בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אהבה גדולה

כבודי במקומה מונח
לפני 10 שנים • 20 ביולי 2013
כבודי במקומה מונח • 20 ביולי 2013
בני אדם הם קהילתיים
ובעבר הרחוק יותר והרחוק פחות גם ביהדות קשרים מסוג אלה היו מותרים
מדובר במצב מורכב כמו שציינו כאן לפני
אך עם לא מעט יתרונות
היום, מטעמי שלום בית, קנאה, רכושנות, כלכלה... זה פחות מקובל

על אף שהמציאות הרווחת היא זו הקובעת מה נחשב נורמטיבי
זה לא אומר שהדרך הנורמטיבית היא הדרך הנכונה
בטח לא עבור כל האנשים

כל אשה רוצה גבר
יפה, מרשים, מצליח, מצחיק...
אבל מה לעשות שאי אפשר להתחתן עם מספר גברים?
(עדיף לבחור אחד ולשלוט בכל השארicon_smile.gif
הוא​(שולט)
לפני 10 שנים • 20 ביולי 2013

בטי

הוא​(שולט) • 20 ביולי 2013
בטי בום כתב/ה:
לא חושבת שיש קשר לאומץ או עכבות
למי שלא מתאים זה אומר שהוא פחדן או נורמטיבי?

זה מתאים לסוג אנשים שמסוגלים לאהוב כמה אנשים בו זמנית ויכולים לשלוט ברכושנות וקינאה.

*הכותבת לא ידעה לחלוק צעצועים גם בתור ילדה

איך הבנת מדברי שלמי שזה לא מתאים הוא פחדן ונורמטיבי רק את יודעת.
מי שמממש סוג כזה של יחסים נדרש לחצות מחסומים וקבעונות של שנים. ובעיקר חוסר קבלה.
בכוח המוח{Aion}
לפני 10 שנים • 21 ביולי 2013
בכוח המוח{Aion} • 21 ביולי 2013
Lordpain כתב/ה:
בכוח, גם לה הייתה מערכת יחסים איתה, לא רק לי,
כשדיברתי על דברים שמעשירים אותך, התכוונתי לכך שהכל נהיה כפול, האהבה שאתה מקבל
והאהבה שאתה מעניק, הכל מוכפל, העוצמה הרגשית מגלה גודל ומימדים חדשים
שזה ללא ספק משפיע ומעשיר באופן אישי את כל אחד מהאנשים בקשר.

והשאלה שלך, מאד מזלזלת ושיפוטית באופיה, לא דרשתי מאף אחד כאן לחיות
לפי השקפת העולם שלי, אלא רק חלקתי איתה, את יודעת מה את יכולה לעשות עם השיפוטיות שלך...

לא ענית לי.
שרמומית
שרמומית • 21 ביולי 2013
בכוח המוח כתב/ה:
Lordpain כתב/ה:

לפי השקפת העולם שלי, אלא רק חלקתי איתה, את יודעת מה את יכולה לעשות עם השיפוטיות שלך...

לא ענית לי.

אני אענה

היית מסכים לרצונה של זוגתך להכניס גבר נוסף למשוואה, או שבגדול זה מאוד מעשיר כשלך יש מערכות נוספות, אבל זה חד צדדי?

קודם כל את יוצאת מנקודת הנחה שיש לי רצון כזה, אבל אין לי ולא היה מעולם כזה רצון להיות עם גבר אחר כשיש לי בן זוג, פשוט לא עושה לי את זה
כשאנחנו מצרפים אני נהנית לראות אותו עם אישה אחרת, זה סקסי, זה מחרמן, זה מרגש אותי

אם השאלה הבאה שלך עומדת להיות בסגנון של, זה לא חסר לך להיות עם גבר אחר?
אז לא, לא חסר, הוא נותן לי את כל מה שאני צריכה, אהבה, חום, סקס, שליטה, חיבוקים וכל המסביב, כמויות מכל זה
ומי שבהתחלה הציעה את כל זה, הייתי אני, כי זה פשוט מרגש ומסקרן אותי לראות אותו עם אישה אחרת

מקווה שעניתי לשאלתך (:
Mpro​(שולט)
Mpro​(שולט) • 21 ביולי 2013
לדעתי יש לעשות הבחנה בין קשרים נוספים שבן זוג אחד או שניים מחזיקים בתוך זוגיות (סוג של נישואים פתוחים)
לבין סוג של אהבה גדולה (בדומה לסדרה שהייתה משודרת בזמנו ב yes) שם כל השותפים חיו יחד וחלקו משק בית משותף.

יש תהום גדולה בין בת זוג (או בן זוג) נוספת לגיוון גם אם זה נמשך לאורך זמן לבין המקום שעליו להבנתי פייה מדברת "זה בטח נכון מבחינה כלכלית ומבחינת גידול ילדים ותחזוקת הבית, וזה בטח נחמד שאפשר לגוון את הסקס כל הזמן. "

אני מאמין שיכולים להיות אנשים שאהבה גדולה כחיים יחד יכולה להתאים להם (ישנם גם קומונות כאלו ואחרות ) אך נכון להיום המורכבות בתוך החברה תמנע מרוב האנשים גם אלו שזה קורץ להם לעבור את סף הגירוי המחשבתי.
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 21 ביולי 2013
עבריינית קטנה כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
Lordpain כתב/ה:

לא ענית לי.

אני אענה

היית מסכים לרצונה של זוגתך להכניס גבר נוסף למשוואה, או שבגדול זה מאוד מעשיר כשלך יש מערכות נוספות, אבל זה חד צדדי?

קודם כל את יוצאת מנקודת הנחה שיש לי רצון כזה, אבל אין לי ולא היה מעולם כזה רצון להיות עם גבר אחר כשיש לי בן זוג, פשוט לא עושה לי את זה
כשאנחנו מצרפים אני נהנית לראות אותו עם אישה אחרת, זה סקסי, זה מחרמן, זה מרגש אותי

אם השאלה הבאה שלך עומדת להיות בסגנון של, זה לא חסר לך להיות עם גבר אחר?
אז לא, לא חסר, הוא נותן לי את כל מה שאני צריכה, אהבה, חום, סקס, שליטה, חיבוקים וכל המסביב, כמויות מכל זה
ומי שבהתחלה הציעה את כל זה, הייתי אני, כי זה פשוט מרגש ומסקרן אותי לראות אותו עם אישה אחרת

מקווה שעניתי לשאלתך (:

היי עבריינית icon_smile.gif

דווקא תארתי לעצמי שאין לך רצון כזה, ושהוא ממלא בעבורך כל מה שאת צריכה.
אני גם מכירה את הגירויים שנובעים מכך שיש מישהי נוספת בקונסטלציה כלשהי במשוואה, ומבינה גם את הסקרנות והפרגון שלך שם. זה לא מה ששאלתי. שאלתי אם לורד, היפותטית, מוכן לסיטואציה שהצגתי, לגבי גבר נוסף. נדמה לי שזה מורכב יותר לאפשר פוליאמוריה כדרך חיים, מאשר לאפשר לעצמך פרטנרים נוספים במבנה חד צדדי. אולי אני טועה, אבל אני רואה הבדל בין השניים. למען הסר ספק, אני מאמינה בכך שיש פוליאמורים, ושזו מערכת שיש אנשים שיפרחו שם. לא על הרקע הזה נשאלה השאלה.
amy​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 22 ביולי 2013
amy​(נשלטת) • 22 ביולי 2013
גם אני מאמינה שיש פוליאמורים אמיתיים. מה לעשות, קיים מגוון בנטיות המיניות והאירוטיות. יש גייז, יש בדס"מים, ויש פוליאמוריים שמבנה האישיות שלהם מסוגל ומשתוקק לריבוי מערכות יחסים. אבל הם במיעוט. ואני בכוונה לא משתמשת במושג "אהבה גדולה", כי אני חשה שיש פה רמז לכך שאהבה בשניים בלבד היא "אהבה קטנה", ולא כך הוא. לאיזה מקומות נפלאים אפשר להגיע כזוג! ולא רק זה, לדעתי יש מקומות מדהימים שאליהם אפשר להגיע רק כזוג. יש משהו בשילוב הזה בין שני אנשים ובין שני אנשים בלבד, שמאפשר אינטימיות גבוהה ביותר.
פייה{O}
פייה{O} • 22 ביולי 2013
אז זהו, שאני תוהה אם הפוליאמוריים הם אכן מיעוט או שזה למעשה הכלל,
ורובנו פשוט לא מממשים את זה מתוך קנאה, חרדה או סתם הליכה בתלם החברתי.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 22 ביולי 2013
לתחושתי הם במיעוט. מאז ומעולם ההשתוקקות האנושית הייתה לאינטימיות זוגית. אני מבדילה כאן בין אנשים שסתם רוצים לגוון מדי פעם עם צלע שלישית, או גברים ש "מזיינים מהצד", למעט האנשים שמסוגלים ורוצים לקיים מערכות יחסים רומנטיות נוספות לאורך זמן. יש סיבה שיש קוצנזוס חברתי לזוגיות בשניים. והסיבה היא כמו תמיד- שזה הרובicon_smile.gif זה מה שהרוב רוצה ומרגיש עימו נוח.
הדום והשולטת

אהבה גדולה

הדום והשולטת • 22 ביולי 2013
שאלה... האם למישהו ידוע משהו לגבי הקהילה פה בארץ, אתר רשמי פורם או משהו בסגנון?
מאוד נשמח אם המישהו הזה יוכל לתת לנו קישור או בכלל כול הכוונה בנושא icon_biggrin.gif
ובלי תגובות לא נחוצות תודה icon_twisted.gif