אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הסקרנות הורגת?????או מענגת :)

elie19
לפני 10 שנים • 15 ביוני 2013

הסקרנות הורגת?????או מענגת :)

elie19 • 15 ביוני 2013
מדליק אותי לראות זין של גבר בהיר מגולח ונקי...מדליק אותי לראות תחת לבנה חלקה ועסיסית אבל....אני סטרייט אז...... מה עושים ?? icon_question.gif icon_sad.gif
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 15 ביוני 2013
מצייתים להגדרות. סטרייט זה סטרייט
(פוגרום זה פוגרום)
elie19

אז איך נגלה מה הגבולות ומה האהבות?אם לא ננסה??????

elie19 • 15 ביוני 2013
נכון שאמרתי שאני סטרייט אבלללל זה בגלל שאולי לא ניסיתי משהו אחר ...בטוח שאני אוהב נשים וסקס איתן על כול גווניו אפילו סווינגר(אני ואישתי) אז במקסימום אם אוהב אהיה דו .....
venus in our blood​(שולטת)
לפני 10 שנים • 13 באוג׳ 2013
venus in our blood​(שולטת) • 13 באוג׳ 2013
Equilibrium כתב/ה:
עד שלא תנסה לא תדע

לחלוטין.

חוצמזה,

זה שמדליק אותך לראות או אפילו אם תתנסה פעם- פעמיים, לא הופך אותך להומו. או לדו.
גברים​(שולט)
לפני 10 שנים • 15 באוג׳ 2013

Re: הסקרנות הורגת?????או מענגת :)

גברים​(שולט) • 15 באוג׳ 2013
elie19 כתב/ה:
מדליק אותי לראות זין של גבר בהיר מגולח ונקי...מדליק אותי לראות תחת לבנה חלקה ועסיסית אבל....אני סטרייט אז...... מה עושים ?? icon_question.gif icon_sad.gif

אותי מדליק לראות בחורה חסרת אונים, קשורה, מקולרת ועקודה, חוטפת ממני סטירה ועוד אחת, מדליק אותי לראות את התחת הלבן והחלק שלה, משנה צבעים ומעלה פסים תחת ידיי אבל ... אני ונילי .... , מה עושים ?? icon_question.gif icon_sad.gif
מאלפת בשוט ומבט​(שולטת)
לפני 10 שנים • 7 בספט׳ 2013
חתולהלה כתב/ה:
מדליק אותי לזיין את אישתי אבל אנחנו נשואים....

מה עושים?

הגזמת!

שיזיין את אישתו וגם ידלק מזה?

סטיית יתר!

Q
רפאל
לפני 10 שנים • 7 בספט׳ 2013
רפאל • 7 בספט׳ 2013
שמעתי פעם סיפור על בחור שגדל בעירה נידחת באיטליה. בעירה הזו כולם היו קתולים אדוקים וניהלו אורך חיים שמרני מאוד. כמו כן, בעיירה הזו הקפידו על הפרדה בין גברים לנשים, ולפיכך הרבה בחורים היו שוכבים זה עם זה. גיבור הסיפור שלנו היה בחור מוכשר, וכשסיים את בית הספר נסע לרומא, העיר הגדולה, כדי ללמוד באוניברסיטה. שם, מלבד לרכוש השכלה, הוא גם יצא מן הארון ונעשה הומוסקסואל גאה. בהתחלה, כשהוא היה חוזר אל עיר מולדתו ומבקר בה, נהג לשכב עם חלק מן הבחורים שגדל עמם. אבל ברגע שהגיעה אליהם השמוע שהוא הומוסקסואל, הסתיימה החגיגה והם סירבו להמשיך לשכב איתו.

זה סיפור אמיתי. ומכאן שלשכב עם גברים ולהיות הומוסקסואל זה לא אותו הדבר.
    התגובה האהובה בשרשור
'לא קשורה'
לפני 10 שנים • 8 בספט׳ 2013
'לא קשורה' • 8 בספט׳ 2013
זו הנגזרת שגזרת מהסיפור?
מזמזמת לי שורה משיר "קורא איים בזרם מאתר ארנסט המינגווי. תרגם את זה יפה אהרון אמיר"..

אל תאמין לו. המלך הוא עירום.

רפאל כתב/ה:
שמעתי פעם סיפור על בחור שגדל בעירה נידחת באיטליה. בעירה הזו כולם היו קתולים אדוקים וניהלו אורך חיים שמרני מאוד. כמו כן, בעיירה הזו הקפידו על הפרדה בין גברים לנשים, ולפיכך הרבה בחורים היו שוכבים זה עם זה. גיבור הסיפור שלנו היה בחור מוכשר, וכשסיים את בית הספר נסע לרומא, העיר הגדולה, כדי ללמוד באוניברסיטה. שם, מלבד לרכוש השכלה, הוא גם יצא מן הארון ונעשה הומוסקסואל גאה. בהתחלה, כשהוא היה חוזר אל עיר מולדתו ומבקר בה, נהג לשכב עם חלק מן הבחורים שגדל עמם. אבל ברגע שהגיעה אליהם השמוע שהוא הומוסקסואל, הסתיימה החגיגה והם סירבו להמשיך לשכב איתו.

זה סיפור אמיתי. ומכאן שלשכב עם גברים ולהיות הומוסקסואל זה לא אותו הדבר.