בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נשלטת אמיתית"

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 15 באוג׳ 2013

מה קדם למה

בלוסום​(לא בעסק) • 15 באוג׳ 2013
הוא וכוח לא רצוי
עדיף באמת להסתכל על החיובי
אבל עובדות מדברות בעד עצמן
הנסיון הרב שלי מפגיש אותי עם הרבה מאד גברים,
שמה שמניע אותם הוא הפיזי, ולא המנטלי,
למרות שבהתחלה הם מזמרים זמירות אחרות.
המעבר המהיר (מדי, לטעמי) לפיזי,
גורם לי להרגיש שהם לא שם באמת כדי לשלוט ולהיות מנטלים (לפי הגדרתי האישית למנטלי)
אלא "סתם"...
לגבי הצד השני (נשלטות) אין לי מושג. אני חושבת שכל צד אולי קצת עוור למגרעות שלו?...
בכל מקרה, כולי תקווה שהפערים בין הצדדים יתגשרו להם...
Brave Dwarf

Re: מה קדם למה

Brave Dwarf • 15 באוג׳ 2013
'פוליאנה' כתב/ה:
הוא וכוח לא רצוי
גורם לי להרגיש שהם לא שם באמת כדי לשלוט ולהיות מנטלים (לפי הגדרתי האישית למנטלי)
אלא "סתם"...
לגבי הצד השני (נשלטות) אין לי מושג. אני חושבת שכל צד אולי קצת עוור למגרעות שלו?...

אני לא חושב שמדובר במגרעות של צד זה או אחר. חוסר התאמה בין בני הזוג אינו נובע ממגרעת שקיימת באחד מהם או בשניהם. העובדה שנפגשת עם גברים רבים שהיו מעוניינים בשליטה "מנטלית" אך חזרו בהם במהלך המפגשים, לא בהכרח נובעת מהיותם "סתם". אולי את היא זו שמשדרת דבר-מה שמעורר בהם חוסר רצון לשלוט בך מחוץ לסדינים. אין זה אומר שאת חייבת להשתנות או שיש בך פגם, אבל זה כן אומר שלא מצאת את המתאים שירצה לשלוט בך בחיי יומיום. אין לי ספק, למשל, שנשים רבות לא תרצינה שאשלוט בהן מחוץ למיטה על אף שיביעו רצון להישלט 24/7 ע"י מישהו אחר שמתאים להן. למען האמת, פרט לאשתי, כל הנשים עמן ניהלתי מערכת יחסים לא היו מעוניינות בי כשולט מחוץ למיטה, למרות שאת חלקן פגשתי במסגרות BDsMיות ופנינו זה אל זו (או להפך) כי ראינו אחד בשניה (ולהפך) בני זוג פוטנציאליים.
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 15 באוג׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
הוא וכוח לא רצוי
אלא "סתם"...

אני לא חושב שמדובר במגרעות של צד זה או אחר. חוסר התאמה בין בני הזוג אינו נובע ממגרעת שקיימת באחד מהם או בשניהם. העובדה שנפגשת עם גברים רבים שהיו מעוניינים בשליטה "מנטלית" אך חזרו בהם במהלך המפגשים, לא בהכרח נובעת מהיותם "סתם". אולי את היא זו שמשדרת דבר-מה שמעורר בהם חוסר רצון לשלוט בך מחוץ לסדינים. אין זה אומר שאת חייבת להשתנות או שיש בך פגם, אבל זה כן אומר שלא מצאת את המתאים שירצה לשלוט בך בחיי יומיום. אין לי ספק, למשל, שנשים רבות לא תרצינה שאשלוט בהן מחוץ למיטה על אף שיביעו רצון להישלט 24/7 ע"י מישהו אחר שמתאים להן. למען האמת, פרט לאשתי, כל הנשים עמן ניהלתי מערכת יחסים לא היו מעוניינות בי כשולט מחוץ למיטה, למרות שאת חלקן פגשתי במסגרות BDsMיות ופנינו זה אל זו (או להפך) כי ראינו אחד בשניה (ולהפך) בני זוג פוטנציאליים.

לא לקחתי את זה כל כך למקום אישי... ראיתי פה התחלה של דיון כללי יותר.
אינני חושבת שאני משדרת פיזיות, אם כבר אני משדרת מנטליות רבה מאד. לכן לדעתי הרבה גברים נרתעים. בעבר הגעתי לצורך ברמת שליטה מאד גבוהה מצד השולט, ולכן הרבה פשוט מעדיפים שלא.
נוריתE
נוריתE • 15 באוג׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
קודם כל המושג עצמו "נשלטות אמיתיות", טומן בחובו התנשאות מיותרת. אין אמיתיים או לא אמיתייים, יש מתאימים או לא מתאימים. לגבי השליטה של 24/7, אני חושב שזאת שאלה מורכבת כי מכיוון שמדובר בעניין של התאמה, כ"א מבין את מערכת היחסים ה- BDsMית באופן שונה. אצל אחד היא אמורה לכלול ניואנסים כאלה וכאלה אחרת היא אינה "אמיתית" ואצל אחר מדובר במערכת יחסים שמושתתת על חוקים שכף רגלם לא תדרוך על גזוזטרת ביתי. אני מאמין שאם קבוצה של אנשים זרים תציץ לתוך מערכת יחסים שלי ושל אשתי, רבים מחברי הקבוצה יטענו שמערכת היחסים שלנו אינה מערכת יחסים של שליטה. יש שיחליטו שמדובר בעוד גבר שוביניסט ובאישה נטולת עמוד שדרה ויש שיגדירו את מערכת היחסים שלנו כמערכת יחסים ונילית לכל דבר כי הדרישות שלהם ממערכת יחסים כזו שונות מהדרישות שלי, למשל. ולכן השאלה היא לא האם קיימת "נשלטת אמיתית", אלא האם אתה מוצא את האישה שמתאימה לך לנהל עמה מערכת יחסים של שליטה כפי שאתה מבין אותה וכפי שאתה חושק בה.

בכל מקרה, אני מאוד מסופק ממערכת יחסים שלנו, מה שאומר שאנשים בעלי דרישות דומות לשלי בהחלט יכולים למצוא להם בנות זוג למערכת יחסים 24/7.

חובה לצטט.

ומעבר לזה
מה זה"נישלטת אמיתית"?
יש לי הרגשה שמייסד שירשור ספציפיזה
מחפש סמרטוט ריצפה והדום לרגליו

כמו שגמד אומר
כל אחת ואחד מגדירים את עצמם על פי ראיית העולם וההרגשות והצרכים שלהן/ם
החכמה היא למצא את החצי השני שלך וזה שאדם זאת או אחר לא מתאימים תמיד זה לא עושה אותם/ן "מזוייפים".

אישית אני יכולה לזרוק את הכפפה ולשאול, איפה מוצאים פה שולט,אמיתי, על פי ההגדרות והצרכים והרצונות שלי
כי אחד שכזה עד היום יותר מ 20 שנים,לא מצאתי.
(ולא,זאת לא מודעת חיפוש)
MustHer
MustHer • 15 באוג׳ 2013
כחולית כתב/ה:
יש קשרים של 24/7, אבל הם מעטים.
בסופו של דבר, זה קשר שקשה מאוד ומתיש נפשית לשני הצדדים. לא קל להיות שולט כל הזמן או נשלטת כל הזמן.
ולהיות נשלט רק בסשנים/סקס לא אומר שזה "פחות" נשלט או "נשלט לא אמיתי"

אני לא שולט כל הזמן ולא מצפה שהיא תשלט כל הזמן. מדובר כפי שאמרתי בקשר רציני וזוגי שמשלב שליטה. מן הסתם יהיו לא מעט פעמים שנהיה כמו כל זוג "רגיל". אבל מצד שני אני לא מדבר על שליטה רק במיטה ואני אכן מצפה שזה יהיה חלק מהאופי שלה (חלק, לא כל כל קיומה).

ובקשר למי שנשלטת רק בסשנים - כתבתי, שיהיה לה לבריאות. שכל אחת תעשה מה שטוב לה.
קצת מצחיק שיש כאלה שבכוח לוקחים את זה באופן אישי למרות שמראש כתבתי את זה.
Ashbury

וואל,

Ashbury • 15 באוג׳ 2013
אני הייתי שמחה אם לא כל דום דמיקולו שמרשה לעצמו לשים בסוגריים שלו את התואר (שולט), היה מגדיר אותי, או כל אחת אחרת, בתור "את לא נשלטת אמיתית".

וואט דה פאק זה אומר? ומי אתה בכלל שתגיד דבר כזה? אתה לא מכיר אותי, או בחורה אחרת!

יכולה להעיד על עצמי - אבל אני מניחה שהמצב דומה גם אצל אחרות -

זה שאני בחורה שאוהבת את הלמטה, לא אומר שבא לי את הלמטה *איתך*.
למה? כי מע' יחסים (או אפילו אינטרקציה) היא דבר כל כך דינמי שמשתנה עם הזמן ומיום ליום.
לא בהכרח אעשה עם בחור אחד את הדברים שהייתי עושה עם בחור שני, ולהיפך.
יכולה להעיד שבמסגרת אינטרקציות שונות עם בחורים שונים, המקומות אליהם הגעתי היו שונים לחלוטין, ובמחשבה לאחור, לא הייתי יכולה לחשוב שאגיע אליהם מראש.

אני לא חושבת שהתואר "נשלטת אמיתית" אומר משהו.

אני כן חושבת שבני זוג במע' יחסים מוצאים את עמק השווה ואת הבאלאנס שלהם.

לא מצאת מישהי שהיא מספיק נשלטת לשביעות רצונך? תתקדם הלאה, ואל תתבכיין.
Under The Skin

נו...

Under The Skin • 15 באוג׳ 2013
כן 24/7, לא 24/7...

שמישהו יקח אותי כבר. icon_smile.gif אני ממש מתחננת. אה, סליחה...מתכננת! להקים בית בדס"מי בישראל.

אתה לא צריך להיות כריסטיאן גריי, רק לדעת להחזיק את השוט ביד בצורה סטטית. אני כבר אצליף בעצמי לבד, זה בסדר.

icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Ultra​(שולט)

Re: נו...

Ultra​(שולט) • 15 באוג׳ 2013
ליתיום כתב/ה:
כן 24/7, לא 24/7...

שמישהו יקח אותי כבר. icon_smile.gif אני ממש מתחננת. אה, סליחה...מתכננת! להקים בית בדס"מי בישראל.

אתה לא צריך להיות כריסטיאן גריי, רק לדעת להחזיק את השוט ביד בצורה סטטית. אני כבר אצליף בעצמי לבד, זה בסדר.

קריאה דחופה לשולטים צעירים: קחו אותה! icon_lol.gif icon_lol.gif
Ultra​(שולט)

Ultra​(שולט) • 15 באוג׳ 2013
'פוליאנה' כתב/ה:
הוא וכוח לא רצוי
אלא "סתם"...

ורק מנטאלי זה מישהוא ששולט באיפנוזה. או שיש שולטים לא רוצים שום מגע פיזי?
שנגעלים ממגע פיזי עם אישה?
יש לך תכנית עם אבני דרך מתי מותר לגעת ואיזה חלקים בגוף?
אולי תחלקי תכנית עבודה לכל שולט שאת מתחילה קשר איתו?
restorator
לפני 11 שנים • 17 באוג׳ 2013

Re: נו...

restorator • 17 באוג׳ 2013
Ultra כתב/ה:
ליתיום כתב/ה:
כן 24/7, לא 24/7...

קריאה דחופה לשולטים צעירים: קחו אותה! icon_lol.gif icon_lol.gif

הקריאה היא לא רק לשולטים צעירים. בכלל, אחרי שמקימים בית בישראל, בדסמי או רגיל(רחמנא לצלאן) מי שמחזיק את השוט- הם הילדים. גם השולט חוטף. אבל מה אני מבין בזה..... icon_biggrin.gif