בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נשלטת אמיתית"

Ultra​(שולט)
לפני 10 שנים • 17 באוג׳ 2013

Re: נו...

Ultra​(שולט) • 17 באוג׳ 2013
restorator כתב/ה:
Ultra כתב/ה:
ליתיום כתב/ה:
כן 24/7, לא 24/7...

שמישהו יקח אותי כבר. icon_smile.gif אני ממש מתחננת. אה, סליחה...מתכננת! להקים בית בדס"מי בישראל.

אתה לא צריך להיות כריסטיאן גריי, רק לדעת להחזיק את השוט ביד בצורה סטטית. אני כבר אצליף בעצמי לבד, זה בסדר.

icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

קריאה דחופה לשולטים צעירים: קחו אותה! icon_lol.gif icon_lol.gif

הקריאה היא לא רק לשולטים צעירים. בכלל, אחרי שמקימים בית בישראל, בדסמי או רגיל(רחמנא לצלאן) מי שמחזיק את השוט- הם הילדים. גם השולט חוטף. אבל מה אני מבין בזה..... icon_biggrin.gif

ולא אני לא נותן לילדים שלי לשלוט בבית.
ילדה בת 19 עם גבר בן 50, לא בדיוק כוס התה שלי אבל כל אחד בטעם שלו.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 17 באוג׳ 2013
מצד אחד , המונח ''נשלטת אמיתית '' תמיד מחלץ ממני חיוך... לפי איזה ספר דומים נקבעים הקריטריונים של '' נשלטת אמיתית '' ?
האם מישהי שמעדיפה בעיקר כאב היא פחות נשלטת ?

בעולם השליטה הקשת הזו מאוד רחבה ונפרשת על פני גוונים רבים כל כך.

מאידך, אני יכולה להבין ולהזדהות לחלוטין עם הרצון של כותב השרשור בקשר שליטה אמיתי , בלי משחקים, לא קינק ולא תבלין אלא ''הדבר האמיתי '' .

מאחר והייתי פעם מזמן בדיוק בתוך קשר כזה ( מנטאלי, רגשי, אינטסיבי , עולם ומלואו ) של זוגיות ושליטה , אני יכולה להבין לחלוטין את הכמיהה הזו.

מאידך,

הדברים האלו , באופן אירוני ( או שלא ), לא באים בהכרח על בסיס של שליטה.
הכימיה, החברות ( דגש חזק על חברות ) והכי חשוב : אמון.
לפני אהבה ולפני הכל
הם הבסיס הכי איתן שאני מכירה לקשר של שליטה וזוגיות.
Under The Skin

Under The Skin • 17 באוג׳ 2013
restorator כתב/ה:
Ultra כתב/ה:
ליתיום כתב/ה:
כן 24/7, לא 24/7...

שמישהו יקח אותי כבר. icon_smile.gif אני ממש מתחננת. אה, סליחה...מתכננת! להקים בית בדס"מי בישראל.

אתה לא צריך להיות כריסטיאן גריי, רק לדעת להחזיק את השוט ביד בצורה סטטית. אני כבר אצליף בעצמי לבד, זה בסדר.

הקריאה היא לא רק לשולטים צעירים. בכלל, אחרי שמקימים בית בישראל, בדסמי או רגיל(רחמנא לצלאן) מי שמחזיק את השוט- הם הילדים. גם השולט חוטף. אבל מה אני מבין בזה..... icon_biggrin.gif

אצלי הילדים יקבלו חינוך רוסי, אחרי שגיליתי מה מותרות והיעדר גבולות (כן כן, גבולות, רבותיי, הם דבר חשוב! לא מותחים אותם, מציבים אותםicon_smile.gif) יכולים לעשות. להלן: אני. icon_smile.gif

*הכותבת ניחנה במראה רוסי בלבד אך דמה הוא דם מזרחים.
וכחול.

icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Ultra​(שולט)

Ultra​(שולט) • 17 באוג׳ 2013
ליתיום כתב/ה:
restorator כתב/ה:
Ultra כתב/ה:
ליתיום כתב/ה:
כן 24/7, לא 24/7...

אצלי הילדים יקבלו חינוך רוסי, אחרי שגיליתי מה מותרות והיעדר גבולות (כן כן, גבולות, רבותיי, הם דבר חשוב! לא מותחים אותם, מציבים אותםicon_smile.gif) יכולים לעשות. להלן: אני. icon_smile.gif

וכחול.

יפה!
יש איזה דום מהדור שלך ממוצא מזרח אירופאי שאני מכיר. רוצה שאמליץ לו לפנות אליך? icon_question.gif icon_razz.gif
Under The Skin

Under The Skin • 17 באוג׳ 2013
Ultra כתב/ה:
ליתיום כתב/ה:
restorator כתב/ה:
Ultra כתב/ה:
ליתיום כתב/ה:
כן 24/7, לא 24/7...

וכחול.

יפה!
יש איזה דום מהדור שלך ממוצא מזרח אירופאי שאני מכיר. רוצה שאמליץ לו לפנות אליך? icon_question.gif icon_razz.gif

יאללה, לך על זה! סוף סוף יוצא משהו טוב מהפורומים פה. icon_wink.gif

"אני ומאסטר נושי-קוקי-פשפושי הכרנו בפורום בכלוב. הוא שלח לי הודעה ואמר לי שהוא ישמח לסשן אותי, אני אמרתי לו שיש לו עיניים יפות ושאני אשמח אם הוא יזמין אותי לדייט על חוף הים. שאלתי אותו אם יש לו שוט במכנסיים או שהוא סתם שמח לראות אותי. בסוף סיימנו בלילה של שכרון חושים באלכסנדריה (פרסומת סמויה), ושנה אחרי זה הוא הציע לי נישואים בבורדרליין (פרסומת סמויה). זו הייתה אהבה מסשן ראשון ואפילו אין לי איתו מילת ביטחון."

(כמו הפרסומות האלה של לאב מי בטלוויזיה icon_smile.gif)

*הכותבת טרם הייתה באלכסנדריה.
restorator

restorator • 17 באוג׳ 2013
ליתיום כתב/ה:
Ultra כתב/ה:
ליתיום כתב/ה:
restorator כתב/ה:
Ultra כתב/ה:
ליתיום כתב/ה:
כן 24/7, לא 24/7...

וכחול.

יפה!

יאללה, לך על זה! סוף סוף יוצא משהו טוב מהפורומים פה. icon_wink.gif

"אני ומאסטר נושי-קוקי-פשפושי הכרנו בפורום בכלוב. הוא שלח לי הודעה ואמר לי שהוא ישמח לסשן אותי, אני אמרתי לו שיש לו עיניים יפות ושאני אשמח אם הוא יזמין אותי לדייט על חוף הים. שאלתי אותו אם יש לו שוט במכנסיים או שהוא סתם שמח לראות אותי. בסוף סיימנו בלילה של שכרון חושים באלכסנדריה (פרסומת סמויה), ושנה אחרי זה הוא הציע לי נישואים בבורדרליין (פרסומת סמויה). זו הייתה אהבה מסשן ראשון ואפילו אין לי איתו מילת ביטחון."

(כמו הפרסומות האלה של לאב מי בטלוויזיה icon_smile.gif)

*הכותבת טרם הייתה באלכסנדריה.

באלכסנדריה אני לא ממליץ לאף מזוכיסטית מחברותיי להיות בעת הזו. במצרים כן? פרסומת קלויה.
מצד שני עם אפשר דייט בחשיכה לפי קבוצות נחשלות, למה אי אפשר מתוך הכלוב?
MustHer
לפני 10 שנים • 18 באוג׳ 2013
MustHer • 18 באוג׳ 2013
venus doom כתב/ה:
מצד אחד , המונח ''נשלטת אמיתית '' תמיד מחלץ ממני חיוך... לפי איזה ספר דומים נקבעים הקריטריונים של '' נשלטת אמיתית '' ?
האם מישהי שמעדיפה בעיקר כאב היא פחות נשלטת ?

בעולם השליטה הקשת הזו מאוד רחבה ונפרשת על פני גוונים רבים כל כך.

מאידך, אני יכולה להבין ולהזדהות לחלוטין עם הרצון של כותב השרשור בקשר שליטה אמיתי , בלי משחקים, לא קינק ולא תבלין אלא ''הדבר האמיתי '' .

מאחר והייתי פעם מזמן בדיוק בתוך קשר כזה ( מנטאלי, רגשי, אינטסיבי , עולם ומלואו ) של זוגיות ושליטה , אני יכולה להבין לחלוטין את הכמיהה הזו.

מאידך,

הדברים האלו , באופן אירוני ( או שלא ), לא באים בהכרח על בסיס של שליטה.
הכימיה, החברות ( דגש חזק על חברות ) והכי חשוב : אמון.
לפני אהבה ולפני הכל
הם הבסיס הכי איתן שאני מכירה לקשר של שליטה וזוגיות.

כן זה מה שכתבתי, אני לא מעוניין לשלוט בכל רגע ורגע. אלא כחלק מזוגיות. קירבה. חום. אבל שמצד שני הקטע הבדסמי יוכל לצוץ מתי שארצה ולא רק במיטה. בגלל זה המילה "אמיתי" כניגוד ל"רק במיטה". וכפי שאמרתי מי שאוהב אחרת שיבושם לו. פשוט חבל שבתחום השליטה הרוב בעצם לא ממש נהנות להשלט אלא במיטה נטו, כמשחק, כפנטזיה, שזה ההפך מהמציאות. משחק זה לא באמת הרי נכון? זה הכל.
Crybaby​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 20 באוג׳ 2013
Crybaby​(נשלטת) • 20 באוג׳ 2013
ניתקלתי במשפט הזה בכמה סוטאציות בהם התקשתי מול שולט וזאתי הייתה הדרך שלו לתת לי "מוטיבציה",להאשים אותי בזה שאינני "נשלטת אמיתית"
ונתקלתי אף יותר באנשים שהגדירו את עצמם שולטים אך התברר שהם סתם ונילים חרמנים שמוצאים את זה כדרך לזיון קל

אני בזה לזה.בזה לעובדה שיש אפילו דיון על כך.
מעניין מה יקרה אם אני אפתח דיון "שולט אמיתי"
dogs of lust
dogs of lust • 20 באוג׳ 2013
למה הבדסמ הוא דרך לזיון קל? הרי אפילו לאדומות בקושי עונים כאן... offtopic.gif
SwitchSwatch​(מתחלף)
SwitchSwatch​(מתחלף) • 20 באוג׳ 2013
red light כתב/ה:
למה הבדסמ הוא דרך לזיון קל? הרי אפילו לאדומות בקושי עונים כאן... offtopic.gif

צודק בהחלט icon_lol.gif
אם כבר הבדסמ זה הדרך הכי לא קלה לזיון קל icon_lol.gif זו הדרך הכי קשה... הרוב לא עונות בכלל. ומי שעונה ... נאמר שפשוט איך משיכה בכלל. ככה ש"קל" זה ממש לא.