לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקס/ סשן בשלישייה

shoko5​(נשלט)
לפני 10 שנים • 21 באוג׳ 2013

שני גברים ואישה

shoko5​(נשלט) • 21 באוג׳ 2013
ערב טוב
האמת שאני כבר לא זוכר זה היה דיי מזמן איך הכרתי את הגבר והא היה השולט והוא הביא את הבחורה דיי צעירה בשם מיכל לדעתי בת 25 בערך המלכה מיכל הוא קרא לה. והוא פשוט חילק לי הוראות מה לעשות ואיך לעשות פעם למצוץ לו ופעם ללקק לה ובסוף הוא נתן לי הוראה להניח את הידיים מתחת לישבן שלה ולדחוף את הראש עמוק בין הרגלים שלה וללקק בלי הפסקה בזווית העין ראיתי שהוא נתן לה למצוץ לו ואחרי זה הוא העמיד אותה על ארבע ונתן לי הוראה לשכב עם הראש בין הרגלים שלה ובהתחלה למצוץ לו מעט והוא חדר לכוס בזמן שאני מלקק לו את הביצים הבנתי שהוא לא מתכוון לגמור. המלכה מיכל נשכבה על הגב ואני נעמדתי בין הרגלים שלה על הברכיים וקיבלתי הוראה לאונן ולגמור על המגבת ואחרי שגמרתי הוא הכניס אותי למקלחת והם נכנסו אחרי וגם שם העמיד אותי על ארבע והוא פשוט השתין עלי בכזה לחץ שכמעט נחנקתי ונראה שהוא מאמן אותה לטפל בעבדים ושאל אותה אם גם היא רוצה להשתין עלי ונראה שהיא מהססת ולמרות שאמרתי שאין לי בעיה רק ליטפה לי את הראש בזמן שהוא משתין עלי .אני התלבשתי ויצאתי והם נשארו בחדר נפגשתי איתן עוד שלוש פעמים וכל הזמן לי לא הייתה אפשרות ליצור קשר איתם וכמו שהיה מתקשר תוך כארבע שעות הייתי מתייצב.
אני כבר לא בקשר ומאוד מתגעגע לסוג כזה של פורקן .אני יודע שהיא התחתנה ילדה תינוקת והתגרשה .
אבל זהו נעלמו .
שיהיה ערב טוב לכולם
shoko5
מישלי
לפני 10 שנים • 21 באוג׳ 2013

האמממ...

מישלי • 21 באוג׳ 2013
מחפש צייתנית כתב/ה:
האם יש בכלל דבר כזה בארצנו הקטנטונת? הייתי שמח לשמוע אם כן

אה... לא... אין ! (כזה דבר בארצנו הקטנטונת)

כל מי שהגיב כאן קודם המציא icon_eek.gif
הראיס מהמידל איסט​(שולט)
לפני 10 שנים • 22 באוג׳ 2013

Re: האמממ...

מישלי כתב/ה:
מחפש צייתנית כתב/ה:
האם יש בכלל דבר כזה בארצנו הקטנטונת? הייתי שמח לשמוע אם כן

אה... לא... אין ! (כזה דבר בארצנו הקטנטונת)

כל מי שהגיב כאן קודם המציא icon_eek.gif

(-:

ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות.