צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם שליטה מנטאלית היא במהותה עניין נשי?

בכוח המוח{Aion}
לפני 10 שנים • 19 באוג׳ 2013
בכוח המוח{Aion} • 19 באוג׳ 2013
שליטה פיזית הא מבע של שליטה מנטאלית, כי שליטה היא רעיון שזורם בין שני אנשים בקשר למיקומים שלהם בקשר בזמן נתון, ומקבל כל מיני מבעים.
אפשר לזייף הכל, ובטח שאפשר לזייף שליטה, אבל בשביל מה?
חסר זיונים היום?
פולו
פולו • 19 באוג׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:

חסר זיונים היום?

אם נחליף את המילה זיונים ביחסים סאדו-מזוכיסטים (שלזה התכוון המשורר) - האם התשובה שלך עדיין תקפה?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 19 באוג׳ 2013
אני קורא את הטענות שהצגת כמשקפות מגמה מכלילה ("גברים באופן כללי נוטים ל-X ונשים באופן כללי נוטות ל-Y") ולא כקביעות גורפות ("כל הגברים בהכרח X וכל הנשים בהכרח Y"), וככאלה - הן נכונות במידה מסוימת, לדעתי. אבל מעבר לעובדה שגם גברים זקוקים לפן המנטלי ונהנים ממנו (אם כי אולי לא באותה מידה כמו נשים) ושגם נשים זקוקות לפן הפיזי/מיני ונהנות ממנו (אם כי אולי לא באותה מידה כמו גברים), ישנה עוד נקודה שהופכת את הסוגייה הזו למעט מורכבת יותר.

חלק משמעותי מהעונג שלי, כשולט, נובע מללחוץ על כפתורים ולראות את ההשפעה של הלחיצות שלי. לא משנה אם "לחיצה" באה לידי ביטוי כהצלפה בתחת, כאצבע בכוס, כהוראה מה ללבוש או ככינוי בשמות משפילים. אם מה שאני עושה מייצר תגובה שעושה לי את זה, אז לא חשוב אם מה שעשיתי הוא יותר פיזי או יותר מנטלי - כך או כך יהיה לי עניין בו, בשבילי ולא רק בשבילה. מכאן שאם מטריף אותה כשאני פוקד עליה להשקות עציצים, למשל, בעוד שעבורי עצם האמירה "תשקי עציצים" היא נטולת ערך כשלעצמה, הרי שהמבט שלה למשמע הפקודה, ההתנשמויות, התנועות של הגוף וכל אופן ביטוי אחר לכך שהדבר מטריף אותה יהפכו זאת למשמעותי ורצוי גם עבורי. הצרכים שלה והצרכים שלי שלובים אלו באלו.
    התגובה האהובה בשרשור
בכוח המוח{Aion}
פולו כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

חסר זיונים היום?

אם נחליף את המילה זיונים ביחסים סאדו-מזוכיסטים (שלזה התכוון המשורר) - האם התשובה שלך עדיין תקפה?

אני לא יודעת להבחין בין פיזי למנטאלי. הפיזיקה נועדה לייצר את הריגוש המנטאלי, שבתורו הופך את הפיזיות לפצצת אטום.
פולו
פולו • 19 באוג׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:

אני לא יודעת להבחין בין פיזי למנטאלי. הפיזיקה נועדה לייצר את הריגוש המנטאלי, שבתורו הופך את הפיזיות לפצצת אטום.

אני דווקא סבור שזה הפוך. שהריגוש המנטאלי מוביל לפיסי (לפחות אצל נשים). פצצת האטום אצל נשים מגיעה כשיש תזמון נכון בין המנטאלי לפיסי.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אוג' 19, 2013 9:57 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
בכוח המוח{Aion}
פולו כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
[

אני דווקא שזה הפוך. שהריגוש המנטאלי מוביל לפיסי (לפחות אצל נשים). הפצצת אטום אצל נשים מגיעה כשיש תזמון נכון בין המנטאלי לפיסי.

אנחנו לא חלוקים: הוא עושה משהו פיזי באמירה או מעשה, זה מייצר ריגוש מנטאלי לשני הצדדים שמבעיר את... הכל.
'לא קשורה'

Re: האם שליטה מנטאלית היא במהותה עניין נשי?

'לא קשורה' • 19 באוג׳ 2013
לא קראתי את התגובות, אעבור עליהן אח"כ. בנתיים, גם אם נניח שהדברים עומדים בצורה החד מימדית שתיארת אותם, הרי שגבר, שכל עניינו במין, לדברייך, יעשה הכל על מנת שיהיה לו מה לאכול. כלומר, שהטרף, עקב המודרניזציה, תסכים לספק לו את ליטרת הבשר שלו בכל רגע נתון. ובכדי לצלוח בכך, הוא כובש אותה. שלא ישאר בה סממן השואף להביע לו התנגדות. לא? אז בעצם שליטה מנטלית היא המצאה שלו, אחרי שלמד את האשה ואת רצונה.

זה מעגל, אתה יודע.
פולו

פולו • 19 באוג׳ 2013
אשה של אלוהים כתב/ה:
לא קראתי את התגובות, אעבור עליהן אח"כ. בנתיים, גם אם נניח שהדברים עומדים בצורה החד מימדית שתיארת אותם, הרי שגבר, שכל עניינו במין, לדברייך, יעשה הכל על מנת שיהיה לו מה לאכול. כלומר, שהטרף, עקב המודרניזציה, תסכים לספק לו את ליטרת הבשר שלו בכל רגע נתון. ובכדי לצלוח בכך, הוא כובש אותה.

עד כאן זה עוד היה בסדר אם לא נתכווח על זוטות. icon_wink.gif

אשה של אלוהים כתב/ה:
שלא ישאר בה סממן השואף להביע לו התנגדות. לא? אז בעצם שליטה מנטלית היא המצאה שלו, אחרי שלמד את האשה ואת רצונה.

כאן לא ירדת לסוף דעתי. השליטה המנטאלית נועדה:
1) כדי למשוך אותה אליו.
2) כדי לשמר את קשר השליטה (בגלל הצורך הרגשי הגבוה שלה מעצם היותה אשה).

נושא ההתנגדות לא עלה מצידי, אם כי ברור שככל שהשליטה המנטאלית חזקה יותר וההשפעה שלו עליה גבוהה יותר - ההתנגדות מצידה יורדת. לא גילינו את אמריקה.

מה שלא ברור לי זה, איך הגעת למסקנה, שהשליטה המנטאלית היא המצאה שלו? הטענה המקורית שלי הייתה שמדובר בצורך שלה ולא בצורך שלו ובעצם בלית ברירה הוא נאלץ לשחק "במגרש הצורך" שלה.
'לא קשורה'

'לא קשורה' • 19 באוג׳ 2013
בוא נרד אחד לדעתו של השני/ה (:
אני מבינה ומסכימה עם מה שאתה אומר, השליטה המנטלית נועדה כדי למשוך את האשה אליו. וכדי לשמר את קשר השליטה.

ובכל זאת,
למה לו בעצם לשמר את קשר השליטה? אם אין לו עניין בכך, הוא יכול להחליף אשה. ועוד אשה. ועוד אשה. הוא יקבל את המין שחפץ בו, וישליך את השליטה המנטלית. אולי ישאיר אותה רק לזמן הקצוב שהם ביחד. כמעין משחק תפקידים. כמו הצגה פרטית שהם מציגים לעצמם. הוא בשביל למשוך אותה, והיא בכדי להצליח להתגרות.

אבל הוא בוחר, לדברייך, לשמר את קשר השליטה. למה? אולי כי הוא אוהב מין קבוע.
כלומר, הוא אוהב מין עם שליטה מנטאלית. כלומר, כמו שאמר זאופלון (מקווה שלא טועה בניק), הצרכים שלהם שלובים זה בזה.
פולו

פולו • 19 באוג׳ 2013
אשה של אלוהים כתב/ה:
ובכל זאת, למה לו בעצם לשמר את קשר השליטה? אם אין לו עניין בכך, הוא יכול להחליף אשה.

אני לא טענתי שאין לא עניין לשמר את קשר השליטה. נהפוכו, בגלל שיש לו עניין לשמר את קשר השליטה הוא נאלך לשחק במגרש שלה.

אשה של אלוהים כתב/ה:
אבל הוא בוחר, לדברייך, לשמר את קשר השליטה. למה? אולי כי הוא אוהב מין קבוע.

לא נכנסתי לסיבות של מדוע הוא בוחר לשמר את קשר השליטה. טענתי שאם הוא רוצה לשמר את קשר השליטה אז כך וכך וכך.

אשה של אלוהים כתב/ה:
כלומר, הוא אוהב מין עם שליטה מנטאלית.

לאחר שהבהרתי את שני הציטוטים הנ"ל, את יכולה להסיק שלדעתי המסקנה שלך שגויה.