שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם שליטה מנטאלית היא במהותה עניין נשי?

'לא קשורה'
לפני 10 שנים • 19 באוג׳ 2013

Re: האם שליטה מנטאלית היא במהותה עניין נשי?

'לא קשורה' • 19 באוג׳ 2013
חשבתי שאין פה עניין אישי של מה שגוי ומי צודק (:

לא רואה את חילוקי הדעות בינינו.

הסיבה שהוא בוחר לשמר את קשר השליטה, ולא ממיר אותו בכל רגע, היא התועלת שלו מהשליטה המנטלית. התועלת הזו היא שגורמת לו לרצות למשוך את האשה אליו. כי זו הדרך לממש את הצורך שלו.

במילים אחרות, אם הצורך שלה בגירוי מוחי בכדי להרטיב והצורך שלו הוא שהיא תרטיב על מנת שיוכל לספק את היצר, הרי שהצורך שלה בגירוי מוחי הופך להיות הצורך שלו (הצורך שלו שתרטיב מתרגם את עצמו למעשים. כל מה שיגרום לה להרטיב) על מנת שיוכל להגשים את הצורך שלו בה.
opiate​(שולט)
לפני 10 שנים • 20 באוג׳ 2013
opiate​(שולט) • 20 באוג׳ 2013
There are very few things that are inherently woman
They even make vaginas nowadays

Most poets in history were men
Most love stories we written by men
And high heels were also worn by men up until the 1800s

If all you want to do is fuck
It just means all you want to do is fuck

I am perfectly happy with the emotional implications of the mental side
Even if they can be exhaustive at times
Uranus
Uranus • 20 באוג׳ 2013
פולו, אני לא יודע אם קשה לי לענות על הסוגיה או שממש קל, בגלל שאו שיש בשר בסוגיה הזו או שהיא פשוט לא רלוונטית מעצם ההיגדים/נתונים שעליהן השאלה/דילמה או סוגיה נשענת.

זה לגיטימי לחשוב כך אמנם, אבל כן אומר שאני מאד מתבאס בשביל אנשים - בין אם רווקים, רווקות או בזוגיות ובעיקר בזוגיות, אשר מתנהלים ונעים בעולם דרך ההיגדים הנוראיים הללו.

אני מזמין את כל מי שעבורם ההיגדים הללו מסתיימים בסימן קריאה - לבדוק עם עצמם או עם אנשים אחרים בסביבתם, ואשמח גם לתקשר אישית - ולבחון האם הגישה הזו באמת תורמת ועוזרת להשיג את מה שאתם רוצים ומאחלים לעצמכם בתחום הזוגיות בין אם ונילית או בדס"מית.
אם כן - אחלה תמשיכו בכיף.
אם הגעתם למסקנה שהתשובה היא "לא" - אני מבטיח לכם שישנן גישות אחרות ששווה לשאול עליהן ולנסות.
Crybaby​(נשלטת)
Crybaby​(נשלטת) • 20 באוג׳ 2013
את רוב התגובות לא טרחתי לקרוא,אז סלחו לי אם דבריי חזרו על עצמם כמה פעמים פה בדיון.

הקדמה קצרה
שליטה מנטאלית יותר חשובה לי משליטה פיזית 90% מהזמן.
כל שולט שאי פעם ניסה רק לתת לי מכות בלי הערך המוסף של חינוך ושליטה מנטאלית לא הצליח לעורר את ענייני.

ולשאלה שלך,אם שליטה מנטאלית עניין נשי,
לחלוטין לא.
לדעתי כל מקרה לגופו,כמו שיש נשים בכל צבעי הקשת,ככה יש גם גברים.

לגבי השולטים שמתמשים בשליטת מנטאלית לספק את הצורך של הנשלטת - זה מאבד מכל הפואנטה.
נשלטות הרי אוהבות לספק ולרצות,ברגע שאתה עושה משהו ממקום מאולץ עדיף שלא תעשה בכלל.
Happily Married​(אחרת)
לפני 10 שנים • 22 באוג׳ 2013
Happily Married​(אחרת) • 22 באוג׳ 2013
דמיין לרגע יחסים של 24/7.
כמה פעמים ביום אפשר לז**ן אותה?
ואחרי חודש שלם שבו גמרת לה בפה חמש פעמים ביום, כל יום... מה אז?
אז המין הופך לשולי, והשליטה המנטלית באה לידי ביטוי במלוא עוצמתה.
אז מתחיל להיות מעניין, אז מתחיל הכיף האמיתי.
גם לשולט.
הוא​(שולט)
לפני 10 שנים • 23 באוג׳ 2013

והאם

הוא​(שולט) • 23 באוג׳ 2013
שליטה דנטלית במהותה חוט- מזוית של רופא שיניים עם פרקינסון מתקדם

כמה חד ממידית ושטוחה אמירה כזו על נשלטות ושולטים (מזוית של נשלט )
כמה מורכבות ודינמיות מערכות יחסים וניליות ולא וניליות שלא לדבר על אנשים בכלל.
כמה יכולה לרגש את שני הצדדים באותה מידה : הוראה או מבט כמו סטירה או סיגריה בפטמה או כל אלמנט אחר.
כמה אמירה כזו יכולה להאמר מאנשים שלא התנסו במערכות יחסים ארוכות.

וכמה מילים על מה שמכונה כאן שליטה מנטאלית-

המושג המופרך הזה "שליטה מנטלית" הומצא כאן בכלוב איפשהו ב2006 או 5
ואני תוהה האם סטירה שהיא אקט פיזי לכאורה (גם גברים וגם נשים נהנות מזה, באותה מידה ועושים זאת מאותן סיבות ידע אישי אינציקלופדיה עברית) אינה חוצה ומטשטשת כמו הרבה אלמנטים אחרים את התחום הפיסי לרגשי התנהגותי?

לעניות דעתי ואין לי מונופול על שום אמת. אין דבר כזה שליטה מנטלית . יש שליטה והיא מכילה שלל אלמנטים שונים בתוכה, שעונים על צורך והנאה של שני צדדים, שחוברים לספק צורך כזה בהתאם להתאמה ולדינמיקה שבינהם.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 10 שנים • 24 באוג׳ 2013
מעניין, מה שאתה אומר, פולו. הנסיון שלי אחר לגמרי.
דווקא מגברים נתקלתי המון בעיסוק ב"מה שאני משדרת" ובצורך לקבל ממני יחס מסויים ברמה שהיא מעבר לפיזית. וזה לשני הכיוונים. אצל נשלטים את הצורך לראות בי פאם פטאל ונורא לרצות שאשחק להם את התפקיד הזה (היות וזה מובע ממש בהתחלה אני מניחה שזה לא משהו אישי כלפי דווקא), ואצל שולטים זה הצורך להראות לי כמה הוא חזק בתור אדם ולנהל אותי. במיוחד מצד שולטים זה היה ממש מעייף. לא תמיד הייתה לי סבלנות לכל משחקי הכח האלה, לרצון "להרגיש חזק" שהוא מעבר לאקט כזה או אחר. הרבה פעמים הרגשתי שהפיזי הוא לא מה שבאמת מעניין אותם. שזה סבבה, זה בסדר לעשות אקט מסויים בשביל לראות את התגובה שלי או בשביל להאכיל את תחושת העוצמה הנפשית - אבל לפעמים רציתי פשוט סיפוק גופני והרגשתי שמצפים ממני להעמיד פנים בשבילו.

אולי זה לא כל כך גברים/נשים אלא שפשוט הרבה אנשים מוכנים לעשות הרבה הצגות והרבה פעולות בשביל להשיג את התחושה המסויימת שהם משתוקקים לה. לפעמים הם יעשו את המנטלי רק כדי להגיע לפיזי ולפעמים להפך.

אני חושבת שגברים יותר מדברים על הרצון שלא יזיינו להם את השכל, יותר מחצינים את ההעדפה (כשזו קיימת) למעשים על פני דיבורים ועל פני עיסוק ברגשות ובמורכבויות של מערכות יחסים. פגשתי הרבה גברים שלא רגילים להפוך את הצרכים הרגשיים שלהם למלל ואפילו לא למודעות. כלומר, חותרים להשגת סיפוקים רגשיים מסויימים, בלי להבין שזה מה שהם עושים.

אני חושבת שמה שתיארת, פולו, כנראה משקף את איך שאנשים אוהבים להציג את עצמם. אבל אני ממש לא מאמינה שיש צרכים שהם רק של גברים או רק של נשים, לא רק כי אני מאמינה באופן כללי שהכללות גורפות הן לעולם לא נכונות, אלא כי אני יכולה לחשוב על המון דוגמאות סותרות. למעשה, אני יכולה לחשוב על דוגמאות כאלה מתוך כל מערכת יחסים שהייתה לי. ורוב מערכות היחסים שלי היו מבוססות על מין ו/או שליטה, ולא על מחוייבות וחיי שיתוף וכל זה.
נוריתE
לפני 10 שנים • 24 באוג׳ 2013
נוריתE • 24 באוג׳ 2013
אצלי
"שליטה מנטלית" או איך שתגדירו את המושג
מתחברת לחיבור הריגשי בין שני האנשים,השולטת והנישלט.

מזה אולי?יכול לנבוע הרעיון של פולו שזה"חשוב יותר לאישה"?
כן ולא

בשבילי,חיבור ריגשי זאת סינרגיה,דרך דו סיטרית

כל זוג ,לדעתי היסודות האיתנים שלו הם הלב והרגש לא הפיזי,
ובייחוד,אצלנו ,את לאיכולה לתת את הגוף בלי חיבור כזה,
ואולי תהינה בנות שלא תסכמנה איתי,
ולדעתי, גם גבר אסור לא לפתח קשר שליטה פיזי בלי להפעיל גם את הרגש והלב
אבל אצל גברים החיווט הזה במוח שונה,בייחוד כשנותנים להם,מעשית או פיגורטיבית,שוט ביד
משהו מהנשמה צריך להינתן גם אצלו
ועדיין,נשים נותנות יותר בקשר כזה

ואל תיטעו,אני לא מדברת על אהבה בהגדרה הרגילה שלה, למרות שאני בטוחה שיש פה הרבה זוגות שאוהבים אחת את השני, הרבה מעבר לעולם ה בידיסאמי שלהם
קשר ריגשי במערכת כמו שלנו הוא עמוק מאוד

אבל,לרוב,
אצלנו, כשגבר מדבר על "שליטה מנטלית" ואני לא עושה השלכה והכללה על כולכם,בנים,
אבל הרבה פעמים הכוונה שלו היא הפעלה מרחוק,נוסח "אני שולט על המחשבות הרצונות והפעולות שלה בכל תחומי החיים ולא רק בקשר הבידיאסאמי שלנו"
זה ,בעיני רוחו,מוציא אותו גבר גבר,טרזן של עולם הבידיסמ והחיים בכלל. הוא המורה המדריך והמנטור לחיים,בעיניו הוא.
ויש נשים נישלטות שגם ניתפסות ברעיון הזה ואוהבות ומבקשות את זה
אבל זה לא מחזיק הרבה זמן כי זה מקיף את האישה בצורה כזאת שמתי שהוא, היא תישבר ותגיד מספיק די

ויש פה ,ו "פה" ,הכוונה היא לעולם השליטה כניעה ,הרבה נשים נישלטות שתיתנה הכל בלי בכלל לצפות לזיק של רגש מצד השולט שלהן ותקבלנה חוסר שכזה כמובן מאיליו בלי לחשוב שמגיע להן כזה דבר.
וזה מאוד לא טוב
כי,שוב, איכשהו ,בגלל החיווט השונה אצלנו,הנפשי הריגשי, אנחנו תמיד נלך את ה "אקסטרה מייל" גם אם הגבר שמחזיק את הרצועה שלנו לא יטרח בכלל.
sid​(נשלטת){נווד במדבר}
לפני 10 שנים • 7 בספט׳ 2013

זה כל כך אישי...

התיאורים פה, על שולטים שמעייף אותם לשלוט מנטאלי, שזה עוד מכשול בדרך לזיון ולשליטה הפיזית...
אפשר להגיד אותו הדבר גם על קשירה, או הצלפות.
אם החלק הפיזי הוא היותר דומיננטי, כך שנשאר רק פשוט לזרוק אותה אל המיטה ולחדור, לא?
גם סשן, פיזי ככך שיהיה, דורש השקעה, זמן ושאר "כאבי ראש" מצד השולטים...
כל המחשבה שמאחורי סשן לעומת זיון פרופר, היא טירחה, בדיוק כמו השליטה המנטאלית.
אני מניחה, כמו שכבר נאמר פה - שזה פשוט עניין אישי, של מה מושך כל שולט.
אחד לפיזי, אחד למנטאלי, אחד לגם וגם.
אבל מעטים מאוד המקרים שבהם יש סשן טוב אבל אין "טירחה" שעוטפת את הזיון.