ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מתחילים הכירות ( מוצלחת ) בכלוב?

Grand miser
לפני 10 שנים • 20 באוג׳ 2013

לא רלבנטי

Grand miser • 20 באוג׳ 2013
ארועים לא רלבנטיים מבחינתי, יודע שזה מגביל
Mister E

אני מעביר סדנאות...

Mister E • 20 באוג׳ 2013
בתשלום...
icon_smile.gif

"כך תתפוס לך נשלטת משומשת במצב טוב ב 101 דרכים קלות".

חפש אותנו בדפי זהב.
Grand miser

יפה!

זה באמת מעניין, ואולי אפילו שווה את הכסף, אולי יש מיומנויות מסויימות כאלה שצריך פשוט להבין ולתרגל. מה שבא טבעי לפיקאפ מסטר, ולא לכל אדם מהישוב.
שלגי
שלגי • 20 באוג׳ 2013
תפנה לנשים שמעניינות אותך ותתייחס באופן אישי, אם יש משהו מעצבן אלו פניות סדרתיות
תתייחס לגבולות - גיל, העדפות וכו׳ גם אם לך הם לא נראים משמעותיים.

ותהיה אמיתי - ממילא זיופים מתגלים מהר מאוד

בהצלחה icon_smile.gif
Grand miser

הגיל

אני תמיד מתייחס לעניין הגיל - איכשהו לרוב הנשלטות הצעירות כתוב בגבולות "לא לבני 35 או 40 פלוס"...אז אני תמיד מתייחס לכך מהתחלה. לא תמיד זה עוזר, כמובן. מצד שני כמעט לא הייתי עם נשלטות מעל 30 והגיל הממוצע שלהן היה תמיד בין 20-25 מה שמצביע על כך שמה שכתוב לרוב הנשלטות הצעירות בגבולות לא בדיוק מסתדר עם המציאות...
opiate​(שולט)

Re: איך מתחילים הכירות ( מוצלחת ) בכלוב?

opiate​(שולט) • 20 באוג׳ 2013
c r a b c a k e כתב/ה:
לאחר אינספור פניות ונסיונות להתחיל עם נשלטות באתר, שרובן מעלות חרס, אני מנסה לעשות קצת סדר, אולי אפילו ללמוד משהו מה"אוייב" - כלומר מצד הנשי, מה גורם לכן לענות לפניות של שולטים מסויימים באתר, ולדחות פניות אחרות.
האם אתן מתרשמות מ"ניפוח אגו" כלומר מפרופיל או שולט שיגיד על עצמו כמה הוא שולט מדהים וכו"?
מה אם אני אנטי-גיבור ולא אוהב לנפח את עצמי? יש לי סיכוי?...
אולי יש בחורות כאן ( או בחורים ) שיש להם סיפורים מעניינים על משפטים ראשונים שנונים במיוחד שהצליחו לצור עניין, התחלות מעניינות? אולי פרופילים מיוחדים שיצרו עניין? האם פרופיל צריך להיות מעניין אצל גברים? אצל נשים מספיק שבחורה תכתוב איזה ניק אקזוטי או תשים תמונה סקסית, וכבר הפרופיל יעורר המון עניין. אבל האם גברים גם צריכים להיות לאקוניים ומסתוריים, או דוקא לכתוב משהו בעל עניין? ואם כן - אז באיזה עניין?...
כמו-כן גם לגבי נושא ההמשך - מי הגברים ( השולטים ) המצליחים לעורר אצלכן עניין אחרי ההכירות הראשונית? האם למראה החיצוני יש משמעות אמיתית עבורכן, הנשים?
ואולי כל הרעיון של להתחיל עם נשלטות באתר הזה הוא אשליה אחת גדולה?
מנסה להבין ולהשתפר.
בתודה מראש,
C.

נשים הן לא האויב שלך, וזה לא משנה שאמרת את זה בצחוק כי לפחות בחורה אחת ראתה את זה ואמרה פחחח ילד

כולנו חייבים לייצר ערך כדי לעורר מיקוד אצל אחרים(פרופיל), ואז לקחת את המיקוד בנו ולהפוך אותו לעניין אמיתי(שיחה).
ותמונות זה לא דבר שגרתי. כן אנשים מייצרים ערך בעזרת הגוף שלהם, וגם אתה, אם יש לך זין ענק או שישייה בבטן יכול להשתמש בתמונה וכנראה תקבל הודעות.

אה, וכמעט שכחתי..
אתה\אני\כל גבר לא מתאימים לכל אישה ודוחים מספיק נשים בדרך, חבל שאתה מתאכזב.
Grand miser

שישיה בבטן?

קודם כל אם מישהי תגיד עלי שאני ילד - זו מחמאה בשבילי ...
דבר שני - אין לי אפילו תאומים בבטן icon_smile.gif
אגב, לא ראיתי את הזין הענק בפרופיל שלך icon_biggrin.gif
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 20 באוג׳ 2013
אני נמשכת לאינטלגנציה, טוב לב ונימוס. כמובן שיש קריטריונים נוספים, כגון לא מעשן, אבל אלו כבר לא קשורים לסגנון התקשורת.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 20 באוג׳ 2013
אני מסכימה עם העיצות לכתוב פנייה אישית.
לגבי הפרופיל- לא מושך לטעמי. הגבולות אומנם משעשעים, אבל אין שום דבר עליך או מה אתה מחפש. אותי מעניין פרופיל מעניין, שמעיד על אינטליגנציה ו/או חוש הומור. לא אהבתי מעולם גברים מתנשאים שהשמש זורחת להם מהתחת.
אני קודם מתחברת לגבר, לאדם ואח"כ לשולט/נשלט שבו.

וכן, מראה חשוב. צריך להימשך לשולט, אחרת איך אפשר להתמסר/ לשכב איתו?