לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"נשלטת אמיתית"

נוריתE
לפני 10 שנים • 21 באוג׳ 2013
נוריתE • 21 באוג׳ 2013
Scarlett כתב/ה:
ניתקלתי במשפט הזה בכמה סוטאציות בהם התקשתי מול שולט וזאתי הייתה הדרך שלו לתת לי "מוטיבציה",להאשים אותי בזה שאינני "נשלטת אמיתית"
ונתקלתי אף יותר באנשים שהגדירו את עצמם שולטים אך התברר שהם סתם ונילים חרמנים שמוצאים את זה כדרך לזיון קל

אני בזה לזה.בזה לעובדה שיש אפילו דיון על כך.
מעניין מה יקרה אם אני אפתח דיון "שולט אמיתי"

בהחלט,שווה ציטוט ו הדגשה

מאז ניפתח השירשור הזה,אני חושבת אם לפתוח שרשור נגד: ,"שולט אמיתי"
אבל מנסיון,אני יודעת שרוב התגובות שאקבל יהיו בנוסח "מתוסכלת ממורמרת" ושכאלו ויותר
ואין לי סובלנות לזה,האמת
יש לי בחיים קרבות הרבה יותר חשובים
בלוסום​(לא בעסק)

Re: "נשלטת אמיתית"

בלוסום​(לא בעסק) • 21 באוג׳ 2013
MustHer כתב/ה:
הנושא הזה של "נשלטת אמיתית" כבר דוסקס אינספור פעמים.
השאלה שלי היא אם יצא למישהו כאן אי פעם להכיר נשלטת לקשר רציני והיא היתה נשלטת לא רק במיטה?
אני כאן מ2004 ובמילים יש הרבה שמעידות על עצמן שהן ככה אבל במציאות אתה שם לב שהן נשלטות מחירמון רק (וכנראה כשהן העידו על עצמן שהן כאלה הן היו חרמניות פשוט).
מצידי שכל אחת תעשה מה שטוב לה. אבל השאלה היא - האם מישהו נתקל במישהי כחלק מקשר רציני שהיא נשלטת תמיד כלפי בן הזוג?

מצטערת לומר לך, חזרתי שוב לדבריך ויש לך חוסר הבנה בסיסי של נשים בעיני - אני בתור אשה, יכולה להיות חרמנית עד מחר, אבל בסופו של דבר, לא אתן לגוף להכתיב לי ולא משנה מה יקרה.
תמיד הראש שלי יעבוד שעות נוספות, כך שהטענה שלך שנשים פועלות מחרמון בעיני לא הגיונית.
אם כבר, גברים מופעלים ממנו, לא נשים.
ובהמשך למה שכתבו פה נורית וסקרלט - אם יפתח פה דיון על מיהו שולט "אמיתי" - יקראו לפותחת הדיון ולמגיבות בו שלל ברכות ותארים מחמיאים
אפשר לדון האם הנשלטת מתאימה לך, אבל לא על פי גחמות יוחלט האם היא "אמיתית"
נוריתE

Re: "נשלטת אמיתית"

נוריתE • 21 באוג׳ 2013
'פוליאנה' כתב/ה:
MustHer כתב/ה:
הנושא הזה של "נשלטת אמיתית" כבר דוסקס אינספור פעמים.
השאלה שלי היא אם יצא למישהו כאן אי פעם להכיר נשלטת לקשר רציני והיא היתה נשלטת לא רק במיטה?
אני כאן מ2004 ובמילים יש הרבה שמעידות על עצמן שהן ככה אבל במציאות אתה שם לב שהן נשלטות מחירמון רק (וכנראה כשהן העידו על עצמן שהן כאלה הן היו חרמניות פשוט).
מצידי שכל אחת תעשה מה שטוב לה. אבל השאלה היא - האם מישהו נתקל במישהי כחלק מקשר רציני שהיא נשלטת תמיד כלפי בן הזוג?

מצטערת לומר לך, חזרתי שוב לדבריך ויש לך חוסר הבנה בסיסי של נשים בעיני - אני בתור אשה, יכולה להיות חרמנית עד מחר, אבל בסופו של דבר, לא אתן לגוף להכתיב לי ולא משנה מה יקרה.
תמיד הראש שלי יעבוד שעות נוספות, כך שהטענה שלך שנשים פועלות מחרמון בעיני לא הגיונית.
אם כבר, גברים מופעלים ממנו, לא נשים.
ובהמשך למה שכתבו פה נורית וסקרלט - אם יפתח פה דיון על מיהו שולט "אמיתי" - יקראו לפותחת הדיון ולמגיבות בו שלל ברכות ותארים מחמיאים - NoT
אפשר לדון האם הנשלטת מתאימה לך, אבל לא על פי גחמות יוחלט האם היא "אמיתית"

הוספתי משהו
בתוך הציטוט.

האמת, אם אנחנו כבר דנות בזה
אני דיי מיתפתה icon_twisted.gif

כאילו יעופו עלי אולי על ימין ועל שמאל
אבל...מילים מילים
גבר
גבר • 21 באוג׳ 2013
"נשלטת" זה משהו טריקי, כי למראית עין זו תכונת אופי ותכונת אופי היא משהו שאם מכירים מספיק, מרגישים אותה וחשים אותה בהתנהגות היום יומית של אדם.

אני זכיתי לחוות כאן כמה מערכות בדסמיות מאוד עמוקות ואינטמיות. מערכות של 24/7 (שלא במסגרת זוגיות) עם רמות התמסרות מאוד עמוקות (משני הצדדים, כול אחד מהזוית שלו), עם רמת ציות לא מתפשרת ועם רמת אינטימיות, פתיחות ושקיפות מאוד עמוקות.

מה שמעניין הוא שאני מניח שאם הייתם שואלים חברים או קרובים של חלקן הן היו מתארים אותן כבחורות דומיננטיות, מובילות, בעלות דעות מוצקות, וכחניות, עקשניות ואולי את חלקן אפילו כקשות. (להלן "דומיננטיות אמיתיות" ; ) אם הייתם אומרים שהם כנועות או צייתניות היו חושבים שהתבלבלה עליכם דעתכם.

לכן נשלטת היא לא תכונת אופי במובן הרגיל שלה. זה סוג של תכונת אופי נסתרת או רדומה שיוצאת רק מול אותו אחד שמצליח ללחוץ על הכפתור הסודי , שלא בטוח אם מישהו באמת יודע איפה הוא נמצא. כשאותו אחד מצליח ללחוץ שם ה"נשלטת האמיתית" יוצאת מולו למרות שבאותו זמן כול שאר העולם ימשיך לקבל את "הדומיננטית האמיתית" והאמת היא, ששתיהן לגמרי אמיתיות וחיות יחד בהרמוניה טובה.

שלושים איש יכולים לקרוא לך "כלבה" ואת תנשכי את כולן, אבל אם יבוא זה שילחץ לך על הכפתור ויקרא לך כלבה, את מיד תרדי לארבע ותקשקשי במרץ בזנב.
    התגובה האהובה בשרשור
שתקן
לפני 10 שנים • 22 באוג׳ 2013
שתקן • 22 באוג׳ 2013
נוריתE כתב/ה:
Scarlett כתב/ה:
ניתקלתי במשפט הזה בכמה סוטאציות בהם התקשתי מול שולט וזאתי הייתה הדרך שלו לתת לי "מוטיבציה",להאשים אותי בזה שאינני "נשלטת אמיתית"
ונתקלתי אף יותר באנשים שהגדירו את עצמם שולטים אך התברר שהם סתם ונילים חרמנים שמוצאים את זה כדרך לזיון קל

אני בזה לזה.בזה לעובדה שיש אפילו דיון על כך.
מעניין מה יקרה אם אני אפתח דיון "שולט אמיתי"

בהחלט,שווה ציטוט ו הדגשה

מאז ניפתח השירשור הזה,אני חושבת אם לפתוח שרשור נגד: ,"שולט אמיתי"
אבל מנסיון,אני יודעת שרוב התגובות שאקבל יהיו בנוסח "מתוסכלת ממורמרת" ושכאלו ויותר
ואין לי סובלנות לזה,האמת
יש לי בחיים קרבות הרבה יותר חשובים

מה זה אמיתי
לכל אחד ואחת יש את זה או זו שמתאים להם ולאו דווקא לזולתם, אני אוהב קצת חריף ומישהו אחר לא, אז מה הוא פחות שולט או היא פחות נשלטת.
למה יש כאן איזה צ'ק ליסט שכל אחד חייב לעמוד בכל הנקודות להיות אמיתי.
רק הרעיון של משהו אמיתי או לא מטומטם לגמרי, נשלט/ת או שולט/ת.
ו לכולם שנה טובה
עבד בגבירה​(נשלט){ספנקינג}
לפני 10 שנים • 24 באוג׳ 2013
לדעתי אין דבר כזה נשלטת אמיתית בכל התחומים. נראה לי שדבר כזה יגעיל אפילו את השולט עצמו. אם אדם הוא שטיח בכל התחומים, זה כבר מחלה, לא רק סטייה / נטייה מינית לכשעצמה.
נוריתE
נוריתE • 24 באוג׳ 2013
אמיתי ולא,אמיתי קיים רק בראש שלנו.
נישאר רק למצא את בעל/ת הדעה התואמת
Ultra​(שולט)

נשלטת אמיתית זה כמו ילד אמיתי?

Ultra​(שולט) • 24 באוג׳ 2013
צריך פיה להפוך אשה קינקית נשלטת ל **נשלטת אמיתית**?
קסם?
http://youtu.be/2xlMnrd54V8

האידאל נמצא באגדות. אני מעדיף להנות מחברתם של נשלטות אמיתיות, עם ימים טובים ורעים,
תאונות דרכים, בוסים מעצבנים, כאבי שיניים ומחזור,
אש בעיניים ובין הרגליים, רוצה אותי כמו מים במדבר, כמו שאני רוצה אותה גם,
התחברות אמיתית בין שולט לנשלטת.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 24 באוג׳ 2013
The only thing thats real is the connection between two people