שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 25 באוג׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 25 באוג׳ 2013
כנראה שהמהפכים שעברו על ניצן בימים האחרונים שיבשו את דעתו, מאחר שמיד עם שחרורו מבית החולים הוא התקשר לזקן ואמר לו שהוא יודע מי רוכב האופנוע שרימה אותו 3 פעמים. הזקן אמר לו שאת זה אי אפשר לדעת אבל ניצן בטוח בזה שחולדאי עומד מאחורי המזימה. אמרתי לך לשכוח מהבחירות הטיח הזקן במר הורוביץ, אבל הלז עקשן כפרד. זה הוא או שהוא שלח מישהו, כך ניצן, עזור לי ללכוד אותו. אז הזקן איים עליו שאם לא יסתלק מיד מביתו הוא יבקש מביתו לגמור עליו. אני לא פוחד ממנה כי החבר שלה הוא הקוסם הכי גדול בעולם. אתה מסתלק או אני מבקש ממנה לסרס אותך? אז ניצן הלך סר וזעף ובראשו תוכניות איך להפיל את חולדאי. אני אכריח אותו להודות שהוא עמד מאחורי המזימה לגזול את כספי.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 25 באוג׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 25 באוג׳ 2013
ניצן הסתלק ופתאום תפס שהוא בכלל לא היה בבית הזקן אלא דבר איתו בטלפון. הזקן עשה לי קסם או שאני מבולבל לגמרי? ובעודו שואל את עצמו שאלה זו נרדם על ספסל בגינה ציבורית.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 26 באוג׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 26 באוג׳ 2013
הבוקר פרסם ניצן טור מיוחד בפייסבוק ובו תיאור מסולף של כל ההתרחשויות. הדבר הנכון היחיד הוא שמוחדרים הוא ראש העיר. היתר כוזב לגמרי. לפי הטור, חולדאי ניסה לחטוף מניצן מליון ג׳ובות כשניצן היה בדרכו לבנק להפקיד כספי תרומות שזורמות אליו ללא הפסקה, אבל ניצן תפס את חולדאי והפליא בו את מכותיו וחילץ את הכסף מידי שותפו של חולדאי שישב מאחורה באופנוע יעקב טירקל, ואין הכוונה לשופט העליון לשעבר אלא לעבריין גדול שזה כינויו. ניצן קורא בטור שלו לחולדאי לתבוע אותו על דיבה אם יש לו אומץ. כל דברי אמת מסיים מר הורוביץ את טורו בחגיגיות. ואגב, הוגשה גם תלונה לדרגים הכי גבוהים במשטרה שצפויים בכל רגע לעצור את חולדאי. וגם זה נכון, כי ניצן באמת הגיש תלונה נגד חולדאי בה טען שהוא זה שרכב על האופנוע וסחב את הכסף שניצן הניח, אבל גורש מתחנת המשטרה באיומים שיוציאו נגדו צו אישפוז פסיכיאטרי.
nomorenomore
nomorenomore • 26 באוג׳ 2013
יאללה שיאשפזו את הגיי הפסיכי הזה ניצן וחולדאי התותח ימשיך להיות ראש עיר מעולה!!!
רשת
רשת • 26 באוג׳ 2013
מה שמעניין את חולדאי זה איך להוסיף כספים לקופת העירייה
הוא מכר את חוף הים היפה של ת"א לסוכני כיסאות
הוא מזניח קבוע את דרום ת"א לטובת טיפוח האזורים היוקרתיים בעיר
ראש עיר לעשירים בלבד
איפה הקוסם הגדול כשצריך אותו באמת?
nomorenomore
nomorenomore • 26 באוג׳ 2013
רשת כתב/ה:
מה שמעניין את חולדאי זה איך להוסיף כספים לקופת העירייה
הוא מכר את חוף הים היפה של ת"א לסוכני כיסאות
הוא מזניח קבוע את דרום ת"א לטובת טיפוח האזורים היוקרתיים בעיר
ראש עיר לעשירים בלבד
איפה הקוסם הגדול כשצריך אותו באמת?

אז לא, נשאיר את תל אביב לפליטים האריתראים והסודנים וכל ההיפים המטונפים ממרכז העיר?

אני בעד בנייה מאסיבית לגובה, שדרוג העיר והפיכתה לעיר מודרנית ולא מקום מפלט למפגיני זב"ח עלובים ופריקים מזדמנים.

חבל שהקוסם לא העלים את ניצן מזמן. אנחנו לא צריכים שכמותו בעיר!
רשת
רשת • 26 באוג׳ 2013
שהקוסם יקח את ניצן ואת חולדאי ביחד
עסקת חבילה משתלמת
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 26 באוג׳ 2013
מר ראש העיר פרסם תגובה להאשמותיו החמורות של ניצן הורוביץ. לא כל כך לעניין אלא טענה שניצן מסתובב באזור התחנה המרכזית הישנה כדי לפתות שחורים שידפקו אותו בתחת ובפה. כל יום הוא נדפק כמה פעמים, כך חולדאי, ולא רק שאין לי מליון ש״ח אלא הוא חייב ימבה כסף לכל מי שדפק אותו ולא קבל את שכרו המובטח.