צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך יונקים כסף מנשלטים? התשובה היא

spoiled queen​(שולטת)
לפני 10 שנים • 26 באוג׳ 2013

מה קרה לירזוש לא

spoiled queen​(שולטת) • 26 באוג׳ 2013
הצלחת למצוא את התמונה עכשיו בתוכנה של התמונות? יודעת למה? כי זה תמונה פרטית שלי לא צריכה להתחזות לאף כוסית כי אני פצצה בעצמי icon_smile.gif . ולפעמיים מטעמי דסקרטיות שמים תמונות אחרות זה לא אומר שבפרטי בשיחות עם עבדים לא אשלח שלי אבל פה זה רק לשפוט חמודה אני מכירה פה המון עבדים הייתי פה לפני הרבה זמן וכולם פה תמיד אומרים לי למה אין עוד כוסית כמוך השאר פה.... לא נמשיך לא צריך icon_smile.gif בקיצור מגעיל לעליל ולשפוט אבל בסדר הקנאה עושה הרבה מה יכול להיות
הדורבנים​(נשלט)

Re: מה קרה לירזוש לא

הדורבנים​(נשלט) • 26 באוג׳ 2013
spoiled queen כתב/ה:
הצלחת למצוא את התמונה עכשיו בתוכנה של התמונות? יודעת למה? כי זה תמונה פרטית שלי לא צריכה להתחזות לאף כוסית כי אני פצצה בעצמי icon_smile.gif . ולפעמיים מטעמי דסקרטיות שמים תמונות אחרות זה לא אומר שבפרטי בשיחות עם עבדים לא אשלח שלי אבל פה זה רק לשפוט חמודה אני מכירה פה המון עבדים הייתי פה לפני הרבה זמן וכולם פה תמיד אומרים לי למה אין עוד כוסית כמוך השאר פה.... לא נמשיך לא צריך icon_smile.gif בקיצור מגעיל לעליל ולשפוט אבל בסדר הקנאה עושה הרבה מה יכול להיות

רגע את באמת אישה?

זאתומרת ששלושה עמודים רבו פה על השאלה האם ההתחזות וההונאה הזו היא אשמתו של התמים או שמה האשמה רובצת רק לפתחו של המתחזה. וגם הביעו רמיזות והאשמות לשנאת גברים של הטוענים כך, ושנאת נשים של הטוענים כך, וניסיונות לתקוף לוגית את הבעיה, עם הבחנות רגשיות חברתיות..
ובסוף זאת בכלל לא התחזות?

וואו גדול!!
DanaDomme​(שולטת)

DanaDomme​(שולטת) • 26 באוג׳ 2013
spoiled queen כתב/ה:

אבל הטעם שלך בלבוש חייב להשתפר, אולי תציצי בתמונות ששמת בעבר בכל זאת.... המטפחת הזו שכרכת בחוזקה סביב ירכייך - לא מתאים אחותי.
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 26 באוג׳ 2013
fog כתב/ה:

רגע את באמת אישה? זאתומרת ששלושה עמודים רבו פה על השאלה האם ההתחזות וההונאה הזו היא אשמתו של התמים או רק האשמה על המתחזה, עם רמיזות והאשמות לשנאת גברים של הטוענים כך, ושנאת נשים של הטוענים כך, וניסיונות לתקוף לוגית או רגשית את הבעיה, ובסוף זאת בכלל לא התחזות? וואו גדול!!

בוא, אני אעזור לך:
הִתְחַזּוּת
ח (נ') [מן חזה, הִתְחַזָּה] הֵרָאוּת, הִתְחַפְּשׂוּת, הַצָּגַת עַצְמוֹ בְּצוּרָה כּוֹזֶבֶת: הֶחָשׁוּד נִתְבַּע לְדִין עַל הִתְחַזּוּתוֹ כִּפְקִיד מֶכֶס.

ובעברית יותר קלה:
אם פרסמתי תמונה לא שלי בפרופיל וטענתי שהיא שלי, משמע התחזיתי למישהו אחר. גבר, אישה, חזיר, רוח רפאים או האמא של השכן, זה לא משנה ברגע שהצופה הסביר עשוי להאמין שאכן מדובר בי וזו אינה בדיחה. בנוסף, אולי אף פגעתי בזכויות יוצרים, כי תמונות לא מעטות ברשת מוגנות, ולפי החוק אם אני מפרסם תמונה שאינה שלי וטוען לבעלות עליה, אני עבריין.

הדיון נסוב סביב התחזות והגברת הודתה שאכן כן, היא התחזתה למישהי אחרת. מסתבר שהיא אינה ג'קלין המטופחת והיפיפייה בעלת ישבנים מוצקים וגוף פרופורציונלי להדהים שמצטלמת על רקעים אסתטיים מעוררים, אלא מישהי אחרת לחלוטין.
spoiled queen​(שולטת)

חחחחח

דנה קודם תסתכלי איך את נראית לפני שאת שופטת את הלבוש שלי. אני מסינה שזה נובע מקנאה שאת כמעט בת 50 אז בבקשה חמודה סעי לשלום.

לכותב האחרון הבנו שאתה יודע להתנסח את מי אתה מנסה להרשים? חחח מאוד משעשע אותי האנשים פה כל אחד חושב הוא איזה משפטן ממולח שבסופו של דבר מאחורי מסך לא יותר מסתם משועממים. ועבריינית לפי חוק מי שמעליל סתם זה קנס וסוג של לשון הרע אז אם אתה רוצה להכנס איתי לחוקי מדינת ישראל בכייף חמוד יש לי זמן כרגע
spoiled queen​(שולטת)

ואין לך זכות

לומר שהגברת הודתה שהתחזתה למישהי אחרת מי אתה שתשקר שהודתי? נראה לך אני צריכה להתחזות לכאלה אני אמרתי ששמתי תמונה לא כדי להתחזות אלא מטעמי דסקרטיות ומי שרוצה תמונה פרטית בפרטי שלי תקרא טוב ואל תעליל . לא יודע מי אני שאני נכנסתי פעם ראשונה לדאנגן כולם היום בשוק מנהלים של האתר אמרו לי שאני ברמה גבוהה ביותר אז למה לי להתחזות ושוב דיסלקט סתכל טוב מה רשמתי לא להעליל זה לא חוקי להעליל
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 26 באוג׳ 2013
אם הכונה של דנה היתה לבוא ממקום רע, זה היה נכתב אחרת לגמרי...
הכוונה שם לחלוטין היא טובה, אין צורך לריב.. }{
Gia X

רגע, Freeze

Gia X • 26 באוג׳ 2013
חכו, אני אביא לי פופקורן.
(הנה, בסוף הדרדרתי לכדי ריאליטי, סטייל תוכניות טלויזיה icon_smile.gif )
DanaDomme​(שולטת)

Re: חחחחח

DanaDomme​(שולטת) • 26 באוג׳ 2013
spoiled queen כתב/ה:
דנה קודם תסתכלי איך את נראית לפני שאת שופטת את הלבוש שלי. אני מסינה שזה נובע מקנאה שאת כמעט בת 50 אז בבקשה חמודה סעי לשלום.

לכותב האחרון הבנו שאתה יודע להתנסח את מי אתה מנסה להרשים? חחח מאוד משעשע אותי האנשים פה כל אחד חושב הוא איזה משפטן ממולח שבסופו של דבר מאחורי מסך לא יותר מסתם משועממים. ועבריינית לפי חוק מי שמעליל סתם זה קנס וסוג של לשון הרע אז אם אתה רוצה להכנס איתי לחוקי מדינת ישראל בכייף חמוד יש לי זמן כרגע

הומואית!
היפוקרטס​(נשלט)

Re: רגע, Freeze

היפוקרטס​(נשלט) • 26 באוג׳ 2013
Gia X כתב/ה:
חכו, אני אביא לי פופקורן.
(הנה, בסוף הדרדרתי לכדי ריאליטי, סטייל תוכניות טלויזיה icon_smile.gif )

זאת הבדיחה שלי! icon_sad.gif