בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 27 באוג׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 27 באוג׳ 2013
ניצן התקשר שוב לשגרירות הסורית ושם נאמר לו שהויזה שלו כבר מוכנה על טופס נפרד ושישתמש בדרכון זר אם יש לו. כמובן שליצן יש כמה דרכונים זרים והוא בחר להשתמש בדרכון הפולני. היום בחצות הלילה אני כבר נפגש עם אסד, צהל האיש. בשגרירות כשאגיע הם כבר יסדרו לי פגישה איתו, ככה הם הבטיחו. אני אהיה הכי מפורסם בעולם, טפח לעצמו על הכתף, וכשאחזור אני לוקח את הבחירות בהליכה.
שבי על פני​(אחר)
ניצן הגיע לשגרירות בברלין, ולא קבל רשות להכנס. מול זעקותיו יצא אחד הדיפלומטים ובקש ממנו בנימוס לעזוב. אבל הזמנתם אותי צרח ניצן, אתה טועה, ענה לו הדיפלומט. איך בדיוק הזמנו אותך? בטלפון. לאיזה מספר התקשרת? הנה, לזהו. אז תסלח לי, כך הדיפלומט הסורי, לא רק שזה לא המספר שלנו אלא שזה מספר שבכלל לא בעיר ברלין. אין לי מושג עם מי דברת. אתה לא יכול לברר למי שייך המספר הזה, כך ניצן, הם הזדהו כשגרירות. חכה פה, כך הדיפלומט, אני אנסה לברר. ואחר כמה דקות הוא יצא מהבניין ובפיו בשורה - אתה דברת עם פאב באזור באווריה. אתה פנית אליהם כאילו הם שגרירות סוריה והם צחקו עליך. הם לא העלו על דעתם שמישהו מדבר איתם ברצינות. הם חשבו שמדובר בבדיחה. אז אתה לא יכול להשיג לי ראיון עם הנשיא אסד? אתה מטורף, אתה, סתלק מפה תיכף ומיד, ובזאת איש הדפלומטיה נהג באופן לא דיפלומטי כי אם הניף את רגלו ובעט באחוריו של ניצן שלנו.
motion
motion • 27 באוג׳ 2013
בטוח שזה היה פאב בבוואריה ולא שי ודרור ??

icon_confused.gif
שבי על פני​(אחר)
בייאושו ניצן הורוביץ נכנס לאיזה פאב בסביבה והתחיל לגמוע בירה בכמויות. כאשר היה מוטען מספיק הוא התחיל לספר לכולם בקולי קולות מה קרה. אבל מה הבעייה, קראו לעברו כמה מתגודדים, פשוט תתקשר מכל טלפון למודיעין ותבקש את המספר. יתנו לי מספר בסוריה, הוא שאל. למה לא, מכל העולם יתנו לך. אז ככה השיג ניצן את מספר הטלפון של בשאר אסד, שרק לא נמצא בבית.
nomorenomore
nomorenomore • 27 באוג׳ 2013
ולנו יש את מלך הקוסמים, והוא כולו מוקף משוגעים!!!!

אגב, הוא ברומניה או בארץ???
שבי על פני​(אחר)
לצערו הרב של ניצן. הוא נחטף על ידי כמה גרמניות זקנות ושמנות שעמלות כרגע להעמיד לו את הזין. החשש הגדול הוא שאם הן לא תצלחנה, הן ישתמשו בסכין, אתם יודעים לצורך מה. אם ניצן לא היה מבוסם כהוגן הוא היה בורח מהפאב ברגע שהכנופיה הזו נכנסה, ובמקום זה הוא עוד התחיל לשיר איתן, עד שכאמור הן החליטו להתבדר איתו באופן פרטי יותר.
שבי על פני​(אחר)
למרות שהוא הומו, הזקנות השמנות הצליחו להעמיד לו את הזין והן עכשיו עולות עליו לפי התור. ניצן כל כך שיכור שאינו מבין בדיוק מי עליו והוא מדמיין שזו חבורת גברים מסוקסים.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 28 באוג׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 28 באוג׳ 2013
ניצן התעורר בבית זר. הוא קם מהמיטה ולפתע נכנסה לחדר אשה ענקית. טוב שקמת, אני רוצה להרגיש אותך מתפתל בין הרגלים שלי, היא אמרה לו באנגלית. ניצן ניסה לקום מהר אבל האשה הענקית הסתערה עליו ותוך שניות רכבה מעליו כשפניה לכיוון רגליו והראש שלו נעוץ בין ירכיה הענקיות ביותר. נסה לקום היא צחקה, אני אוהבת שגברים מנסים לצאת מבין הרגלים שלי ואף פעם לא מצליחים. ניצן ניסה להתנער אבל היה תפוס חזק. תתכונן להתקפה היא הכריזה, ואז החלה לתקוע לו נודים ישר בפרצופו, הוא ניסה בכל כוחו לא לנשום אבל נשבר והריח את הריח ישר לריאות. יש לך הרבה זמן להיות איתי היא הודיעה לו, וכשהחברות שלי יחזרו הן כולן יפליצו עליך. אולי גם ישתינו ויחרבנו על הפרצוף שלך. אתה עבד שלנו להרבה זמן. אני מבינה שאתה תייר כך שהמשטרה לא תחפש אותך.