בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

יערה46
לפני 10 שנים • 28 באוג׳ 2013

דייייייייי

יערה46 • 28 באוג׳ 2013
כואבת לי הבטן מהצחוק icon_smile.gif
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 28 באוג׳ 2013
זהו הלילה השני של ההתעללות הנשית הנוראה בניצן הורוביץ. הוא רוצה להתאבד אבל לא יכול להתחמק מכל הנשים שעולות עליו. מה שהוא לא קולט זה איך כהומו עומד לו. מאידך, הוא יודע שברגע שלא יעמוד לו הנשים תשחטנה אותו בלי היסוס. רק הקוסמים יכולים להציל אותי, אבל אין לי דרך להודיע להם. לפתע הוא קלט: ועוד איך הם יודעים היכן הוא, וברגע שירצו, הם יבריחו את הנשים וישחררו אותו. הוא פנה בלי קול לקוסם הרומני הגדול וגם אלי, למרות שאני לא קוסם ובקש שנרחם עליו ונשחרר אותו כדי שיוכל לטוס ארצה.
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 28 באוג׳ 2013
לפתע, כשהוא תקוע על ידי סטרפאון ענקי שתחוב בישבנו ודגדגן גדול שתקוע בפיו, היה נדמה לניצן שהוא שומע את קולו של הקוסם הרומני הגדול. אתה רוצה שאסלק את הנשים האלה מכאן כדי שתוכל לצאת מהדירה ולברוח, שאל אותו הקוסם? כן, מאד רוצה הוא ענה. אתה אדיוט גמור, הפליט לעברו הקוסם, אבל אני אעזור לך בכל זאת. אחרי שניה ניצן מצא את עצמו שוכב במיטתו בביתו בתל אביב. הוא לא האמין למראה עיניו, אבל כשהוא הביט מבעד לחלון הוא זיהה את בתי השכנים. תודה הקוסם הגדול, תודה הוא לחש.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 29 באוג׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 29 באוג׳ 2013
הגיע מועד התשלום שמע לפתע ניצן את קולו של הקוסם הרומני הגדול. אני עזרתי לך ואני מצפה לתגמול. הוא לא גדול במיוחד. מהו, שאל ניצן. יש לי כמה חברות ששוכבות בבתי אבות כי מאד זקנות, אבל עדיין יש להן חשקים מיניים. אני אתן לך רשימה ואתה תלך לזיין אותן. אבל אני הומו ניסה ניצן להסביר וקבל מיד תשובה מקורית. אם לא תזיין את הזקנות אני אהפוך אותך סטרייט או בכלל אוריד לך את הביצים. אז איזו ברירה נשארה לניצן המסכן? בסדר, אני אעשה מה שאתה מבקש.
שבי על פני​(אחר)
ניצן עכשיו עצור. הוא אכן הגיע לבית האבות כדי לזיין את מלכה זבלדוביץ אבל בטעות התנפל על ליאורה זקלביץ, שהרימה צרחות עד לב השמיים. כמה אנשי בטחון הצילו אותה מניצן שכבר היה בתחתוניו. לא עזרו כל הסבריו על הקוסם הרומני הגדול והוא הובל לתחנת המשטרה שעומדת להביא אותו בפני שופט כדי לבקש לעוצרו ל 10 ימים לצורך בדיקה נפשית. אז בעוד דקות ספורות יילקח ניצן לבית המשפט והוא יהיה מיוצג בידי הסנגוריה הציבורית מאחר שהמשטרה שיכנעה אותו שזה עדיף בהרבה על סנגור פרטי ועוד אחד מסוגו של דן אבי יבכה, שייצג את ניצן לפני כמה ימים כזכור. אז ניצן הסכים.
שבי על פני​(אחר)
העו"ד מהסנגוריה הציבורית הסביר לשופט שהמאפיה של ניצן לא זיהמה את האוויר, וכל נסיונותיו של ניצן להסביר לשופט שהעו"ד הזה מדבר שלא לעניין רק הכעיסו את השופט. יש לך עו"ד שמדבר בשבילך אז שב בשקט ותשתוק. אני רוצה את אבי יבכה, זעק ניצן, ואז השופט הורה להוציאו מהאולם. השופט הורה על מעצרו של ניצן לזמן המבוקש לצורך הסתכלות. אין ספק, כתב השופט, שניסיון אונס בבית אבות המצודק בידי האנס שהוא עושה זאת בשליחות של קוסמים רומנים הינה ראייה ברורה לאי שפיות.
נערגומיבן39
נערגומיבן39 • 29 באוג׳ 2013
זה באמת לא היה יפה מצידו לדבר ככה נגד העו"ד שמייצג אותו במשפט. אני מקווה שהעו"ד מהסנגוריה הציבורית לא נעלב.
שבי על פני​(אחר)
יש להניח שהוא לא נעלב כי הוא שומע את זה כל הזמן מכל מי שהוא מייצג בלא לדבר איתו קודם.
שבי על פני​(אחר)
הפסיכיאטרים שבדקו את ניצן החליטו שמדובר ככל הנראה בחולה נפש מאד מסוכן, ולכן הורו לקשור אותו למיטה ולת לו מנה כפולה של סמי הרגעה.
nomorenomore
nomorenomore • 29 באוג׳ 2013
אמן ינעלו אותו לתמיד שם! לא צריכים אנשים כמוהו בעירייה.