שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המדריך לקידום הבלוג

SOLIKO​(שולט)
לפני 10 שנים • 3 באוג׳ 2013

המדריך לקידום הבלוג

SOLIKO​(שולט) • 3 באוג׳ 2013
החלטתי לאגד כמה עקרונות מרכזיים לקידום הבלוג. כמו תמיד, מוגש כשירות לציבור. ובהומור, כן?

א. ואם ביום שלישי לא בא לי? – לא יקום ולא יהיה. דאג לעדכן את קוראיך בכל יום ביומו בתשוקות סמויות, שרעפים נוגים, התחבטויות קורעות לב, חיטוטים באף וסלט הפטריות של דודה תקווה. יש המגדילים לעשות ומעדכנים כל כמה שעות. ככה זה כשהחיים שלך עשירים ועמוסים.

ב. בוא בקלילות – לכולנו קשה. אל תחפור. גג 400 מילה לפוסט, גם כשסבתא שלך, אליה היית קשור בקשר אמיץ, הלכה לעולמה. מומלץ לפנק באנקדוטות מבדרות מהחיים (נפלה לך תמונה על הראש, נפצעת ונשלחת למיון) או בתמונות מרתקות שמצאת בפייסבוק (להן תוסיף משפט מתוחכם שחשבת עליו בעצמך. כי זה הבלוג שלך). זכור ואל תשכח: מינימום השקעה שווה הצלחה מובטחת.

ג. אתה רגיש, הצג את צדדיך החיוביים – אתה לא אדם מלא שנאה, כעס, זעם ומשטמה. אתה BDSMי. תאר פעולות מזעזעות (אינוס, שתן על הראש, בעיטות בחסרי אונים, מחטים בעמוד השדרה), תוך שזירת משפטים מסוג "הבטתי לתוך עיניו וידעתי", "הנשמה עולה על גדותיה וזולגת. כמוני כמוך", "הקשר בינינו ממלא אותי בגאווה". כי כשאתה רגיש זו לא התעללות במתוסבכים. זה עמוק. זה BDSM.

ד. הרחבת תחום המאבק – הבלוג שלך לא מסתיים בפוסטים בלבד. אם ברצונך לעלות על דרך המלך, הגב לקוראים ( כ-ל קורא. וכ-ל מגיב.) בתגובות משלך, בליווי חיוכים, תודות ומחמאות, בבלוג ומחוצה לו. אתה אדם שמח, אופטימי ונעים לבריות. אל תשכח לפזר בנדיבות לייקים, תגובות מתעניינות ושאלות עמוקות ופולשניות. כי גם הקוראים שלך הם בני אדם עם צרכים.

ה. טוב מראה עיניים - עם כל הרצון הטוב, כמה כבר אפשר לקרוא את השטויות שלך ?! פרגן לקוראים בתמונות המציגות ישבנים ופטמות מלופפות בחבלים, שלך (נשים) או של חברה שלך (גברים – שיער הגוף שלכם לא באמת מעניין). נשים מעל 100 ק"ג פטורות.

ו. שיתוף, רבותיי, שיתוף - אם למרות המאמצים אתה מוצא את עצמך מול שוקת שבורה ואינך יודע מה עוד אפשר לכתוב שעוד לא כתבת, הפנה שאלת התייעצות לציבור. מאוד מעניין אותך מה דעתם בנושאים אקטואליים כמו דו-מיניות או סקס עם תאו. אף פעם לא התנסית בזה. אתה קצת חושש. לקט תמונות מאתרים שונים ובקש מהציבור לדרג אותן. מאוד מעניין אותך הדירוג שלהם והמשמעויות רבות הפנים שלו. הבא ציטוטים מן המוחות הגדולים ביותר שיכולת למצוא. מגיע לך על זה לייק. העלה קליפ מיו-טיוב שנגע בנשמתך עמוקות. האם גם בקוראיך הוא עורר את אותם הרגשות? חשוב לך לדעת.

***מנוסח בלשון זכר, אך פונה בהחלט גם לנקבות.
***מוזמנים להוסיף עוד רעיונות משלכם.
    התגובה האהובה בשרשור
SOLIKO​(שולט)
לפני 10 שנים • 2 בספט׳ 2013
SOLIKO​(שולט) • 2 בספט׳ 2013
במחשבה שניה, אולי הייתי צריך להתרכז במדריך לקידום הפוסט
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 2 בספט׳ 2013
SOLIKO כתב/ה:

לאור העובדה שחודש לא הגיבו לך, מה גם שהבלוג *שלך* שופע חומר עשיר ומגוון, אולי תסיק את המסקנה...
the rain song
the rain song • 2 בספט׳ 2013
עצות חביבות
אצלי, כל פעם שאני מגיבה בפורום מייד עולה מספר הצפיות.
כנראה שלראות את הניק ברשימת הפורומים עושה משהו לאנשים. אפילו יותר מתמונות בעירום.
I'm God

אההה......

I'm God • 2 בספט׳ 2013
the rain song כתב/ה:
עצות חביבות
אצלי, כל פעם שאני מגיבה בפורום מייד עולה מספר הצפיות.
כנראה שלראות את הניק ברשימת הפורומים עושה משהו לאנשים. אפילו יותר מתמונות בעירום.

אולי בגלל התמונה שמופיעה ליד שמך בפורום אנשים מצפים סוף סוף לראות בלוג עם תמונות עירום
של איימי ווינהאוס icon_smile.gif
רשת
רשת • 2 בספט׳ 2013
Madame T כתב/ה:
SOLIKO כתב/ה:

לאור העובדה שחודש לא הגיבו לך, מה גם שהבלוג *שלך* שופע חומר עשיר ומגוון, אולי תסיק את המסקנה...

ואני רצתי לשם כדי לא לפספס...
ורציתי לפרגן לך מאדאם שאת עוזרת לו בקידום.
העיקר הספורט
שנה טובה
icon_biggrin.gif
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 2 בספט׳ 2013
רשת כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
SOLIKO כתב/ה:

ואני רצתי לשם כדי לא לפספס...
ורציתי לפרגן לך מאדאם שאת עוזרת לו בקידום.
העיקר הספורט
שנה טובה
icon_biggrin.gif

זה נקרא לרוץ פול גז בניוטרל.
שנה טובה לך, רשת. icon_razz.gif