סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה רוב השולטות רוצות נשלט אינסטנט?

הדורבנים​(נשלט)
לפני 10 שנים • 31 באוג׳ 2013
הדורבנים​(נשלט) • 31 באוג׳ 2013
אני חושב שיש בכמיהה הזאת משהו יותר עמוק מסתם השוואה לנורמות מקובלות של גברים-נשים וערעור עליהם, ובוודאי יותר עמוק מסתם עצלות והמנעות מ"לעשות את העבודה הקשה" ולהתחיל עם בנות.

לי יש איזו תגובה אינסטנקטיבית, לא להתחיל עם בנות. להיות הפאסיווי מהשנייה הראשונה. זה לא רצוני, ואין לי שום דרך לשנות את זה (בניגוד לדברים אחרים, שנוגעים בביישנות, שאותם שיניתי).
אבל שאלתי את עצמי למה זה, והגעתי להשערה שזו איזו תפיסה חייתית משהו של מקומי "בשרשרת המזון המינית". *אין לי צורך מיני* בנשים שאני צריך להתחיל איתן, לשכנע אותן ולחזר אחריהן. בנשים פאסיוויות. אני חייב להיות האיילה, ושהן תהיינה הלביאות. אין לי שום עיניין מיני בדבר אחר.

ולכן השאלה היא מאוד רלוונטית, לחלק מאיתנו. גם אם אסתכן בתגית של "שולט מלמטה" (שהיא לא לעניין פה, לדעתי). למה אתן לא פה? ואם אתן כן פה, איך אפשר לעורר בכן את אינסטינקט הציד?
DanaDomme​(שולטת)
לפני 10 שנים • 1 בספט׳ 2013

נכון זה מבלבל

DanaDomme​(שולטת) • 1 בספט׳ 2013
יש פה חשד לסתירה, יכול להיות שיש עבדים שחשבו שאם יגיעו לכאן זה יוריד מהם את עול "החיזור" כי זו אמורה להיות איזושהי תכונה דומיננטית בילט-אינית כביכול.
זה לא סוד שרוב השולטת שמתגרות מגבר נשלט עדיין מצפות ממנו להיות גבר גבר בחיי היום יום, כמו שאמרה מרי ג'יין אנחנו עדיין רוצות להרגיש נשים, אבל נשים שמעריצים אותן, לא נשים שעוטות על עצמן תכונות גבריות, את רובנו זה לא מדליק, מהסיבה הזו אני תמיד אצפה מהגבר לחזר אחרי, הדבר הבסיסי הזה הוא must ומדליק, אני לא אוותר עליו.
המלט

Re: למה רוב השולטות רוצות נשלט אינסטנט?

המלט • 1 בספט׳ 2013
A virginal suB כתב/ה:
היי חבר'ה
תגידו למה רוב השולטות רוצות נשלט אינסטנט?
ובכלל למה רובן לא דומיננטיות? אם אתה לא מניע את השיחה אין כלום. בלי להעליב אף אחת, אבל הן אולי אפילו יותר פאסיביות מוניליות.

נ.ב.
אני לא מתלונן ולא מאשים ובטח שלא מכוון לעוד שרשור של ויכוחים כמו שיוצא כאן לא פעם. פשוט באמת רוצה בקשר וזה רק מה שאני מוצא כל פעם מחדש.

אין לי כוונה מיוחדת לערוך כאן אנליזה בשקל של תכונות האופי הבסיסיות שלך, אבל נראה לי, מקריאה ראשונה ושניה בפרופיל שלך, מתוך השורות וביניהן, שאתה לא ממש מוכן להתאמץ. זאת אומרת, נדמה לך שכן, ואולי נדמה לך שהפאסיביות החיננית שאתה נוקט בה אמורה להתפרש על ידי הצד השני כמשודכת לשאר תכונותיך הנכנעות המתוקות כל כך, ואז כל מה שמפריד בינך ובין מערכת היחסים של העשור הוא ששולטת חלומותיך תכתוב לך הודעות שנונות ומאתגרות, תפנה אליך בצ'ט, תצוד את תשומת לבך בשלל דרכים יצירתיות, תבקש ממך את מס הטלפון שלך ותשתמש בו בטקט מופלא, וכל זאת בשעה שאתה מתרווח לך במקומך, מרוצה מאד מתשומת הלב ולא ממש עושה דבר חוץ מלקבל. dream on icon_smile.gif
פייה{O}

פייה{O} • 1 בספט׳ 2013
המלט כתב/ה:
A virginal suB כתב/ה:
היי חבר'ה
ובכלל למה רובן לא דומיננטיות? אם אתה לא מניע את השיחה אין כלום. בלי להעליב אף אחת, אבל הן אולי אפילו יותר פאסיביות מוניליות.

נ.ב.
אני לא מתלונן ולא מאשים ובטח שלא מכוון לעוד שרשור של ויכוחים כמו שיוצא כאן לא פעם. פשוט באמת רוצה בקשר וזה רק מה שאני מוצא כל פעם מחדש.

אין לי כוונה מיוחדת לערוך כאן אנליזה בשקל של תכונות האופי הבסיסיות שלך, אבל נראה לי, מקריאה ראשונה ושניה בפרופיל שלך, מתוך השורות וביניהן, שאתה לא ממש מוכן להתאמץ. זאת אומרת, נדמה לך שכן, ואולי נדמה לך שהפאסיביות החיננית שאתה נוקט בה אמורה להתפרש על ידי הצד השני כמשודכת לשאר תכונותיך הנכנעות המתוקות כל כך, ואז כל מה שמפריד בינך ובין מערכת היחסים של העשור הוא ששולטת חלומותיך תכתוב לך הודעות שנונות ומאתגרות, תפנה אליך בצ'ט, תצוד את תשומת לבך בשלל דרכים יצירתיות, תבקש ממך את מס הטלפון שלך ותשתמש בו בטקט מופלא, וכל זאת בשעה שאתה מתרווח לך במקומך, מרוצה מאד מתשומת הלב ולא ממש עושה דבר חוץ מלקבל. dream on icon_smile.gif

זה עובד לא רע לנשלטות queen.gif
אלריק!
אלריק! • 1 בספט׳ 2013
fog כתב/ה:
אני חושב שיש בכמיהה הזאת משהו יותר עמוק מסתם השוואה לנורמות מקובלות של גברים-נשים וערעור עליהם, ובוודאי יותר עמוק מסתם עצלות והמנעות מ"לעשות את העבודה הקשה" ולהתחיל עם בנות.

לי יש איזו תגובה אינסטנקטיבית, לא להתחיל עם בנות. להיות הפאסיווי מהשנייה הראשונה. זה לא רצוני, ואין לי שום דרך לשנות את זה (בניגוד לדברים אחרים, שנוגעים בביישנות, שאותם שיניתי).
אבל שאלתי את עצמי למה זה, והגעתי להשערה שזו איזו תפיסה חייתית משהו של מקומי "בשרשרת המזון המינית". *אין לי צורך מיני* בנשים שאני צריך להתחיל איתן, לשכנע אותן ולחזר אחריהן. בנשים פאסיוויות. אני חייב להיות האיילה, ושהן תהיינה הלביאות. אין לי שום עיניין מיני בדבר אחר.

ולכן השאלה היא מאוד רלוונטית, לחלק מאיתנו. גם אם אסתכן בתגית של "שולט מלמטה" (שהיא לא לעניין פה, לדעתי). למה אתן לא פה? ואם אתן כן פה, איך אפשר לעורר בכן את אינסטינקט הציד?

icon_cool.gif מה זאת אומרת לא להתחיל עם נשים דומיננטיות? ברור שכן. אבל עם קלאס. icon_smile.gif
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 1 בספט׳ 2013
אלריק! כתב/ה:

icon_cool.gif מה זאת אומרת לא להתחיל עם נשים דומיננטיות? ברור שכן. אבל עם קלאס. icon_smile.gif

כן, דנהדום כבר שכנעה אותי. אנחנו פשוט נצטרך להשתדל יותר... (:
'Panda'{Beauty}
לפני 10 שנים • 2 בספט׳ 2013

או בקיצור:לך על אלו שמחפשות זיון או סשן חד פעמי.

'Panda'{Beauty} • 2 בספט׳ 2013
הרבה פעמים אני נשמעת פסיבית וממש כמו נשלטת.
אין לי שום רצון או צורך לשלוט באנשים כאן. יש בי את ההתעלות על הגבר ואני דומיננטית מטבעי, אין לי חסכים מיניים שיגרמו לי להוציא החוצה את הנטיות המיניות שלי ואין לי רצון להתחיל לחזר אחר גבר שאני בקושי מכירה ולכפות עלי את רצוני.
אתה כנראה רוצה אישה שמפגינה כוחות ושליטה 24/7. לא כל שולטת תרצה לשלוט עליך כל הזמן ואני אישית רוצה מישהו נשי וכנוע שקודם כל יהיה גבר ויתן לי להרגיש כאישה ולא יגרום לי להיות הגבר במערכת יחסים.אני שולטת אך ורק על הגבר שלי כשאני מרגישה מספיק בנח להיות לידו גברית ושתלטנית בניגוד לטבע האישה וכשהוא גורם לי להרגיש מיוחדת ולא עוד איזה סתם אחד שמחזר אחר כל הבנות כאן ומלקק להן או מנסה לעצבן אותן כדי לגרום להן לדבר איתן בצורה מגעילה.
אני אהיה מגעילה לאנשים בדרך כלל מתוך שנאה, הרבה יותר מאשר מתוך נסיון לעקוץ ולהתגרות או לגרות.
מצחיק אותי מעט העניין. אני מזהה בתוך רגע גבר נשלט ממבט בעיניו. הנשלטים כאן (לפחות אלו שאני אוהבת) מתנהגים כשולטים וההפך. התנהגות חיצונית לא מעידה כל כלום. מבט לדוגמא מגלה לי הרבה יותר. אם אתה מעדיף ונילית לך על זה. אני ונילית בשביל כולם בחוץ, ונחש מה? אני לא.
בהצלחה!
זאת​(שולטת)

זאת​(שולטת) • 2 בספט׳ 2013
A virginal suB כתב/ה:
היי חבר'ה

נ.ב.

אכפת לך להגדיר אינסטנט? כי במילון הפירוש הוא - שִׁטְחִי, רָדוּד, פְּלָקָטִי
ואני מתנצלת על ההפרעה אבל נדמה לי, ואפשרי שזאת רק אני, שבוירטואליה, רוב השולטות מחויבות לאיזה קוד לא כתוב (שמעולם לא ממש הבנתי - ושוב זאת רק אני) שבו על הסאב להיות מחויב גם הוא לאיזה קוד התנהגות והתנהלות (שגם אותו קטונתי מלהבין ו/או להפנים).
בקיצור, אמר פעם איש חכם שזה קצת מטופש לחשוב שאם תעשה שוב ושוב את אותו המעשה התוצאה תשתנה. נסה לחשוב איך לשנות. קוראים לזה ב"עגה מקצועית" לחשוב מחוץ לקופסה.
בברכת שנה טובה,
זאת שכבר לא דומית מספיק זמן
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 2 בספט׳ 2013
המשפט הזה "שיהיה כנוע\נשי\עבד בפנים אבל מבחוץ גבר גבר" שמגיע בוריאציות שונות פשוט מגוחך בעיניי. לא נמאס לכן להיות כל כך משעממות ובנאליות? וואללה לפעמים אני חושב שזה תפוז יחסים שבינו לבינה פה.

איפה אתן השולטות שיודעות לבוא לגבר, לתפוס אותו בגרון ולהוריד את הפרצוף שלו אל הכוס שלכן? ואל תגידו לי ששולטות הן לא כאלה, כי אני פגשתי מספיק שולטות שהן בדיוק כאלה.

ואלה שמחפשות פרינס צ'ארמינג שאחרי שיסובב את ראשן של כל הנשים בסביבה, יציל עלמה ממוות בטוח, יכפכף את הזכרים המריירים וישא אותן בזרועותיו המסוקסות השמיימה, שם ירד על ברכיו וילקק להן את הנעליים, לא לפני שירעיף עליהן חיזורי אלפא עוצרי נשימה, צר לי. אתן במקום הלא נכון.
זאת​(שולטת)
זאת​(שולטת) • 2 בספט׳ 2013
אדון שפחון כתב/ה:
המשפט הזה "שיהיה כנוע\נשי\עבד בפנים אבל מבחוץ גבר גבר" שמגיע בוריאציות שונות פשוט מגוחך בעיניי. לא נמאס לכן להיות כל כך משעממות ובנאליות? וואללה לפעמים אני חושב שזה תפוז יחסים שבינו לבינה פה.

איפה אתן השולטות שיודעות לבוא לגבר, לתפוס אותו בגרון ולהוריד את הפרצוף שלו אל הכוס שלכן? ואל תגידו לי ששולטות הן לא כאלה, כי אני פגשתי מספיק שולטות שהן בדיוק כאלה.

ואלה שמחפשות פרינס צ'ארמינג שאחרי שיסובב את ראשן של כל הנשים בסביבה, יציל עלמה ממוות בטוח, יכפכף את הזכרים המריירים וישא אותן בזרועותיו המסוקסות השמיימה, שם ירד על ברכיו וילקק להן את הנעליים, לא לפני שירעיף עליהן חיזורי אלפא עוצרי נשימה, צר לי. אתן במקום הלא נכון.

יודע שפחון,
בעיקרון אני אפילו מסכימה איתך. כמעט. הבעיה העיקרית שלי, שמעולם לא תפסתי סאב / עבד / כנוע (ושאר כינויים) במטרה להוריד אותו לכיוון הכוס שלי. הורדתי אותם בזמנו, לכיוון האסלה שלי. לכיוון הפנלים שלי. לכיוון הקצה של המגפיים שלי. הוכחתי לו בדיוק למה ואיך הוא מעריץ אותי. בדיוק למה ואיך הוא לובש עכשיו תחתוני חוטיני מתחת לחליפה או למה הוא שם לק בציפורניים של הרגליים. גם טרחתי והסברתי למה הוא לומד לשבת ברגליים מסוכלות, להנמיך מבט, וללחוש כשהוא לצידי. הרבה דברים והרבה כיוונים. אבל כיוון אחד מעולם לא היה "המטרה", הכיוון של לזיין אותי. סליחה, בעייני בדסמ אפ'פם לא היה תחליף עלוב ושחוק לחיפוש זיון.