לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 2 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 2 בספט׳ 2013
הבוקר הגיע מנהל בית החולים טרוף שינה לעבודה, הסתגר בלשכתו, ומשום מה פתח את המחשב והחל לראות סרטי טראנסים אקטיביים שמזיינים גברים. איך פתאום אני נמשך לזה כל כך, הוא התפלא. הוא כל כך התלהב עד שצלצל לאחת מקצועית שהצהירה במודעה שלה שהיא אקטיבית והחליט ליסוע אליה. זה שהכל תוצאה של קסמים טרם על דעתו.
שבי על פני​(אחר)
המנהל קבע עם טראנסית אקטיבית שנראתה בתמונות שאפה לא נורמלית. רק כשהוא נכנס לדירה החשוכה הואט הבחין שמדובר בגבר שעיר ולא מגולח. הוא רצה לצאת אבל גילה שהדלת נעולה. דמי ביול זה 600 ש"ח הודיע לו הגבר. אתה רצית בשביל המפגש בטלפון 300 ש"ח ובשביל ביטול 600? כן, הייתה התשובה, זה פיצוי על הבושה שאתה עושה לי. בא למיטה וזה יעלה לך רק 300. אני לא אשלם לך 6020 ש"ח, תשכח מזה. אז אתה נשאר פה היתה התשובה. בסוף מיקוח ארוך נתן לו המנהל 300 ש"ח ושוחרר. בהתחלה הוא רצה להגיש תלונה במשטרה על חטיפה שהגבר המגעיל הזה החזיק אותו בדירתו בעל כורחו, אבל חיש זנח רעיון זה. רק זה מה שחסר לי שהמידע יתגלגל לאיזה עיתונאי. הוא נסע לבית החולים והסתגר בחדרו. מזכירתו אמרה לו שמפקד המחוז התקשר זועם שלא שחרר את ניצן. שיקחו אותו, הוא זעק, אין לי כבר כוח ליצור הזה. וככה שוחרר ניצן. המשטרה אספה אותו ואמרה לו ללכת הביתה. השופט כבר חתם על השחרור שלך נאמר לו. ומה עם תלונת הזקנה שניסיתי לאנוס? היא שינתה את גירסתה. היא מודה שבסך הכל רצית לעזור לה להתלבש.
שבי על פני​(אחר)
אתה לא עשית מה שבקשתי ממך רעם הקול ברומנית. אומנם הצלתי אותך אבל אתה הסתבכת בגלל שהלכת לזיין מישהי אחרת ממי שאמרתי. את הדברים האלה שמע לפתע ניצן בוקעים מהקיר. סלח לי הקוסם הגדול מכולם, יבב הוא, זו היתה טעות בתום לב. מגיע לך עונש חמור, כך הקול, אני החלטתי להפוך אותך לקוף בגן חיות. לא, זעק ניצן. לא, בבקשה ממך, אך כלום לא עזר לו. ברגע זה הצטרף לכלוב הבבונים קוף חדש. כל הלהקה קפצה עליו ומרחרחת אותו. ניצן מבין שאם הם לא יסבלו את הריח שלו, הם מחסלים אותו ללא עכבות.
שבי על פני​(אחר)
ניצן ניצל מזעם להקת הבבונים כתוצאה מהתאהבות בו של אחת ממנהיגות הלהקה. הבונה זו משום מה התאהבה בניצן והחלה מחזרת אחריו במרץ. ניצן מבין שעליו לשתף פעולה איתה אחרת היא תצטרף למחנה אויביו וכל הבבונים יאכלו אותו.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 3 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 3 בספט׳ 2013
את הלילה בילה ניצן בחיק אהובתו החדשה. הרגשה משונה להתחבק עם בבונה אבל אין לו ברירה. יש בצם זכר אחד שניצן נמשך אליו אבל הוא יודע שאהובתו לא תראה זאת בעין יפה. אז ניצן רק מסתובב פה ושם סביב הזכר עם תחת בולט מתוך תקווה שהזכר יעלה עליו ואז יגן עליו. בינתיים הזכר לא מגלה עניין.
nomorenomore
nomorenomore • 3 בספט׳ 2013
חחח ניצן בבון.. לא מפתיע.
שבי על פני​(אחר)
כל החברים מחפשים את ניצן שנעלם. אפילו המשטרה התחילה לחפש אותו. מנגד, הוא מנסה לתקשר עם מבקרים בגן החיות אבל תנועותיו המוזרות רק מבריחות אותם, וגם מעוררות רוגז אצל יתר הבבונים. רק אהבתה של הבבונה שלו מצילה אותו בינתיים. היא דואגת לו וגם פולה כינים מפרוותו. היא גם נוהגת להכיל אותו בננות שלנלעסו קודם על ידה. את ניצן זה מגעיל, אך אסור לו להראות ולו שמץ של רתיעה. כמה זמן הקוסם ישאיר אותי במצב הזה? ופתאום עלה בליבו החשש אולי הקוסם בכלל שכח ממנו, ואת יתרת חייו הוא יבלה עם הלהקה? רק מחשבה זו גרמה לצעוק הצילו, אבל גרונם של בבונים לא מותאם לכך ולכן יצאה לו צרחה ממש מוזרה, שגרמה לאהובתו להתקרב אליו ולחבק אותו בחוזקה.
שבי על פני​(אחר)
ריב התחיל בין אהובתו של ניצן לבבונה אחרת שהחלה להימשך לניצן. אז בתור זכר הוא התערב לטובת אהובתו בשאגות ונפנופי ידיים. התנהגותו מצאה חן בעיני הקוף השליט שהחליט למנות את ניצן כנושא כליו. מה זה אומר? אין לי מושג. נחכה ונראה. ניצן בינתיים במתח גדול.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 4 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 4 בספט׳ 2013
רעיון עלה במוחו של ניצן. הוא יעשה תנועות של אותיות באוויר כשצוות הגן יעבור ליד הכלוב שלהם. ואכן, בדיוק כשהנהלת גן החיות עברה שם התחיל ניצן בתנועותיו. בהתחלה, הופתע הסגל לראות קוף מבצע תנועות משונות, אך לאחר זמן קצר הגיע למסקנה שהקוף בשלבי השתגעות ויש לאשפז אותו בבית החולים לחולי נפש של החיות. אז עכשיו מוצא ניצן את עצמו בכלוב מבודד אחרי שקבל זריקת הרגעה. רק בשלב זה הבין ניצן שהרעיון של כתיבה באוויר לא רציני, אבל אם היה כותב על החול ניתן היה לקרוא את זה. אך עכשיו הוא בכלוב עם ריצפת בטון ולא יכול לרשום דבר.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 4 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 4 בספט׳ 2013
פסיכולוג הקופים הנודע עומד כבר שעה מול הכלוב של הבבון המשונה ומגרד את פדחתו. הקוף עושה סימנים שהוא רוצה את העט שלו. חבל לתת לו שיהרוס אותו, אתן לו צעצוע אחר. אבל הקוף נעול על העט ועושה גם תנועות של כתיבה . אז הפסיכולוג החליט לזמן את הווטרינר כדי שגם הוא יראה את התופעה המשונה. כנראה הקוף מנסה לחקות אנשים שראה כותבים, אבל האובססיה שלו משונה .