שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

צריך את עזרתכם

AIR​(נשלט)
לפני 10 שנים • 4 בספט׳ 2013

צריך את עזרתכם

AIR​(נשלט) • 4 בספט׳ 2013
צריך את עזרתכם במיידי,
אתמול בערב התחלתי לקבל צלצולים, הטרדות ואיומים על חיי וכלפי משפחתי. איומים של רצח, אלימות ואונס אשתי ההרה תוך כדי כך שמציין שיגיע לביתי בתקופת החג !
הבן אדם הינו גבר והתקשר ממספר מזוהה כאשר לא השטרה ולא אנחנו מצליחים לזהותו...
אנא עזרו לי להגן על משפחתי בלמצוא את הבן אדם ולהביאו לרשויות החוק.
מספר הנייד שלו 0544397708 . כל מי שמזהה את המספר הזה נא לפנות אלי בהקדם האפשרי, סודיות מובטחת!!!
    התגובה האהובה בשרשור
Lordpain​(שולט)
לפני 10 שנים • 4 בספט׳ 2013
Lordpain​(שולט) • 4 בספט׳ 2013
אם הוא היה רוצה לפגוע בך, הוא לא היה אומר לך כלום, כי בכך שהוא מאיים עליך
רק יקשה עליו להתקרב אליך מבלי שתשים לב, תחשוב על זה לרגע, אם אתה תרצה לפגוע במישהו
אתה תתקשר אליו ותודיע לו על זה?!

לדעתי הוא מנסה להפחיד אותך, לגרום לך לחיות בפחד, שכל רגע תהיה עסוק בלחשוב
מתי הוא יבוא, מתי הוא ירצה לפגוע בך, זו הטקטיקה שמתשמשים בה כשלא באמת רוצים ללכלך את הידיים ועם זאת לערער את הבנאדם.

אם היו רוצים לפגוע בך, אתה לא היית יודע על זה, ובטח שלא היו "מדווחים" לך על כך בטלפון.

אם בכל זאת אתה מוטרד ולא מוצא מנוחה, מציע לך לסמוך על עצמך ועל החברים שלך, להצטייד בנשק
ולשמור על כוננות ומוכנות, תהיה קשוב לאינסטינקטים שלך, זה קו ההגנה הכי טוב שלך, כי המשטרה...
כמו תמיד, נזכרים רק כשכבר מאוחר מדי.
נוריתE
לפני 10 שנים • 5 בספט׳ 2013
נוריתE • 5 בספט׳ 2013
אין מצב שהמשטרה,אם הם יהיו רציניים בעיניין לא יצליחו לגלות מי האיש.
אבל לצערי משטרת ישראל לא יעשו כלום עד שלא יקרה משהו.

לי זה קרה לפני הרבה שנים,כשעוד הייתי צעירה והיקירה שלי היתה בגן.

ואני,לא חיכיתי למשטרה אחרי שאמרו לי שם ש"רק כשיקרה משהו "הם יפעלו.
אני,פעלתי, בעזרת חוקר פרטי וידיד טוב מהצבא,וזוג הטרוריסטים ההם היגיעו לחקירה בהזהרה
וניפטרתי מהם.

אל תחכה ! תתחיל לפעול. ולא רק דרך כאן.
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie}
לפני 10 שנים • 7 בספט׳ 2013
Mr Sassy Pants​(אחר){Pixie} • 7 בספט׳ 2013
המספר הזה רוב הסיכויים לא המספר האמיתי שלו.
יש תוכנה מסויימת באייפונים (לא מכיר את שמה) שמאפשרת לך לשנות את המספר טלפון כאשר אתה מתקשר. אם אני לא טועה יש גם תוכנה נגדית שמזהה אותה.

אני חושב שפיין צודק. אותו אדם מנסה לערער אותך אבל ייתכן והוא טועה, ישנם סוטים שאוהבים להתעלל פסיכולוגית במטרות שלהם. אני מציע להישאר בקשר רציף עם המשטרה (זה אולי לא יועיל אך גם לא יזיק) וגם להקליט את השיחות ואולי כך הם ייקחו את הבעיה שלך יותר ברצינות. תעמוד על המשמר ותשים לב לדברים מוזרים סביבך, אם אותו אדם אוהב להתקשר אלייך ולהטריד אולי הוא גם אוהב להישאר בסביבתך.

אני מאחל לך המון בהצלחה ואני מקווה שזה סתם ילד טמבל שמשעמם לו בחיים.