ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנות, הנה המלצה חמה על שולט איכותי ;)

Under The Skin
לפני 10 שנים • 29 באוג׳ 2013

Re: בנות, הנה המלצה חמה על שולט איכותי ;)

Under The Skin • 29 באוג׳ 2013
גבר כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
מי רוצה? לעמוד בבקשה בתור...
חייבת להראות הודעה שקיבלתי לפני כמה זמן...
icon_lol.gif
לא נגעתי!!!

היי מזדיינת בפהicon_smile.gif)
אני בן 29 ויש לי 21 ס"מ (אמיתי)
בא לי לתפוס לך תראשולזיין לך תגרון קצת אוהבת שמפמפים לך את הפה בכח?
למשל לפני יומיים אספתי מדיסקוטק ילדה בת 19 שאמרה לי שהיא אוהבת חזקאחרי שהשתעשתי עם הגולגולת של הכלבה אני מוודא שהרסתי אותה כמו שצריך ואז מהשיער אני גורר אותה למראה מרים לה תראש שתראה מה נישאר לה מהראש ואומר תראי מה נהיה ממך יא זבל ואז ליד המראה דחפתי לה תכלי לפה לאט ונתתי זוית עם הזיין ככה שאני מוחץ לה את הלחי החוצה
הראש שלה הפך לצעצוע יא עבד מטומטמת ותוך כדי אני יורק לה על הפנים בנקודה הזאת אני אוהב לצלם אותה שתהיה לי מזכרת מעוד צעצוע שהיה לי
יא זונה בא לי לשבת לך על הפנים יא זבל בא לי לנקות תרגליים שלי על הפנים שלך יא סמרטוט לרגליים ואז אני אזמין שתי חברים אקח מכל אחד חמש שקל דמי שכירות לצעצוע שלי הראש שלך ואז נתמסר בין החברה עם הראש שלך שכל מי שתופס תראש צריך לדפוק לך את הגרון יותר חזק מבחינתי הפה שלך זה הכוס
בא לך לדסקס במסנגר?
תשלחי מייל
בא לי להטביע אותך בשפיך חם

אח שלו, שיחקת אותה. הרטבת את הבחורה עם סיפוריי מעלליך, הפכת אותה מכחולית לשלולית, היא לא יכולה לחכות יותר לרגע שתשים לה את העשרים ואחד בזווית, שתגלגל לה את הגולגולת ושתזמין את "שתי" החברים המתמסרים שלך.

אה, היא לא חזרה אליך ? עזוב, בטח סתם מכוערת.

זו פעם אחרונה שאתה לא מלייקק (ומלקק) לי פה! זה ברור? לא שוברים מסורת, מר גבר!

עכשיו, ברשותך, אחזור לרצפה ואצחצח לך את הנעליים.
נקבה'​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 29 באוג׳ 2013
נקבה'​(נשלטת) • 29 באוג׳ 2013
ענק!!! מתאים לשולטים עילאיים ומתנשאים
עלומה​(אחרת)
לפני 10 שנים • 1 בספט׳ 2013
עלומה​(אחרת) • 1 בספט׳ 2013
כחולית כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אם גם אני קיבלתי הודעה כזאת, וחשבתי שזה מאד מושך, ונפגשתי איתו והוא מאד מצא חן בעיני ואכן מימש את ההבטחות וגרם לי בכך הנאה רבה...
איך אני אמורה להרגיש עכשיו? הרי את לועגת גם לי. כשאת מציגה את ההודעה הזאת כמושא לצחוק, את גם אומרת "מי המשוגעת שתגיב לזה". המשוגעת הזאת מאד נבוכה עכשיו. לא נעים.

את רומזת למשהו? icon_rolleyes.gif

rffl.gif
BlackAndWhite​(שולט)
לפני 10 שנים • 2 בספט׳ 2013

Re: בנות, הנה המלצה חמה על שולט איכותי ;)

BlackAndWhite​(שולט) • 2 בספט׳ 2013
כחולית כתב/ה:
מי רוצה? לעמוד בבקשה בתור...
חייבת להראות הודעה שקיבלתי לפני כמה זמן...
icon_lol.gif
לא נגעתי!!!

היי מזדיינת בפהicon_smile.gif)
אני בן 29 ויש לי 21 ס"מ (אמיתי)
בא לי לתפוס לך תראשולזיין לך תגרון קצת אוהבת שמפמפים לך את הפה בכח?
למשל לפני יומיים אספתי מדיסקוטק ילדה בת 19 שאמרה לי שהיא אוהבת חזקאחרי שהשתעשתי עם הגולגולת של הכלבה אני מוודא שהרסתי אותה כמו שצריך ואז מהשיער אני גורר אותה למראה מרים לה תראש שתראה מה נישאר לה מהראש ואומר תראי מה נהיה ממך יא זבל ואז ליד המראה דחפתי לה תכלי לפה לאט ונתתי זוית עם הזיין ככה שאני מוחץ לה את הלחי החוצה
הראש שלה הפך לצעצוע יא עבד מטומטמת ותוך כדי אני יורק לה על הפנים בנקודה הזאת אני אוהב לצלם אותה שתהיה לי מזכרת מעוד צעצוע שהיה לי
יא זונה בא לי לשבת לך על הפנים יא זבל בא לי לנקות תרגליים שלי על הפנים שלך יא סמרטוט לרגליים ואז אני אזמין שתי חברים אקח מכל אחד חמש שקל דמי שכירות לצעצוע שלי הראש שלך ואז נתמסר בין החברה עם הראש שלך שכל מי שתופס תראש צריך לדפוק לך את הגרון יותר חזק מבחינתי הפה שלך זה הכוס
בא לך לדסקס במסנגר?
תשלחי מייל
בא לי להטביע אותך בשפיך חם

איזה אידיוט! הוא לא יודע שחוסר בסימני פיסוק יכול לכבות כל אישה? icon_rolleyes.gif
Master F​(אחר)
לפני 10 שנים • 8 בספט׳ 2013

אוף!

Master F​(אחר) • 8 בספט׳ 2013
מסתבר שיש לי עוד כברת דרך לעשות עד שאאפוך לשולט איכותי...
Master F​(אחר)

אוף!

Master F​(אחר) • 8 בספט׳ 2013
מסתבר שיש לי עוד כברת דרך לעשות עד שאאפוך לשולט איכותי...
kakleta​(לא בעסק)
kakleta​(לא בעסק) • 8 בספט׳ 2013
בגדול, כולם התחילו כמוהו, עד שקיבלו צורה וחינוך מנקבות הכלוב*

*מאד נפוץ בין ילידי 2003

icon_exclaim.gif