בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היכרויות BDSM - איפה אפשר?

מגשים רצונותייך​(נשלט)
לפני 10 שנים • 7 בספט׳ 2013

היכרויות BDSM - איפה אפשר?

שלום לנוכחים...

אמנם אני לא חדש בתחום, אך מעניין אותי לקבל אולי רעיונות חדשים לגבי מקומות שבהם אפשר לפרסם מודעות היכרות של BDSM.

אני מודע ללוחות ההיכרויות כאן, אבל משום מה ניסיתי בעבר לפרסם מודעה ולא העלו לי אותה. אין לי מושג למה, היא היתה מאוד מעודנת וכמובן לא כללה דברים שאסור לרשום אותם.

אני מניח שבעתיד אנסה שוב לפרסם כאן בלוחות, אך בכל אופן בינתיים אשמח לשמוע על הצעות ורעיונות מהנוכחים.

תודה מראש!
the rain song
לפני 10 שנים • 9 בספט׳ 2013
the rain song • 9 בספט׳ 2013
ההמלצות שקיבלת מקיפות את כל קהילת הבדסמ הישראלית וחלק נכבד מאוד מהעולמית.
אחרי שתעבור את כולם תחזור, נמליץ לך על עוד כמה מקומות רק כדי שתוכל להתקל שוב, באותם אנשים. icon_wink.gif
    התגובה האהובה בשרשור
מגשים רצונותייך​(נשלט)
וואלה? עד כדי כך? דווקא באתר של הדאנג'ן למשל לא ראיתי כ"כ הרבה אופציות... בטוח יש אתרים עם פחות חפיפה להמלצות (הטובות יש לציין) שקיבלתי...

ויודעים מה? גם אם אתם חושבים שהחפיפה היא 100%, אשמח לקבל עוד המלצות, כי גם הפורמט של האתר יכול להשפיע לרעה או לטובה...
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

ואני אומרת-

ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 9 בספט׳ 2013
צא לעולם האמיתי, הכי כייף!

בין אם במסיבות/אירועים של קהילת הבדסמ, או קהילות סמוכות שהן קינקיות לא פחות [הברנינגמן הישראלי למשל]

בהצלחה icon_smile.gif
מגשים רצונותייך​(נשלט)
לפני 10 שנים • 10 בספט׳ 2013
האמת שכבר יצאתי לעולם האמיתי (דאנג'ן למשל), אבל לאחרונה אין לי כ"כ עם ללכת כי ה"שותף" שלי התחיל לצאת קבוע עם מישהי, ואני מתבאס להגיע לבד.

ומה זה הקהילות הסמוכות? מה זה ברנינגמן???? לא שמעתי על זה!
firex
לפני 10 שנים • 24 בספט׳ 2013

Re: ואני אומרת-

firex • 24 בספט׳ 2013
ייעוץ בדסמי כתב/ה:
צא לעולם האמיתי, הכי כייף!

בין אם במסיבות/אירועים של קהילת הבדסמ, או קהילות סמוכות שהן קינקיות לא פחות [הברנינגמן הישראלי למשל]

בהצלחה icon_smile.gif

מה קינקי בברנינגמן ??? לא ראיתי שום דבר קינקי במידברן