שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני חושבת שחשוב לשתף ..

Brave Dwarf
לפני 10 שנים • 9 בספט׳ 2013
Brave Dwarf • 9 בספט׳ 2013
ואני תוהה איך כל הנשים בעולם מסתדרות בלי שרשורי דומסוכן, הודעות אדומות וצ'אטים בהם ניתן לברר על בן הזוג הפונטציאלי אצל האקסיות, ומדמיין לעצמי מה הייתה אומרת אשתי הראשונה לאשתי הנוכחית לו האחרונה הייתה מחייגת אליה ושואלת אותה עלי. מה שבטוח, היא הייתה מסיימת במילים: ואל תשאלי, בנוסף לכל מה שסיפרתי לך עליו הוא מסתובב עם הסוטים האלה מאתר הכלוב. והרי ידוע שהם מטורפים, אלימים וחולי נפש אחד אחד. (-:
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 9 בספט׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
ואני תוהה איך כל הנשים בעולם מסתדרות בלי שרשורי דומסוכן, הודעות אדומות וצ'אטים בהם ניתן לברר על בן הזוג הפונטציאלי אצל האקסיות, ומדמיין לעצמי מה הייתה אומרת אשתי הראשונה לאשתי הנוכחית לו האחרונה הייתה מחייגת אליה ושואלת אותה עלי. מה שבטוח, היא הייתה מסיימת במילים: ואל תשאלי, בנוסף לכל מה שסיפרתי לך עליו הוא מסתובב עם הסוטים האלה מאתר הכלוב. והרי ידוע שהם מטורפים, אלימים וחולי נפש אחד אחד. (-:

אוכלות אותה. זה מה שקורה.
מג'נטה
מג'נטה • 9 בספט׳ 2013
'פוליאנה' כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

כל נשות העולם אוכלות אותה ורק נשות הכלוב זוכות בפיס מגבר לגבר
Brave Dwarf
'פוליאנה' כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
ואני תוהה איך כל הנשים בעולם מסתדרות

אני לא רוצה לדבר בשמם של אחרים, אבל יש לי תחושת בטן די מבוססת שאשתי הנוכחית לא הייתה מסכימה אתך שהיא אכלה אותה, בגלל שלא חייגה אל הראשונה ולא שמעה ממנה את הכרקטריסטיקה (או שמא חרטאריסטיקה) שלה עלי. icon_rolleyes.gif
the rain song
the rain song • 9 בספט׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:

מצטרפת לתהייתך ומוסיפה תהייה משלי - מעניין מה האקסים שלי יגידו עלי.. icon_confused.gif
Anan-Sagol​(שולט)

חיפשתי את הקריאה לתקשורת בין הצדדים ומתינות

Anan-Sagol​(שולט) • 9 בספט׳ 2013
הרבה הכללות נכתבו בפוסט זה. אני מודע לתופעה של קיצוניים ובלתי אחראיים, אך היכן הפרופורציה ?
היכן הראדר הנשי האמור להבחין בין מופרע לשפוי ?.
מכאן חזרה לכותרת ההודעה שלי, הכלים ישנם, יש משתמשים בהם ?, אם כן הרי שאין סיכוי להגיע לנושא הפוסט כולו.

חתימה טובה היכן שתרצו
בלוסום​(לא בעסק)

Re: חיפשתי את הקריאה לתקשורת בין הצדדים ומתינות

בלוסום​(לא בעסק) • 9 בספט׳ 2013
Anan-Sagol כתב/ה:
הרבה הכללות נכתבו בפוסט זה. אני מודע לתופעה של קיצוניים ובלתי אחראיים, אך היכן הפרופורציה ?
היכן הראדר הנשי האמור להבחין בין מופרע לשפוי ?.
מכאן חזרה לכותרת ההודעה שלי, הכלים ישנם, יש משתמשים בהם ?, אם כן הרי שאין סיכוי להגיע לנושא הפוסט כולו.

חתימה טובה היכן שתרצו

יש פה נוכלים שכבר סובבו למספיק בנות את הראש. מספיק שהם יודעים שלא כל הבנות מעזות לשאול אלא דווקא מתבישות, וגם שנפוצה פה הגישה שהכל ענין של התאמה אישית ולאו דווקא של שקרים, והנה לך מצב שמאפשר פריחה ולבלוב של כאלה שמצליחים להנציח את הפגיעות.
שלגי
שלגי • 9 בספט׳ 2013
the rain song כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

מצטרפת לתהייתך ומוסיפה תהייה משלי - מעניין מה האקסים שלי יגידו עלי.. icon_confused.gif

מזתומרת?

שאת מדהימה ושווה כמובן icon_smile.gif

וברצינות - עם כל הרגישות למי שנפגעה ממישהו - יש כאן חשש אמיתי לחיסול חשבונות במסווה של אזהרה - ואינני מתכוונת לפותחת הפוסט הספציפי הזה שאינני מכירה אותה ואין לי מושג על מי היא מדברת.

מאוד בעייתי העניין הזה . אין לי ספק שיש מקרים שבהם נשים נפגעות באמת מכל מיני מניאקים - אבל זאת לא ממש מדיה אמינה האינטרנט ויש גם נשים שמשתמשות בזה ככלי לניגוח.

לטעמי - כדאי לנהוג בזהירות עם כל אדם זר שפוגשים ולא משנה היכן - בכלוב, ג׳יי דייט או במועדון - או לפחות להיות מודעים לסכנות שבאי הזהירות...
Brave Dwarf
the rain song כתב/ה:

הם לא יגידו כי גבר שמרים טלפון לחבר שלו, כי הלה עושה עיניים לבלוגרית בכלוב, ומסביר לו שמדובר בדמות מסוכנת שברגע שיסרב לה כי יגיע למסקנה שאינם מתאימים תבשל לו את ארנב המחמד, תפתח עליו שרשור דומוסכן ותספר לכל החברות שלה שהוא אנס את דג הזהב שלה, ייחשב או לנקניקיה או לרכלן שלא יודע לפתור את הבעיות שלו לבד. לעומת זאת אשה שפותחת שרשורי דומסוכן, נחשבת לפעילת שלום שמשקיעה את זמנה ואת חייה בעזרה לזולת, מיישמת את תפישת האחריות החברתית, מספקת תמונה מסודרת של נתונים רלוונטיים לקיומה של קהילה ומקדמת את המודעות השפחתית.
הכל רשום לי, אני מסודר.
walking dead
walking dead • 9 בספט׳ 2013
מסכימה עם אליפל, שלגי וריין סונג.

מבלי להתייחס לפותחת השרשור שאיני מכירה אותה וכמובן איני מטילה ספק בדבריה, יש כאן גם זילות יתר של הנושא. אני שומעת לא פעם ולא פעמיים על מישהי אחת או יותר שבכל פעם שמישהו מבריז להן/זורק אותן/מחליט לא להמשיך את הקשר מסיבותיו פשוט הולכות ומלכלכות עליו בכל מדיה אפשרית. מקרים כאלו פוגעים באמינותם של המקרים בהם יש פגיעות אמיתיות - ולא פגיעות אגו שטחיות.

אני שמחה שכבר אין את פורום הסאביות הסגור. במעט שהייתי שם פשוט נגעלתי לראות את הקלות בה מושמצים אנשים סתם.
ופרט לכל זה, כפי שכבר אמרתי במאות שרשורי דומסוכן אחרים - מי שעשוי להיחשב ל"אלים ומרושע" בעיני אחת, עשוי להיות האביר על הסוס הליברלי השחור של אחרת. קל כל כך לעשות רצח אופי במסווה של דאגה לזולת, כשהמטרה היחידה העומדת מאחורי זה היא נקמנות ורצון להתגבר על אגו פצוע.