לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני חושבת שחשוב לשתף ..

Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 9 בספט׳ 2013
Brave Dwarf • 9 בספט׳ 2013
free spirit כתב/ה:
בעיני אחת, עשוי להיות האביר על הסוס הליברלי השחור

LOL! יורדות לי דמעות מרוב צחוק. זה כזה שהשמש זורחת לו מהתחת כמו ההוא שאת תמונתו איזה דומסוכן פעם הביא לכאן?
walking dead
walking dead • 9 בספט׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
בעיני אחת, עשוי להיות האביר על הסוס הליברלי השחור

LOL! יורדות לי דמעות מרוב צחוק. זה כזה שהשמש זורחת לו מהתחת כמו ההוא שאת תמונתו איזה דומסוכן פעם הביא לכאן?

כ ן ! בדיוק זה icon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)

השאלה שלי היא

בלוסום​(לא בעסק) • 9 בספט׳ 2013
למה צריך לגונן על אנשים כאלה?
ומה אם הדרך שבה הוא משאיר בנות תלויות באוויר היא פוגענית?
ומה אם הוא משקר לכולן והן נותנות את הלב שלהן בשבילו - ונפגעות,
ובצורה הזו של שרשורים שכאלה והעברת מידע בין בנות (במקום לשתוק ולהשתיק את הבושה שנוצרת עקב כך שכנראה לא בררת עליו או שבררת ולא העלית בחכתך מאומה ויצאת נעל כי האמנת לו),
כך אפשר למנוע פגיעה של בנות בעתיד.
עצוב לי לראות שאת היזמה הזו משתיקים.
walking dead

Re: השאלה שלי היא

'פוליאנה' כתב/ה:
ובצורה הזו של שרשורים שכאלה והעברת מידע בין בנות (במקום לשתוק ולהשתיק את הבושה שנוצרת עקב כך שכנראה לא בררת עליו או שבררת ולא העלית בחכתך מאומה ויצאת נעל כי האמנת לו),

מה זה "הדרך שבה הוא משאיר בנות תלויות באוויר היא פוגענית"? איך פוגענית? הוא היכה? הפיץ תמונות עירום ברשת? איים באאוטינג? מה זה פוגענית *בעינייך*, פוליאנה?

יש גברים אידיוטים ויש נשים אידיוטיות לא פחות. זה עדיין לא אומר שאם לא הסתדר למישהי עם מישהו מבחינת מערכת היחסים, היא צריכה ללכת וללכלך עליו. זו היזמה עליה את מדברת...? לטנף על מישהו שהחטא היחיד שלו הוא שהוא לא מצא את אותה אחת כמתאימה לו למערכת יחסים...?
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 9 בספט׳ 2013
free spirit כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:

מה זה "הדרך שבה הוא משאיר בנות תלויות באוויר היא פוגענית"? איך פוגענית? הוא היכה? הפיץ תמונות עירום ברשת? איים באאוטינג? מה זה פוגענית *בעינייך*, פוליאנה?

יש גברים אידיוטים ויש נשים אידיוטיות לא פחות. זה עדיין לא אומר שאם לא הסתדר למישהי עם מישהו מבחינת מערכת היחסים, היא צריכה ללכת וללכלך עליו. זו היזמה עליה את מדברת...? לטנף על מישהו שהחטא היחיד שלו הוא שהוא לא מצא את אותה אחת כמתאימה לו למערכת יחסים...?

חלילה. כוונתי היא גם באיך הוא מסים מערכת יחסים, וגם שנניח במקרה ספציפי מדובר באדם שקרן פתולוגי שמספר סיפורי בובע-מעייסס ומספר דברים מסוימים מאד לאשה אחת ודברים שונים לחלוטין לאחרת.
במקרה הספציפי שלי, אני רואה לנכון לעתים להזהיר בנות מפניו, שלא יפגעו כמו שאני נפגעתי. אני לא רואה בכך שום פסול. אין פה שום "ללכלך" - רק להבהיר את העובדות.
בעיני פוגענית זו הדרך הזו. של שקרים ורמאויות.
שלגי
שלגי • 9 בספט׳ 2013
אגב,
גם בבית משפט אדם הוא זכאי עד שהוכחה אשמתו.
שוב, זה לא אומר שאין גברים שפוגעים (וגם נשים, אגב), זה כן אומר שהשיטה להוציא פוסטים מסוג זה בוירטואליה היא מאוד בעייתית.
על אחת כמה אם לא מדובר בפגיעה פיזית (שאז יש מקום להתערבות של גורמי אכיפת חוק לטעמי - אם כי גם זה בעייתי למדי).
Brave Dwarf

Brave Dwarf • 9 בספט׳ 2013
'פוליאנה' כתב/ה:

מי מגונן? איפה?

'פוליאנה' כתב/ה:

בחיי, לפני ההסבר של פריספיריט חשבתי שמדובר באדם שתולה נשים מהרגליים, יוצא מהחדר ומשאיר אותן תלויות ללא השגחה. אבל מסתבר שאפילו זה לא ומדובר בגבר שלא מתקשר אל אישה אחרי שהוא נפגש אתה. סכנת נפשות, שלא נדע.

'פוליאנה' כתב/ה:

בונה איזה דון ז'ואן מסתובב כאן. כל הנשים שרואות אותו מיד נופלות על ברכיהן ומגישות לו את הלב. והוא... והוא... מסוכן שכמותו לא מתחתן אתן? או מה?

'פוליאנה' כתב/ה:

יש יותר "שרשורי דומסוכן" בכלוב מדומים. אני חושב שההשתקה הזאת לא רצינית משהו.

וחוץ מזה, אני רוצה להציע מוזיקת רקע לשרשורי דומסוכן (על מישהו שלא ענה לטלפון בזמן והשאיר אותה תלויה באוויר שבורת לב):
הוא נאלץ להיזהר
היא לא קיבלה טיפול נכון
היה לה מזג ים תיכון
היא רק רצתה להתנקם
את הברנש קצת לעקם
אחרי פגישה קצרה בבנק
החליפה מכונית בטנק
גנבה תחמושת מבסיס
זה רק תכסיס, זה רק תכסיס
איוושה פילחה את החלל
פגז חדר אל ההיכל
והתנפץ אל תוך הקיר
מוות מהיר, עתיד מזהיר
המשטרה שלחה חילוץ
לבדוק את פשר הפיצוץ
הוא נעלם בלהבה
כן זו כוחה של אהבה!!!
(משינה למי שלא מכיר)
walking dead
כמובן שאיני מצדיקה שקרים אבל שוב, לכל סיפור יש שני צדדים. את לא יכולה לכפות על כולם רק את הצד שלך.

אני מאמינה שאם מערכת היחסים הסתיימה בשל חוסר התאמה - וכך זה נשמע לי בדוגמה הספציפית שאת נתת, פוליאנה, אין זה אוטומטית מקנה לך (או למישהי אחרת) את הזכות לדחוף את האף לתוך מערכות היחסים העתידיות של אותו אחד. אין כאן לא טוב לב ולא שירות לציבור. במקרה כזה יש בעיקר נקמנות ילדותית וקטנונית.
שלגי
שלגי • 9 בספט׳ 2013
אני לא רואה שום השתקה, אני רואה תגובות שונות - כל אחד על פי דרכו.
ההומור של הגמד לא חייב להתאים לכל אחד, זה לא אומר שהוא מעליב.

ולמען הסר ספק, לכל אחד (כמעט), יש בעברו אנשים שעשו לו רע.
זה עדיין לא מקנה מקום לשרשורי דומסוכן על אותו אדם.
כשאנו פגועים, אנחנו הכל חוץ מאובייקטיביים - וזה הזמן להתקשר לחבר/ה טוב/ה ולקלל בצוותא את הבנזונה המניאק הזבל והנבלה.

אנשים מסוכנים באמת הם כאלה שאונסים, תוקפים ומרמים בצורה פלילית - יש מקום לטפל בהם - והמקום הוא לא שרשור בכלוב.