בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

על השפלה ואיך אתם רואים אותה... אותנו

MasterKey​(שולט)
לפני 10 שנים • 16 בספט׳ 2013
MasterKey​(שולט) • 16 בספט׳ 2013
מיו שאלת שלוש שאלות נפרדות:

"האם גם להם זה נותן משהו או שהם עושים את זה בעיקר בשבילה?"
לטעמי אם השולט לא נהנה מתחום מסויים של בדסם - עדיף שלא יעסוק בו כלל.
ברגע שהשולט עושה פעולה כלשהי אך ורך לצורך הנשלטת הוא למעשה הופך משולט לנשלט.
האם המצב בו שולט משפיל אותך רק משום שזה מה שאת רוצה ולמעשה הוא כלל אינו נהנה מכך -מדליק אותך או מכבה אותך?

"אם הם מבינים את הצורך הזה שלה ומתגרים מזה שהיא מגורה במצב כזה?"
אם השפלות "עושות את זה" לשולט הוא כמובן יתגרה יותר, ככל שהנשלטת מגורה יותר.
בהשפלות, כמו בכל אקט בדסמי אחר, יש מערכת של הזנה מנטלית/פיזית הדדית.
זו שאלת הפרה והעגל. המשפיל רוצה להשפיל לא פחות מאשר המושפלת להיות מופשלת...

"האם קשה להם להבין את זה ונראה להם שמשהו לא בסדר איתה אם היא צריכה ואוהבת להיות כ"כ מושפלת?"
ממש לא! אם הצורך להיות מושפלת הוא בגדר "לא בסדר" - מה זה אומר על הצורך להשפיל?
שולט-שופט לא יכול לראות צורך זה כ"לא בסדר", שכן מיד הוא שופט כך גם את עצמו...
אלא אם כן הוא לא ממש שולט אלא ונילי מתחזה ובעיניים וניליות זו נבלה וזו טרפה.

מה שיפה כל כך בעולם הבדסם הוא שלא אמורה להיות שפיטה של "בסדר" ו"לא בסדר". איש כעקום בעיניו יעשה...

חג שמח!
אדון חזק ומקועקע​(שולט)
אני אישית מאוד נהנה להשפיל....
לא רואה בכך בעיה שיש לנשלטת בצורך בהשפלה להיפך....
מה שגורם הנאה ולא נעשה בכפייה והוא חוקי ולא פוגע באיש אני בעד!!!!
גבר

Re: על השפלה ואיך אתם רואים אותה... אותנו

גבר • 16 בספט׳ 2013
מיו כתב/ה:
נראה לי שגם בתוך עולם הבדס"מ ובין העוסקים בו, יש דברים שיותר קלים לעיכול ומקובלים ויש כאלה שפחות.
לדוגמא: ספנקינג - מקובל ושגרתי לעומת הצלפות עד זוב דם וחתכים עם סקלפל - שיש מעט יותר שעושים והרבה שמעקמים פרצוף למשמע הרעיון.

יש לי הרגשה ותקנו אותי אם אני טועה, שגם השפלה מנטלית, היא יותר קשה לקבלה ולעיכול מאשר כאב פיזי.
יותר קל (לאדון/לחברי קהילה) להבין נשלטת שצריכה את מנת הכאב שלה, גם היא גדולה, כואבת, אקסטרימית ואכזרית
ויותר קשה להבין נשלטת שצריכה מנה של השפלה... להרגיש סמרטוט, הכי נמוך שיש שמבקשת לשמוע עלבונות מילוליים.

מעניין אותי איך האדונים שמעניקים כזו השפלה חשים כלפי אותה שפחה...
האם גם להם זה נותן משהו או שהם עושים את זה בעיקר בשבילה?
האם הם מבינים את הצורך הזה שלה ומתגרים מזה שהיא מגורה במצב כזה?
האם קשה להם להבין את זה ונראה להם שמשהו לא בסדר איתה אם היא צריכה ואוהבת להיות כ"כ מושפלת?

או שעומד לך או שלא, יש דברים שאי אפשר באמת לזייף. התנהגות מהסוג הזה או שהיא מגיעה עמוק מבפנים ומתפרצת ברגע הנכון או שמיד ירגישו שזה מזוייף.

אני לא מבין את ההגדרה שלך של - "נשלטת צריכה את מנת הכאב שלה או את מנת ההשפלה שלה והשולט "מעניק" לה אותם". אני לא כאן כדי לספק לאף אחת "מנות" כבקשתה. אני לא "עובד" בשביל אף אחת כ"מצליף" שלה או "משפיל" שלה, אני לא מוכן לקבל הנחיות מהסוג של "המכה הבאה בישבן השמאלי בעוצמה בינונית, אדוני או אדוני, אני רוצה שתקרא לי שרמוטה ותירק עלי" ולא מנהל משאים ומתנים בעניין.

אם אני לוקח מישהי, אני רוצה כמובן לדעת ולחוש אותה לעומק וכול הזמן. אני רוצה להבין אותה ואת מה עושה לה את זה ובעיקר מה לא אבל אחרי שהבנתי את זה , כול מה שיקרה יהיה אך ורק בדרך שלי ובתנאים שלי.

לגבי - "מה לא בסדר איתה ?" פגשתי כאן לא מעט בחורות, כאמירה קצת כוללנית אני יכול לומר שהדבר הבולט ביותר שחריג אצלן לעומת הוניליות, זו המודעות שלהן לחלקים עמוקים וחבויים בתוכן וכמובן, למיניות שלהן.
א-דום​(שולט)

השפלה?

א-דום​(שולט) • 16 בספט׳ 2013
פילוסופית, השפלה נראית לי כמצב שהוא רע תמידי והכרחי. נניח שיש מישהי שנרטבת ברגע שהאדון שלה אומר לה בואי כלבה ותלקקי לי את הנעליים. האם זו השפלה? בעיני לא. זהו משחק של העברת שליטה בהסכמה זה "בכאילו" נניח שאותו אדון יקיים איתה קשר של נניח חצי שנה ואז יגיד לה יום אחד, תראי עשיתי סקר שוק בשבוע האחרון ואת מוצצת הרבה פחות טוב מכל אלה שבדקתי. אז תארזי ועופי מכאן תוך רבע שעה או פחות. איכשהו זה נראה לי משפיל באמת. אותו דבר לגבי כאב, ספנקינג חזק שמגרה את הנשלטת והשולט אינו כאב פוגע אלא כאב מענג לצורך מיני. לא נתקלתי עדיין, במישהי שמתגרה מינית מעקירת שיניים ללא הרדמה. משחקי השפלה יכולים להיות מרתקים דווקא משום שאין בהם השפלה אמיתית ומשחקי הכאילו האלה מרתקים ומאתגרים. אבל שם זה נגמר.
פולו

Re: על השפלה ואיך אתם רואים אותה... אותנו

פולו • 16 בספט׳ 2013
מיו כתב/ה:

ויותר קשה להבין נשלטת שצריכה מנה של השפלה... להרגיש סמרטוט, הכי נמוך שיש שמבקשת לשמוע עלבונות מילוליים.

מעניין אותי איך האדונים שמעניקים כזו השפלה חשים כלפי אותה שפחה...
האם גם להם זה נותן משהו או שהם עושים את זה בעיקר בשבילה?
האם הם מבינים את הצורך הזה שלה ומתגרים מזה שהיא מגורה במצב כזה?
האם קשה להם להבין את זה ונראה להם שמשהו לא בסדר איתה אם היא צריכה ואוהבת להיות כ"כ מושפלת?

פתחתי נושא דומה (בעניין שליטה מנטאלית) לפני כחודש. אני מניח שזה יענה לך על חלק מהשאלות:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=34100
השרלילית​(פמית מתחלפת)

השפלה לא נשארת משחק. הגבול דק מדי.

רק על עצמי אני מדברת - ורק עבורי נכון כל מה שכתוב מטה. אני בעד כל מה שמענג בני אדם ונגד משטור כלשהו.
עבורי השפלה היא מקום רע ונורא ואם אני חשה מושפלת ולו לרגע, זה קורע אותי נפשית. רוב מוחלט של מי ששיחקתי איתו במשחקי השפלה עבר את הגבול מהר מאוד והתנהל בחוסר כבוד כלפיי במהירות מסחררת ובסיטואציות נוספות.
זה אולי לא פופולרי לומר, אבל משהו בצורך האמיתי להשפיל (ברמה שמורידה את הבטחון שלך לצל של אדם ולרגע את מאמינה לזה בגלל מקורה ה"אוהב") הוא נחלתם של אלה שיפגעו בך כדי להרגיש משהו בעצמם.

במילים אחרות, חולני לרוב - לפחות בעבורי.
הפלצן בשדה השיפון​(אחר)
לפני 10 שנים • 23 בספט׳ 2013

איך אני אוהב

את האלה שאומרים :"כל עוד היא נהנית ומגיבה לזה - זה לא השפלה "

מממ , כן , זה שקראתי לה :"חתיכת בשר " , "חור", "ואת רק מקום לגמור בו" במידה והיא לא מושפלת מזה , היא צריכה לקום עלי ולעשות לי מערוף .
במידה וכן .. אז היא רטובה .
השפלה זה השפלה ויש לה רק קונטקסט שלילי .
מיניות יכולה להיות נבזית , אפילו מאוד .
לאו דווקא אומר שהאופי של המשפיל הוא כזה .
A v​(שולט)
לפני 10 שנים • 23 בספט׳ 2013
A v​(שולט) • 23 בספט׳ 2013
לא ממש מתחבר להשפלה. לא יכול ממש להבין איך משפילים בת זוג שאתה אוהב מעריך וכדומה.

ובכלל הכיוון ממנו אני מסתכל על עצמי בתוך הבדסם זה מכיוון של העצמה בכלל

וזה דבר הדדי לחלוטין.

ואם לוקחים את הדבר הכי חשוב בהשפלה...שלטעמי זו בחירה אדם בוחר להיעלב

כך אדם בוחר להרגיש מושפל ממעשיו של האחר.

אני מבין שלפעמים אני גורם למי שאיתי להרגיש כך. אך אני לא ניסיתי להשפיל

אלא מנקודת מבט ותחושה שלה היא הושפלה.

מצד שני יש לא מעט אנשים שהשפלה מדליקה אותם ראיתי זאת לא מעט

וזה לא אומר שזו לא השפלה אלא שהשפלה מדליקה אותם.

ואחרי כל זה והבנה שמעשה ההשפלה הוא דבר מנטאלי לחלוטין גם אם מתערבבים בו

אלמנטים פיזיים, כאן הפרדוקס מבחינתי שהאדם הזה ימשיך לאהוב להעריך לכבד

לציית..