צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מתחילים הכירות ( מוצלחת ) בכלוב?

בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
לפני 10 שנים • 31 באוג׳ 2013

בלה בלה בלה

בלה בלה בלה,
שמע, עצה מעשית: אל תצפה ליותר מידי , ציפייה להוטה מידי לרוב סופה באכזבה מרה.

בסופו של חשבון, הכלוב , אם כל הסימפטיה האובססיבית שלי אליו, הוא לא יותר מאתר היכרויות פורנוגרפי וירטואלי, שבנוסף אנשים לרוב אוהבים לקשקש בו ולמצוא הסברים פסבדו אינטלקטואלים לפטישים שלהם. זה בסדר גמור , אבל זה מה שזה בסופו של חשבון.

וכמו בכל אתר היכרויות -סקס וירטואלי, אתה לא באמת מצפה שהיכרות אם אדם זר שמעולם לא הכרת ונכנס לחייך בצורה לא טיבעית, מתוך כוונת מכוונת מידי, תניב משהו פוזיטיבי?...

אבל...תמיד יש סיכוי אתה יודע, גם סיכוי של אחד למיליון זה בכל זאת סיכוי ואם כל ניסיון אתה בעצם מגדיל את הסיכוי , אז בהצלחה.

נ.ב: שולטות \נשלטות נחשקות באתר הזה מקבלות בין 30-100 הודעות ביום, אז אל תשקיע יותר מיידי. כתוב הודעה אחת טובה, ושלח לחמך על פני המיים - תעשה קופי פייסט לכולם. בטוח תדוג משהו.. ככה זה בעולם הורטואלי - הכל עניין של חישוב סטאטיסטי. icon_wink.gif
בלוסום​(לא בעסק)

Re: בלה בלה בלה

בלוסום​(לא בעסק) • 31 באוג׳ 2013
בקרקעית האוקיאנוס כתב/ה:
בלה בלה בלה,

בסופו של חשבון, הכלוב , אם כל הסימפטיה האובססיבית שלי אליו, הוא לא יותר מאתר היכרויות פורנוגרפי וירטואלי, שבנוסף אנשים לרוב אוהבים לקשקש בו ולמצוא הסברים פסבדו אינטלקטואלים לפטישים שלהם. זה בסדר גמור , אבל זה מה שזה בסופו של חשבון.

וכמו בכל אתר היכרויות -סקס וירטואלי, אתה לא באמת מצפה שהיכרות אם אדם זר שמעולם לא הכרת ונכנס לחייך בצורה לא טיבעית, מתוך כוונת מכוונת מידי, תניב משהו פוזיטיבי?...

אבל...תמיד יש סיכוי אתה יודע, גם סיכוי של אחד למיליון זה בכל זאת סיכוי ואם כל ניסיון אתה בעצם מגדיל את הסיכוי , אז בהצלחה.

נ.ב: שולטות \נשלטות נחשקות באתר הזה מקבלות בין 30-100 הודעות ביום, אז אל תשקיע יותר מיידי. כתוב הודעה אחת טובה, ושלח לחמך על פני המיים - תעשה קופי פייסט לכולם. בטוח תדוג משהו.. ככה זה בעולם הורטואלי - הכל עניין של חישוב סטאטיסטי. icon_wink.gif

לא יודעת, בקרקעית, אני דווקא חושבת שיש משהו חיובי בכך שיש פה מקום לאנשים שמודים בכך שהם בדסמים, זה אומר לי שבאיזשהו מקום הם התגברו על הדיסוננס שקים בהכרה בסדיזם ומזוכיזם לדעתי
מישלי

Re: בלה בלה בלה

מישלי • 31 באוג׳ 2013
בקרקעית האוקיאנוס כתב/ה:
בלה בלה בלה,

נ.ב: שולטות נשלטות נחשקות באתר הזה מקבלות בין 30-100 הודעות ביום, אז אל תשקיע יותר מיידי. כתוב הודעה אחת טובה, ושלח לחמך על פני המיים - תעשה קופי פייסט לכולם. בטוח תדוג משהו.. ככה זה בעולם הורטואלי - הכל עניין של חישוב סטאטיסטי. icon_wink.gif

מזמן לא קראתי בתגובה אחת, כ"כ הרבה שטויות (ועצות גרועות).

icon_eek.gif
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)

הומור , הומור...

הומור, הומור יקירתי (פוליאנה)...icon_smile.gif.
ואם מסתכלים על ההיבט הפסיכולוגי כל המושג הזה של "יציאה מהארון" , "והמקום הוירטואלי" ביחס לנטיה מינית כזאת או אחרת הוא הדבר הכי מגוחך שיש. אולי במרחק של עוד כמה עשרות שנים נבין זאת, כמה אדיוטים היינו בלבזבז אנרגיה נפשית על להתנצל או להסביר "לזולת" מי אנחנו ולמה אנחנו. מה זה בכלל משנה? למי זה בכלל אכפת?

בוא נגיד ואני חיי בחברה שבה כוווווולם, שותים את הקפה\תה שלהם עם 1 כפית סוכר, ורק אני פתאום יש לי איזה פטיש ואני שותה עם שתי כפיות סוכר! אוייה, אני הולך לפיסכולוג, מרגיש אשם וכו' וכו', אפילו מאבחנים אותי כדו-כפסיט על פי הנטייה המוזרה שלי לשתות את התה שלי עם שתי כפיות סוכר, פסיכאטרים\פסיכולוגים כותבים עלי מאמרים, דנים בשאלה האם זה מולד? או שזה סטייה תרבותית נרכשת? וכו' וכו'.. אני הטרו-כפיטיסט בעוד שכולם סטרייטים - הומו-כפיסטים.

מי יתן ונחייה בחברה ששופטים אותי על פי כישורי, ולא על פי צבע עורי או על פי מה שאני עושה בלילה במיטה. ובהקשר הזה, להתחיל עם "שולטת\נשלטת" זה לא אמור להיות כזה "שונה" מלהתחיל עם בחורה "רגילה". אין להן קרניים , הן אוהבות להרגיש נאהבות, מחוזרת, שאכפת לך וכו' וכו', כמו כל "אדם נורמאלי" אחר...

icon_cool.gif
abcdefggfedcba​(שולט)
לפני 10 שנים • 14 בספט׳ 2013
abcdefggfedcba​(שולט) • 14 בספט׳ 2013
התשובה שלי:

אתה שואל על ההתחלה, אז העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך היא שבאמת אל תשכח שזו רק ההתחלה ושזו סה"כ שיחה ראשונה. תדמיין שאתה מתחיל עכשיו עם מישהי בפאב, באתר הכרויות "רגיל" או בפייסבוק - בכל אחד המקרים האלה, לא היית שואל כבר בשיחה הראשונה: "את אוהבת למצוץ?" (סתם לצורך הדוגמא) נכון? אז גם כאן לא.
ברור שהכלוב זה לא האתר הרשמי של בית חב"ד, אבל בכל זאת, בסופו של יום, עם כל הרעש והצלצולים שיש פה, מדובר בבני אדם, כמוני כמוך. אם השיחה זורמת ובאופן טבעי מגיעה גם למקומות הפורנוגרפיים, אז בכיף, אבל לא צריך להכריח את זה מההתחלה רק כי לאתר הזה קוראים "הכלוב" ולא "פייסבוק" או "JDATE"

(אני כמובן לא רומז שזו הדרך בה אתה מתחיל, אבל ממה שלמדתי מהבנות שאני הכרתי כאן, זה אחד ה- turn off's הגדולים)
lockedforever
לפני 10 שנים • 17 בספט׳ 2013
lockedforever • 17 בספט׳ 2013
העניין הוא שאנשים רואים בכלוב אתר היכרויות לחובבי בדסמ , ומצפים להכיר כאן בקלות בני זוג
שיש להם חלק בתחביב , כך שתהיה "התאמה מינית" מעולה.

אני ציפיתי עם ההרשמות לאתר שאני אולי אכיר כאן בת זוג לקשר רציני , כי כל התחום של בדסמ לא תמיד
מתקבל בעיניים יפות , וקשה לי מאוד להיות גלוי בחיים האמיתיים בפני בחורות שהתאמצתי להכיר
על זה שאני רוצה להיות עפר לרגליהן.
זה נשמע רע ומרתיע מאוד.