שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני חושבת שחשוב לשתף ..

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 9 בספט׳ 2013
בלוסום​(לא בעסק) • 9 בספט׳ 2013
free spirit כתב/ה:
כמובן שאיני מצדיקה שקרים אבל שוב, לכל סיפור יש שני צדדים. את לא יכולה לכפות על כולם רק את הצד שלך.

אני מאמינה שאם מערכת היחסים הסתיימה בשל חוסר התאמה - וכך זה נשמע לי בדוגמה הספציפית שאת נתת, פוליאנה, אין זה אוטומטית מקנה לך (או למישהי אחרת) את הזכות לדחוף את האף לתוך מערכות היחסים העתידיות של אותו אחד. אין כאן לא טוב לב ולא שירות לציבור. במקרה כזה יש בעיקר נקמנות ילדותית וקטנונית.

מסכימה איתך בנושא השקרים. זה כל מה שהיה פה. זכותו כל אדם לא לרצות להיות עם כל אדם,
אבל כשאותו אדם באמת לא סיפר מלת אמת לא לי ולא לאחרות (בדוק) - אז איני רואה שום פסול בלהזהיר מפניו, בדיוק כמו שעשתה פותחת שרשור זה.
walking dead
walking dead • 9 בספט׳ 2013
שלגי כתבה כל כך יפה שבאמת אין עוד מה להוסיף icon_smile.gif
שלגי
שלגי • 9 בספט׳ 2013
אופס - נשלח פעמיים

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ספט' 09, 2013 9:56 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
שלגי
שלגי • 9 בספט׳ 2013
'פוליאנה' כתב/ה:
free spirit כתב/ה:
כמובן שאיני מצדיקה שקרים אבל שוב, לכל סיפור יש שני צדדים. את לא יכולה לכפות על כולם רק את הצד שלך.

אני מאמינה שאם מערכת היחסים הסתיימה בשל חוסר התאמה - וכך זה נשמע לי בדוגמה הספציפית שאת נתת, פוליאנה, אין זה אוטומטית מקנה לך (או למישהי אחרת) את הזכות לדחוף את האף לתוך מערכות היחסים העתידיות של אותו אחד. אין כאן לא טוב לב ולא שירות לציבור. במקרה כזה יש בעיקר נקמנות ילדותית וקטנונית.

מסכימה איתך בנושא השקרים. זה כל מה שהיה פה. זכותו כל אדם לא לרצות להיות עם כל אדם,
אבל כשאותו אדם באמת לא סיפר מלת אמת לא לי ולא לאחרות (בדוק) - אז איני רואה שום פסול בלהזהיר מפניו, בדיוק כמו שעשתה פותחת שרשור זה.

רק כדי לדייק,פותחת השרשור רמזה על סוג של אונס
זה לפחות מה שמשתמע כשמדברים על אנשים שמתעלמים מהמילה "לא".

וזו סוגייה שונה לחלוטין.

וגם כאן, כפי שכבר כתבתי - יש בעיה בשרשור של ניק עלום (עבור רוב המשתתפים) שמזהיר על ניק אלמוני אחר - שאינו יכול להגן על עצמו.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 9 בספט׳ 2013
שלגי כתב/ה:
'פוליאנה' כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

רק כדי לדייק,פותחת השרשור רמזה על סוג ש אונס
זה לפחות מה שמשתמע כשמדברים על אנשים שמתעלמים מהמילה "לא".

וזו סוגייה שונה לחלוטין.

וגם כאן, כפי שכבר כתבתי - יש בעיה בשרשור של ניק עלום (עבור רוב המשתתפים) שמזהיר על ניק אלמוני אחר - שאינו יכול להגן על עצמו.

כונתי היתה שאני מזהירה כמו פותחת השרשור, לא שהמעשים דומים.
(מצטערת על האופ-טופיק הקטן)
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 9 בספט׳ 2013
'פוליאנה' כתב/ה:
ההשתקה שעליה אני מדברת באה גם בצורת תגובות מעליבות, גמד.

לא העלבתי אף אחד, פוליאנה. האדם היחיד שלכיוונו נשלחו כאן עלבונות היה זה שאודותיו נפתח השרשור. האם העלבונות מוצדקים והאם לאו, איני יודע. והעובדה שאיני יודע ותשעים אחוזים (אם לא יותר) מקוראי השרשור הזה לא יודעים אף הם, ולא ניתן לאמת אותם, הופכת את העלבונות הללו לחסרי טעם. גרוע מכך, הם פותחים פתח לכל ההתנקמויות שמתנהלות כאן מאחורי הקלעים לצאת החוצה אל הפרהסיה והופכים את הכלוב למקום לא נעים. כי אם כולנו עכשיו נתיישב ונתפתח שרשורים על כל אחד ואחת שפגעו בנו בשלב זה או אחר, לא יהיה לכך סוף.

שם, בחוץ, כשאדם אחד ניגש על דעת עצמו אל חברו ולוחש באוזנו שאדם שלישי הוא כזה וכזה, אדם זה ייקרא "מפיץ שמועות, ומוסר מפה לאוזן" דהיינו: רכלן. ובצדק. ואני לא מבין למה בכלוב הוא צריך להיחשב למזהיר ולהתקבל בברכה.
IvoryDom

במקרה הכינותי מראש

IvoryDom • 9 בספט׳ 2013
זפת ונוצות

בכל מקרה אצטט מזכרוני את מאסטר הוא

"איך זה שתמיד אותן זבובות נמשכות לאותו חרא"
אלמנה לבנה
לפני 10 שנים • 17 בספט׳ 2013

שאלה

אלמנה לבנה • 17 בספט׳ 2013
האם מדובר על אותו אפס עם זיין קטן, שגר בר"ג ?
זה שטוען שהוא "אלוף" באומנות לחימה (כנראה רק על בנות) ?
walking dead
לפני 10 שנים • 18 בספט׳ 2013

Re: שאלה

walking dead • 18 בספט׳ 2013
אלמנה לבנה כתב/ה:
האם מדובר על אותו אפס עם זיין קטן, שגר בר"ג ?
זה שטוען שהוא "אלוף" באומנות לחימה (כנראה רק על בנות) ?

לא ספציפי מספיק. זה עדיין לא מקטין את רשימת האופציות icon_smile.gif
Uranus
לפני 10 שנים • 18 בספט׳ 2013

מילות חכמה מאחד מהוגי הדיעות המובילים של דורנו

Uranus • 18 בספט׳ 2013
הנה נקודת מבט משוגעת על כל הנושא:

http://www.youtube.com/watch?v=umc7BFEhWz0