שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם אדון טוב הוא מלכוד 22?

א-דום​(שולט)
לפני 11 שנים • 22 בספט׳ 2013

אני מרגיש כמו קאטו הזקן

א-דום​(שולט) • 22 בספט׳ 2013
אבל אני חייב להגיד שוב, אנשים אתם מתבלבלים בין BDSM לסאדיזם. אם מישהו מגיע מאחורייך בשעת לילה מאוחרת, גורר אותך לסמטה אפלה, דופק לך את הראש בקיר, עוקר לך עין ואז משתין לך על הפרצוף נהנה מאוד מסבלך והולך. האיש הזה הוא סאדיסט והוא כמובן גם פסיכופט ואלים. אם בחור שאת מכירה נותן לך כמה פליקים כי זה מדליק אותך והוא יודע את זה, מצליף בך להנאת שניכם אולי גם משתין עלייך (אם זה מה שאתם אוהבים) ואתם מנהלים קשר עם סקס טוב וחיבה הוא לא סאדיסט הוא דום. זה דומה אבל ההיפך. סאדיסט אמיתי מאוד יתבעס לגלות שהוא הפליק למישהי והיא נהנתה מזה.
סירופ​(נשלטת)

צטערת

סירופ​(נשלטת) • 22 בספט׳ 2013
זה לא כל כך פשוט

נכון שאת קרתגו יש להחריב ונכון שכל מה שכתבת הוא נכון ונבון

אבל...התיחסתי למבנה אישיות,

באדון טוב צריכה להיות מזיגה של רגישות ונוקשות, (אמיתית, לא מעושה), לקיחה ונתינה

אני עדין לא מבינה לגמרי איך זה קורה , איך מתמזגות הסתירות

ומביטה באדון שלי, שמשכיל להיות כזה, כל יום בהערצה עמוקה
the rain song

Re: צטערת

the rain song • 22 בספט׳ 2013
סירופ כתב/ה:
זה לא כל כך פשוט

נכון שאת קרתגו יש להחריב ונכון שכל מה שכתבת הוא נכון ונבון

אבל...התיחסתי למבנה אישיות,

באדון טוב צריכה להיות מזיגה של רגישות ונוקשות, (אמיתית, לא מעושה), לקיחה ונתינה

אני עדין לא מבינה לגמרי איך זה קורה , איך מתמזגות הסתירות

ומביטה באדון שלי, שמשכיל להיות כזה, כל יום בהערצה עמוקה

גם אצל מפקדים טובים בצבא תמצאי את זה עם הרבה חיילים מעריצים
גם אצל מורים טובים תמצאי את זה עם המוני תלמידים מעריצים
פגשתי חיילים ותלמידים מעריצים גם אחרי 40 שנה

יש אנשים כאלה
אישיות של בן אדם תמיד מורכבת משלל תכונות וחלקן כביכול סותרות. אני לא רואה בזה שום דבר מוזר ויוצא דופן
רפאל
רפאל • 22 בספט׳ 2013
זה מזכיר לי את סדרת העבודות של ברברה קרוגר:

מישלי

Re: האם אדון טוב הוא מלכוד 22?

מישלי • 22 בספט׳ 2013
סירופ כתב/ה:
" ...
...מאסטר עוצמתי וראוי צריך לקיים סתירות מהותיות באישיותו.

...האם דום טוב אינו צריך להיות בעל סתירות מובנות באישיותו?

כמו גם לשפחה טובה (אמיתית), גם לה יש סתירות מהותיות מובנות באישיות.
TradeMark​(שולט)
לפני 11 שנים • 24 בספט׳ 2013

היו היה עולם בו הנשלטות אמיתיות והשולטים טובי לב אך קשוחים..

TradeMark​(שולט) • 24 בספט׳ 2013
תמיד שרשורי השולט הטוב (על כל גווניו וסוגיו, אך בעיקר על המרחק בין התעללות למיניות) והאח התאום שלהם: שרשורי הנשלטת האמיתית, מעלים אצלי חיוך בזוויות הפה לפני שאני בדאבל קליק זריז נכנס לרפרף. כמעט תמיד מתפתח דיון על המורכבות האנושית, על התפיסה הכוללת של השולט-נשלטת כאדם בעל פרופיל עגול ותלת מימדי וכו' וכו'. וכו'.

אין שולט טוב (בלב או באיכות), אין נשלטת אמיתית (בכוונות או במעשים).

אני מתכוון להציג בפניכם חידוש עולמי בהחלט, שמגיע פעם ראשונה לישראל דרך אתר הכלוב. אז מה כן יש? אל תמצמצו שלא תפספסו את זה: יש מתאים.
שולט שמתאים. שפחה שמתאימה. אחד לשניה. וגם להיפך מומלץ לפי משרד הבריאות.

אני יכול גם לחשוף מידע סנסציוני נוסף, כי למרות תארי השולטים והניסיון הכביר של רבים וטובים (ואינני מכליל את עצמי בקטגוריה הזו, לא של הרב ולא של הטוב), אני מכיר כמה אנשים שלא ביטאו את המושג BDSM (בידי וואט?) והם זכרי אלפה במובן הכי טהור של המילה. אומנם אני הולך להדהים אתכם בפעם השלישית, אבל תחזיקו חזק את הכובע כי זה מגיע: הם יודעים להיות טובים וחזקים. קשוחים אבל הוגנים. ענייניים ורגשיים. ואלו אנשים שחלקכם הייתם מבטלים לפעמים בתנועת יד. אפשר ללמוד המון מאנשים כאלה, שחלקם גדלו איתי או כמעט גידלו אותי, על גבריות. על קו ישר.
כמה טוב זה טוב מדי? כל אחד והמינון שהוא יודע לתת, או לקבל.

ככה שפילוסופית הבידי-וואט היא תמיד פילוסופיה-פסיכולוגיסטית-ניו אייג'יט- נגמרוליהמושגיםאבלבאלילהאריך-איסטית, שסוף סופה הוא תמיד: מה מתאים לך? מה מתאים לי?
כן כן, עידן הנרטיב פה ביצ'ז, והוא תופס גם כאן.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 11 שנים • 24 בספט׳ 2013
נראה שלי שבכלל, לבני אדם, יש המון סתירות מובנות באישיות. שונות מאדם לאדם, אבל כמעט בכל אחד יש אותן.

אולי אצלך ואצלי, סירופ, הדמות של "דום-פנטזיה" בכלל שונה. את מדברת על זיק סאדיסטי ועל הסתירה בינו לבין הקשבה והתחשבות. ישר חשבתי על עצמי ועל הזיק הסאדיסטי שלי. שממשיך להקיים למרות שאני אוהבת את האיש שלי הכי בעולם. וכן, לפעמים זה מסבך אותי.
אבל לא חייבים ללכת לשם. אני אחזור רגע לעניין הדום.

כשאני חושבת על אבטיפוס של דום/שולט, הדמות שלו קודם כל מתקשרת לי לכח. הוא חייב להיות חזק. הוא חייב להרגיש נוח כשהולכים אחריו, כשעושים את דברו, כשמצפים ממנו להיות זה שמחליט. העניין הוא, שאני בכלל לא רואה סתירה בין כח לבין טוב לב, אמפתיה, אכפתיות וכיוצא באלה. אולי אפילו להפך. לאנשים חזקים הרבה יותר קל להיות טובי לב.

את יכולה שיהיה לך נורא אכפת ממישהו, אפילו יותר מאשר מעצמך. ובמקביל לחוש כלפיו אחריות, ובמקביל לצפות (ולדרוש) ממנו ציות, ולחוות עונג עצום משימוש בו. זה נראה לי דווקא שילוב מאד טבעי. ולגבי הפן הפיזי הספציפי, של כאב והשפלה - אלה רק העדפות של עונג. הן אפילו לא מתקשרות לי לכח. הרי לא חסרים אנשים שהעונג שלהם הוא בהכאבה והם בכלל אנשים מאד מאד קטנים. לא חייבת להיות קורלציה, יש את כל השילובים. אז זה לא משנה.