אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הילולת החטאים

ניקי666 niki
לפני 10 שנים • 22 בספט׳ 2013
ניקי666 niki • 22 בספט׳ 2013
מבחינתי ביזוי השם הוא טאבו שאינני מוכן לעבור אבל להבדיל ביזוי הדת על כל הנציגים שלה תאבי הבצע הוא לגיטמי לחלוטין ,כאן מדובר בהומור, סאטירה ,"הקדוש ברוך הוא " מבין את הסאטירה אתם החרדים מבינים רק כסף ...כאן הבעייה icon_smile.gif
רון רון​(נשלט)
לפני 10 שנים • 23 בספט׳ 2013
רון רון​(נשלט) • 23 בספט׳ 2013
ניקי666 niki כתב/ה:
מבחינתי ביזוי השם הוא טאבו שאינני מוכן לעבור אבל להבדיל ביזוי הדת על כל הנציגים שלה תאבי הבצע הוא לגיטמי לחלוטין ,כאן מדובר בהומור, סאטירה ,"הקדוש ברוך הוא " מבין את הסאטירה אתם החרדים מבינים רק כסף ...כאן הבעייה icon_smile.gif

למה להשמיץ?
גם אני מבין כסף, ואפילו כסף זר icon_biggrin.gif
מלח הארץ​(אחר)

לידיעתכם

מלח הארץ​(אחר) • 23 בספט׳ 2013
אני מאמין באמונה שלמה שלבוש של אדם מאמין בין הגילאים 18 עד 21 , ואפשר יותר כולל מדי צבא ההגנה לישראל , המאמינים החזקים באמונה לובשים גם חגור מלא , עם 17 מחסניות מלאות , 8 רימוני יד , 6 תחבושות אישיות וכובע פלדה מחומר מרוכב ( קפל"סט ) נועלים נעליים גבוהות
המהדרין עושין זאת על גבי אפוד קרמי , כלומר את כל הציוד הזה ע"ג אפוד קרמי , החרדים ממש , נטורי הקרתא ( שומרי העיר בארמית ) , עושים זאת מעל 3 שנים רצוי או בחום של מעל 40 מעלות או בקור של כ- 0 מעלות , אם היו מציגים במודעה חייל ולועגים לו , המסיבה לא הייתה מתקיימת
כמו כן לבוש של אדם מאמין , יכול להיות גם מדי משטרה ומשמר הגבול מדי יצוג או עבודה

הלבוש החרדי המוצג לנו היום מקורו בפולניה של המאה ה-18 ואילך שלשלם נדדו היהודים לאחר שגורשו ממערב אירופה ולפני זה מספרד , ראו את הלבוש של כת האיימיש , או אם תזכו לבקר בצפון הולנד , בחלק הקרוי פיז-לאנד , תראו מהיכן הלבוש הזה מוכר לכם .
הלבוש לא עושה את הדת , ראו את כל העבריינים עם "כיפת המעצרים" ואת כל הממסד הדתי , כמו שדרגות לא עושות את המפקד והמדים לא עושים את החייל או השוטר . הם בסך הכל "סמל"
והכסיל שכתב שזה חילול הקודש , אן שרצה ליצור ספין למסיבה או שהוא אוויל במהות
מועדים לשמחה .
Guy34​(נשלט){One moment}

מצאת לך פורום להטפות דת, אה?

Guy34​(נשלט){One moment} • 23 בספט׳ 2013
אני לא יודע אם משהו באתר הזה בלבל אותך, אבל כאן זה מה זה לא המקום לפנות לרגשי הדת של אנשים...
reyina​(מתחלפת)
reyina​(מתחלפת) • 23 בספט׳ 2013
נשלט בתול בניוש כתב/ה:
כן

icon_question.gif

בספר דברים:"לֹא יִהְיֶה כְלִי גֶבֶר עַל אִשָּׁה, וְלֹא יִלְבַּשׁ גֶּבֶר שִׂמְלַת אִשָּׁה, כִּי תוֹעֲבַת ה' אֱלֹהֶיךָ כָּל עֹשֵׂה אֵלֶּה"
רון רון​(נשלט)
רון רון​(נשלט) • 23 בספט׳ 2013
Reina כתב/ה:
נשלט בתול בניוש כתב/ה:
כן

icon_question.gif

בספר דברים:"לֹא יִהְיֶה כְלִי גֶבֶר עַל אִשָּׁה, וְלֹא יִלְבַּשׁ גֶּבֶר שִׂמְלַת אִשָּׁה, כִּי תוֹעֲבַת ה' אֱלֹהֶיךָ כָּל עֹשֵׂה אֵלֶּה"

כל הכבוד על ההשקעה והחיפוש ...
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 23 בספט׳ 2013
זונת סושי אייכן כתב/ה:
כפרה על ריבונו של עולם.
איזה מאמי הוא.

רגע, זה גם הדור ללא האות ה',

אלואים, אנחנו אואבים אותך הרבה....
עבד לב הזהב​(נשלט)
עבד לב הזהב​(נשלט) • 23 בספט׳ 2013
אני לא מבין על מה המהומה
אני לא מייצג את החרדים ולא מייצג את הליין של המסיבה פשוט לקחת את הסמל של הדתיים ולהשתמש בזה כבדיחה למסיבה ולשמחת תורה שבו מוציאים את ספר התורה נראה לי ירידה על הדת ולרדת לתחום שאף אחד לא רוצה לרדת.
מי שעשה זאת השיג את המטרה הנתעבת שלו וזה לא קשור לפנטזיה שיש לכל אחד אני לא מתערב לאף אחד בפנטזיות שלו פשוט זה היה תועבה לראות את זה שימוש בסמל הדת בשביל שיבואו למסיבה.
וכן מותר לי לפנטז ולממש את הפנטזיות שלי וזה לא צריך לעניין אף אחד. אז לתת לי דוגמאות מהתנ״ך זו לא חוכמה כי גם דוד אהב את יונתן והסברה שהם היו דו אז אל תבלבלו לי את המח.
ומי שיש לו בעיה עם הדיעה שלי יול להמשיך הלאה אני לא פגעתי באף אחד רק ביוזמי הרעיון המטומטם.
סוס אציל​(נשלטת)
סוס אציל​(נשלטת) • 23 בספט׳ 2013
נשלט בתול בניוש כתב/ה:
אני לא מבין על מה המהומה
אני לא מייצג את החרדים ולא מייצג את הליין של המסיבה פשוט לקחת את הסמל של הדתיים ולהשתמש בזה כבדיחה למסיבה ולשמחת תורה שבו מוציאים את ספר התורה נראה לי ירידה על הדת ולרדת לתחום שאף אחד לא רוצה לרדת.
מי שעשה זאת השיג את המטרה הנתעבת שלו וזה לא קשור לפנטזיה שיש לכל אחד אני לא מתערב לאף אחד בפנטזיות שלו פשוט זה היה תועבה לראות את זה שימוש בסמל הדת בשביל שיבואו למסיבה.
וכן מותר לי לפנטז ולממש את הפנטזיות שלי וזה לא צריך לעניין אף אחד. אז לתת לי דוגמאות מהתנ״ך זו לא חוכמה כי גם דוד אהב את יונתן והסברה שהם היו דו אז אל תבלבלו לי את המח.
ומי שיש לו בעיה עם הדיעה שלי יול להמשיך הלאה אני לא פגעתי באף אחד רק ביוזמי הרעיון המטומטם.

אתה צודק במאה אחוז, כל מילה נכונה, לכל אלו שהגיבו וביטאו את דעתם על הדת, תמיד כאן בפורום
הקפידו להפריד דעות אישיות והשקפות שונות ומשונות מכל הנושא המשותף כאן ,
כמו שטוענים לכפיה דתית יש גם כפיה חילונית וגם כפיות אחרות וזה לא המקום לדון בזה
אבל בהחלט אתה צודק ששימוש בסימבולים שהם עשו ממש מביש ולא לעניין.
וגם אני כותב את זה ולא כאחד שבא להגן על חרדים או דתיים וכו',