ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 22 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 22 בספט׳ 2013
המכתבים נשלחו. אני כל כך מתרגש. בטח ניצן יתעלף מפחד ברגע שיראה שאני תובע ממנו 10 מליון ש״ח. אני באמת שמח שבחרתי לקחת את הפרקליט הכי זול שמתברר שהו הכי קשוח.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 22 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 22 בספט׳ 2013
אני לא יודע מהיכן המטורפת יודעת שבא לי על הקוקסית עם התחת הגדול, אבל היא הזהירה אותי שהקוקסית הזו נורא מסריחה מהתחת. לא יודע אם להאמין לה.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 23 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 23 בספט׳ 2013
המכתבים של אבו סלימאן הגיעו ואני בטוח שהם גרמו לכל הצוות המשפטי של ניצן להתעלף מפחד. אבו סלימאן לוחץ עלי להמשיך את המומנטום וכבר להגיש תביעה על הסכום הזה. יש להכות בברזל בעודו חם, אמר. עניתי לו שנחכה לתשובה שלהם קודם, אולי יציעו כמה מליונים ולא צריך לתבוע אותו. אבו סלימאן הודיע לי שהוא מוכן תוך חצי שעה להגיש את התביעה. אמרתי לו שיחכה קצת. בינתיים המטורפת התקשרה לניצן וקינטרה אותו. אתה הולך להיתבע על 10 מליון ש״ח חביבי, אתה הסתבכת עם העו״ד הכי טוב בעולם.
שבי על פני​(אחר)
אני מארגן הערב מסיבת ניצחון עלהכיפק לכבוד ניצחוננו המשפטי על ניצן הורוביץ וחבורת עורכי הדין העלובים שלו. הוא דרש ממני 100,000 ש״ח ואני דרשתי ממנו 10,000,000 ש״ח, והכל בזכות הכוכב המשפטי שלי שהראה להם מה זה עריכת דין כמו שצריך. לא אתפלא אם משלחת מטעמו תבוא אלי להתחנן על נפשו ולוותר לו על רוב הסכום.
שבי על פני​(אחר)
מסיבת הניצחון תערך בפארק הירקון, בליווי זמרים ורקדניות, וכל מי שרוצה מוזמן. כמובן, שגם חולדאי הוזמן והוא הבטיח שישתדל לבוא. זה יהיה ערב בלתי נשכח ואנחנו גם נצלם אותו ונשלח אותו לניצן הורוביץ שישתגע מעצבים.
שבי על פני​(אחר)
איזו מסיבה. גם חולדאי רקד וגם כל חמולת קטיפי העו״ד שלי וגם המטורפת ומאות אנשים שבאו לחגוג את הניצחון על ניצן הורוביץ. כיבוד עשיר היה שנתרם בידי תומכי חולדאי ותזמורות וזמרים וזמרות ורקדנים ורקדניות וגם רקדניות בטן, וכולם צרחו: ניצן, אכלת אותה . ניצן, שלם עשרה מיליון. איזו חגיגה הכי מטורפת.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 24 בספט׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 24 בספט׳ 2013
איזה באסה. שליח מיוחד הגיש לי כתב תביעה מטעם 50 עורכי הדין של ניצן הורוביץ על 100,000 ש״ח. טלפנתי לאבו סלימאן והוא אמר שיגיש את התביעה שלי נגדו על סך של 10,000,000 ש״ח עוד היום. הרגשה טובה שיש לי עו״ד כזה מוצלח.
Gia X

LOL

Gia X • 24 בספט׳ 2013
חריג כתב/ה:
דברתי עם הזקן והוא הציע לי לשלוח מכתב תשובה עם דרישה ל 200,000 ש״ח עבור הפרסום שעשיתי לניצן הורוביץ פה. רעיון נחמד, אבל למה רק 200,000 ש״ח? אני אדרוש מליון ש״ח. אז אני מחפש עו״ד זול שיכתוב מכתב בנוסח זה. אם מישהו מכיר אני אודה לו אם ישלח לי הודעה פרטית.

http://www.youtube.com/watch?v=jTmXHvGZiSY
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 24 בספט׳ 2013
אבו סלימאן ממש חרוץ. כבר הספיק להגיש את התביעה. כל הכבוד לו. הוא מסר לי ששילם את האגרה בשביל הגשת התביעה ועלי להחזיר לו אותה. בטח, אמרתי, כמה זה? אז הוא אמר לי 250,000 ש״ח, שניים וחצי אחוז. השתגעת? צרחתי עליו, אני צריך לשלם סכום כזה? למה לא הודעת לי מראש שזה הסכום. לא שאלת ואמרת לי תגיש תביעה. מרוב הלם ניתקתי את השיחה. מאיפה אני משיג סכום כזה? הוא ממש לא בסדר. מה הוא הולך לשלם סכום כזה בלי לשאול אותי.