שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

המנהלת

lockedforever
לפני 10 שנים • 20 בספט׳ 2013

המנהלת

lockedforever • 20 בספט׳ 2013
בתור חובב פוט פטיש מושבע החלטתי לכתוב סיפור על מעסיקה שמשעבדת ומשפילה עובדת שלה.
הסיפור כתוב מנקודת המבט של העובדת.
מקווה שתאהבו.

קוראים לי ש' והסיפור שלי הוא מתחיל שבוע אחרי שהשתחררתי מהצבא.
רציתי לטוס לתאילנד עם חברות , לכן מיהרתי לחפש עבודה.
הכי קל למצוא עבודה במלצרות , אבל מילצרתי בתקופת התיכון ולא הייתי מוכנה בשום פנים ואופן
לחזור לעבוד בזה.
המנהלים כל הזמן ניסו לרמות בכסף , הלקוחות היו מגעילים , לא פעם ולא פעמיים בכיתי ורציתי לעזוב.
אז מצאתי עבודה ברשת צעצועים פרטית , בבעלותה של אישה בשנות ה-40 המאוחרות לחייה.
היא הייתה מאוד נוחה מבחינת משמרות , אבל היה לה סגנון דיבור של פרחה שלא מצא חן בעיני.
היא הייתה רחוקה מלהיות יפה. מבנה גוף מעט מלא , פנים פשוטות ללא חן.
הדבר שהכי הפריע לי בה היה שהיא הייתה יושבת בחדר שלה שמאחורי הקופה , מעשנת הרבה והריח
של הסיגריות ממש דחה אותי , אבל לא העזתי לפצות פה ולבקש ממנה לעשן בחוץ.
ממש לא חיפשתי שהיא תעיף אותי ושאני אאלץ לעבוד במלצרות או בעבודה מועדפת בתחנת דלק.
היא הייתה מאוד אסרטיבית , אמנם לא היה לה השכלה או ניסיון מיוחד אבל היא חילקה פקודות
בטבעיות וזה מאוד הדליק אותי. תמיד היה לי קטע לגברים ונשים שיש להם סמכות עלי.
מה שכן מצאו חן בעיניי היו כפות רגליה. היא הייתה נוהגת להגיע לעבודה בכפכפים או בנעלי טבע ,
וכשהיא הייתה יושבת מאחורה הייתה בדרך כלל מקפלת את הרגליים על הכיסא יחפה.
אמנם כפות רגליים מגעילות אותי , אבל תמיד נמשכתי להביט על כפות רגליים מטופחות של נשים.
היו לה כפות רגליים חלקות ויפות מאוד , בטח ביחס לאישה גילה שכבר עברה שני הריונות.
ציפורניים מטופחות אך לא צבועות בלק , אצבעות ישרות , בוהן מעט גדולה.
הייתי אוהבת לבהות בבוהן כף רגלה ובעקביה.
אחרי כמה שבועות שעבדתי במקום , במשמרת ערב בה בחנות היו מעט מאוד לקוחות , ישבנו ביחד
במשרד שלה , והיא קלטה אותי לוטשת מבט "רעב" בעקבי כפות רגליה.
היא הניחה רגל אחת עליי , קרצה לי וחייכה.
"אני עומדת שעות על הרגליים , אני אשמח לקבל מסאז' " .
היא אמרה זאת בקול שנשמע לי מעט ציני היה לה מבט מוזר על הפנים , אני לא ידעתי מה היא
רוצה ממני. הרגשתי כאילו שהיא מצווה ולא מבקשת.
אמנם אני נגעלת לגעת בכף רגל , אבל החזקתי מייד את כף רגלה בשתי ידיים , כאילו שאני מחזיקה חפץ
נדיר ויקר , והתחלתי לעסות לאט ובעדינות את עקב כף רגלה.
החיוך שלה נמתח , היא ענתה לשיחה בפלאפון תוך כדי שאני מעסה את כף רגלה , ניהלה שיחה ארוכה
שנמשכה כמו נצח עם אחד הספקים והספיקה עם להניח עלי את כף רגלה השנייה , שאני לא אקפח
גם אותה.

עד סוף המשמרת עיסיתי את כפות רגליה , היא בינתיים הספיקה לסיים את השיחה , הוציאה סיגריה
והחלה לעשן.
לא פציתי את הפה , לא רציתי לצאת מהמשרד ולנטוש את כפות רגליה האלוהיות.
למען האמת גם לא רציתי לסיים את המשמרת , אם הייתי יכולה הייתי ממשיכה לעסות את כפות רגליה
לנצח.
אבל היא שמה לב לשעון , ואמרה לי להרים את הכפכפים שלה מהרצפה.
"חוצפנית , היא חושבת שאני המשרתת שלה?" חשבתי לעצמי , בכל זאת הרמתי את כפכפיה.
היא הכניסה רגל אחת לכפכף , ולפני שהכניסה את השנייה הרימה אותה מול פניי ואמרה לי "תיתני לה
נשיקת לילה טוב".
העקב שלה היה בדיוק מול פי , ריח של זיעה קלה. הרגשתי שאני לא יכולה להתנגד לה.
הדבקתי נשיקה קצרה לעקב כף רגלה.
היא הכניסה את הרגל לכפכף , והניחה את רגליה על הרצפה.
היא ישבה במקום ונעצה בי עיניים. ככה במשך כמה שניות.
ואז היא החלה להתגלגל מצחוק. צחוק רועם ולא נעים.

"ש' , תגידי , אין לך כבוד עצמי??" היא שאלה אותי עם חיוך ענק ודוחה על פניה.
לא עניתי לה. הייתי בהלם.
"את כל כך צייתנית , אם הייתי אומרת לך ללקק את הרגל גם את זה היית עושה???"

היא ציוותה עלי באסרטיביות לרדת על ארבע , ולהשתחוות לרגליה.
עשיתי זאת בלי לבזבז זמן.
היא קמה , וסגרה את הדלת של המשרד.
היא חזרה למקום ושילבה רגליים , הביטה בי עם פה מעט פעור , ככל הנראה חושבת מה היא יכולה
לעשות בי.

היא חלצה את הכפכפים , וציוותה עלי ללקק אותן. עשיתי זאת. טעם מר ומגעיל , לכפכפים שלה
היה טעם מעורבב - מגעיל של פלסטיק וזיעה , הן גם היו מלוכלכות. נגעלתי מעצמי שאני מלקק את הג'יפה
של כפות רגליה.

היא התלהבה עוד יותר , והפעם ציוותה עליי ללקק את כפות רגליה , במיוחד מתחת לעקבים.

הרגשתי מושפלת , אפס ועפר מתחת לרגליה אבל לא רציתי להפסיק.
בלי שהיא תבקש ממני הכנסתי בוהן גדולה לתוך הפה שלי והתחלתי למצוץ.

חזרתי הביתה רק אחרי שמצצתי כל אצבע בכפות רגליה , שאלה אותי אם "אני נמשכת לכפות רגליים"
(גילית את אמריקה...) , בירכה אותי בלילה טוב ואמרה שהיא תשמח אם אני אעניק לה מסאז'
גם מחר.

חזרתי הביתה , לא רציתי לשתות , לאכול או לצחצח שיניים כי רציתי שטעם הזיעה המלוח של כפות
רגליה ישארו בפי.

מהיום הזה ועד שעזבתי את העבודה וטסתי לחו"ל , היא הייתה משבצת אותי יחד איתה משאירה
אותי גם אחרי שהיינו סוגרים בשביל לפנק את כפות רגליה במסאז' טוב , עם הידיים וגם עם הלשון.

ביום האחרון שלי רציתי להיפרד ממנה יפה , היו עוד 2 עובדים חוץ ממני בחנות ולכן נעלנו את עצמו
במשרד.

באותו היום היא לבשה נעלי עקב.
רציתי להודות לה על התקופה המדהימה , להגיד לה שהיה לי כיף "לעבוד תחתיה" (תרתי משמע)
ושבשבילי היא מלכה ואלילה , אבל הרגשתי מחנק בגרון , והדבר היחידי שעשיתי היה לרדת על הברכיים
ולהמטיר נשיקות על כפות רגליה , נשיקות של פרידה.
    התגובה האהובה בשרשור
הדום והשולטת
לפני 10 שנים • 21 בספט׳ 2013

לא רע בכלל

הדום והשולטת • 21 בספט׳ 2013
רק שלא מתחבר לי שהסיפור מסופר מנקודת מבט של אישה.