סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הילולת החטאים

עבד לב הזהב​(נשלט)
לפני 10 שנים • 24 בספט׳ 2013
עבד לב הזהב​(נשלט) • 24 בספט׳ 2013
תודה רבה סוס אציל על התמיכה בי
כשכתבתי את תגובתי בהתחלה ידעתי שיהיו גולשים שזה לא ימצא חן בעיניהם אך לא זה העניין. העניין הוא שעושים שימוש בסימבולים ופוגעים בדת כדי שיבואו למסיבה זה צרם לי לעין. הרי עד עכשיו עם כל הליין שעשו לא תערבתי ולא היה אכפת לי אך ברגע שעשו שימוש לרעה זה כאב לי.
שיהיה יום מקסים לכולם גם אלו שערבו את חיי הפרטיים והפנטזיות שלי לנושא התנ״ך שאין קשר בכלל.
דוכיפת​(נשלט)
דוכיפת​(נשלט) • 24 בספט׳ 2013
ניקי666 niki כתב/ה:
מבחינתי ביזוי השם הוא טאבו שאינני מוכן לעבור אבל להבדיל ביזוי הדת על כל הנציגים שלה תאבי הבצע הוא לגיטמי לחלוטין ,כאן מדובר בהומור, סאטירה ,"הקדוש ברוך הוא " מבין את הסאטירה אתם החרדים מבינים רק כסף ...כאן הבעייה icon_smile.gif

קושי לוגי:
אם אלה נציגיו עלי אדמות,הרי הוא מבזה את עצמו.ואם הם לא אז היכן כוחו.
נולי
נולי • 24 בספט׳ 2013
אני לא מצליחה להבין ממתי בגדים הם סמלי דת.
נרות שבת, מגן דוד, ספרי תפילה ותנך וכדומה - אני מבינה. ואני נוטה להאמין שלא יעשה בהם שימוש.

לעומת זאת בגדים של פריצים פולניים, שיהודי פולניה אולצו ללבוש, כדי שיקל על הנוצרים השונאים אותנו לזהותנו, סטייל הטלאי הצהוב, אבל באופן הרבה יותר מוגדל ובולט, הם ראשית לא יהודיים בכלל ואם כבר הם לשימצה בעצמם. היהודים אולצו ללבוש שטריימל מפרוות חיה יקרה-מתוך נסיון לפגוע בכיסם של יהודים. ואם יש משהו מגוחך זה איש ממוצא ספרדי הלובש לבוש פולני כאילו וזה הופך אותו ליהודי טוב יותר.

הלבוש היהודי היחיד הוא טלית קטן וכיסוי ראש. והמגדילים חולצים נעליהם בהכנסם למקום קדוש. ראה מקרה משה והסנה.

בתול יקר, אם אתה נתפס ללבוש כסממן חיצוני כסמל לדת, אני מציעה שתבחן מחדש את ענין הדת עם עצמך. ההוראה היא אפילו שלא להבליט את הטלית וכיסוי הראש בבואך בקהל גדול, כדי לא לנקר עיניים. איך פתאום הבגדים המאוד בולטים האלו הפכו לסמל הדת?

אבל מה שרציתי להגיד באמת: אף אחד לא חייב להגיע לשום מקום. לא מתאים? אל תגיע. חייה ותן לחיות. אין פה כפיה. לא רק שכל אחד חופשי להחליט אם יבוא או לא-הוא עוד נדרש לשלם בכניסה-כך שזה לגמרי רצון חופשי ובחירה של כל פרט לעצמו. (אני למשל לא מגיעה בגלל סיגריות ועד שלא תהיה מסיבה נקיה מעשן כנראה לא יראו אותי שם.אז אני יכולה להתלונן על כפיה של עישון? הכל ענין של השקפה) איש באמונתו תחייה.

N
עבד לב הזהב​(נשלט)
אם להגיד אשת חייל מי ימצוץ זה בסדר מבחינתך ומאובזר בשלל מכשירי הקויידש מציצת ציציות פתיחת נרתיק הקויידש אם זה נראה לכם נורמלי אז אין לי מילים זה פשוט גועל נפש לי בכל אופן אין מילים ומי שירצה להצדיק את אותם מארגנים שיהיה לכם לבריאות מבחינתי אני סיימתי אמרתי מה שיש לי להגיד.
רפאל
רפאל • 24 בספט׳ 2013
נשלט בתול בניוש,

אני יודע שזה קצת אוף טופיק.

כתבת בפרופיל שלך שבמצב מנוחה אורך האיבר שלך הוא 3 ס"מ. אבל בתמונה שבפרופיל שלך רואים שאתה מבצע מדידיה, ושבמצב מנוחה אורך האיבר שלך הוא קצת יותר מ3 אינץ' (וזאת בהנחה שאמנם התחלת למדוד מהאפס). כידוע, 1 אינץ' שקול ל-2.54 ס"מ. ומשמעות הדבר היא שבמצב מנוחה אורך האיבר שלך הוא לפחות 7.5 ס"מ (ואני נותן לך להנות מהספק ומעגל כלפי מטה).

זה חשוב מאוד שלא לבלבל בין השיטה המטרית לבין שיטה האימפריאלית. ב-NASA התבלבלו פעם, והדבר הסתיים בכך שמקפת האקלים של מאדים נשרפה בכניסה לאטמוספירה של מאדים. בדולרים הטעות הזו עלתה להם קצת יותר מחצי מליארד דולר. אבל כשאתה מתעסק עם נשים זה יכול לעלות לך אפילו יותר.
the rain song
the rain song • 24 בספט׳ 2013
"סטטוסים מצייצים" בפייסבוק מחקו שני פוסטים שנכתבו על הרב עובדיה יוסף בגלל שהכותבים קיבלו איומים על חייהם(!)
לא אמרתי שזה אותו דבר אבל זה קצת הזכיר לי את השרשור הזה.

הדת ואלוהים יכולים להיות נושא מאוד רגיש אצל הרבה אנשים. ובכל זאת, היהדות וגם אלוהים שורדים כבר כמה אלפי שנים טובות.

אלוהים יודע להגן על עצמו מצויין והוא באמת לא צריך אנשים שילחמו על כבודו
גם היהדות כדת מחזיקה מעמד יפה מאוד נגד השמצות ואף מעשים חמורים מאלה

דבר אחד בטוח - השרשור הזה עשה הרבה פרסומת למסיבה הזאת.
אני למשל כלל לא הייתי מודעת לה, מאז שהמסיבות מתפרסמות רק בפורום הבליינים אני לא באמת יודעת מי ומתי ואיפה יש מסיבות. אז הנה יצאת בלעם - באת לקלל והנה ברכת ברך...

ועדיין, מותר לך לרטון על המעשה הזה, בדיוק בדיוק כפי שמותר למי שרק רוצה לכתוב דברים מהסוג הזה.
כן יפה או לא יפה? - חסר חשיבות
עבד לב הזהב​(נשלט)
הבעיה שזה לא מופיע בפורום הבליינים אלא איך שאת נכנסת לאתר מופיע הליין של המסיבה. אני את שלי עשיתי מצפוני נקי ומי שירצה יילך מבחינתי זה לא היה לעניין לפרסם את המסיבה בדיוק כשנכנסים אלא בפורום הבליינים אז אפשר לבקש ממנהל האתר להעביר את המודעה לשם.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 10 שנים • 25 בספט׳ 2013
הדורבנים​(נשלט) • 25 בספט׳ 2013
נשלט בתול בניוש כתב/ה:
הבעיה שזה לא מופיע בפורום הבליינים אלא איך שאת נכנסת לאתר מופיע הליין של המסיבה. אני את שלי עשיתי מצפוני נקי ומי שירצה יילך מבחינתי זה לא היה לעניין לפרסם את המסיבה בדיוק כשנכנסים אלא בפורום הבליינים אז אפשר לבקש ממנהל האתר להעביר את המודעה לשם.

עכשיו הבנתי את הבעייה שלך.

אבל תראה, ובלי להגיד שאתה לא צודק, ועם להבין את הבעייתיות בזה - הנושא של חופש הביטוי, וסאטירה, הוא נורא חזק אצל אנשים. גם במחיר של לפגוע קצת באחר. יש אמנם כמה דברים שהם טאבו - ילדים למשל. אבל מעבר לכך מותר לפגוע בכל ערך כמעט, בשם חופש הביטוי.

דרך אגב, ולהבדיל - זאת גם דעתי לגבי פרסום "תורת המלך", שאני ממש נגעל ממנו. חופש הביטוי גם פה גובר.
T Bone
לפני 10 שנים • 26 בספט׳ 2013

הבעיה שהמודעה הייתה מוגזמת

T Bone • 26 בספט׳ 2013
כן מאמינים, לא מאמינים, כן אלוהים לא אלוהים.
הבעיה היא בשימוש ציני ומוגזם בסמלים יהודיים, גם בתמונות וגם בכיתוב.

אם היו מסתפקים בכותרת, הילולת החטאים ובאיזו תמונה מגרה ואפילו מעט כיתוב הומוריסטי אך לא ציני ומתריס לסמלים מעברנו, השרשור הזה לא היה קיים כלל וכלל.
daniel222
לפני 10 שנים • 26 בספט׳ 2013
daniel222 • 26 בספט׳ 2013
קצת הומור על עבודת אלילים, אני לא רואה בכך שום דבר רע.