סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מין אוראלי בין שולט ונשלטת

Brave Dwarf
לפני 10 שנים • 28 בספט׳ 2013

Re: בשקט -

Brave Dwarf • 28 בספט׳ 2013
קליפסו כתב/ה:
מה ההבדל בין אצבעות לבין לשון?

שהוא רוצה לעשות את זה עם לשון ולא עם אצבעות.
the rain song
the rain song • 28 בספט׳ 2013
ואני תוהה -
אם כששולט יורד לנשלטת שלו ובכל זאת, אי אפשר להתכחש לזה שהוא שולט באורגזמה שלה עם קצה לשונו, זה עדיין לא אקט בדסמי -
מה דין נשיקה?
ואני לא מתכוונת באפטרקייר המקודש אלא סתם ככה, באמצע הבלגן, נשיקה על השפתיים, עם הלשון אפילו.
האם יש נשלטות שזה מוריד את ערך השולט בעיניהן?
the rain song

קליפסו כתב/ה:

שתאונן בבית וזהו
בשקט​(נשלטת)

לא אני

בשקט​(נשלטת) • 28 בספט׳ 2013
יבחר יעשה באצבעותיו, יבחר יעשה בלשונו, יבחר יעשה בשוט, בנוצה, באויר, בזרם חשמל , במחט, בויברטור - הוא השולט, אני הנשלטת.
מקבלת בהכנעה.
לשביעות רצונו.
גם כשזה לא נוח לי - זו הטריטוריה שלו.
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 28 בספט׳ 2013
the rain song כתב/ה:
קליפסו כתב/ה:

שתאונן בבית וזהו

לא, שתוכל להעדיף מה שעושה לה את זה ומה בגבולותיה
או שלא הבנתי מהם "בהסכמה" וקבלת האחר והשונה...
the rain song

קליפסו כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
קליפסו כתב/ה:

שתאונן בבית וזהו

אוי נו באמת, קצת הומור icon_smile.gif

לא מדובר על הגבולות של אף אחת ואחד
מדובר האם נשללת הזכות משולט לרדת לנשלטת שלו מבלי לקחת ממנו את התואר שולט ולהכריחו להפוך לאחר או מקסימום למתחלף
האם שולט יכול לבצע מין אוראלי בנשלטת שלו ועדיין לקרוא לזה אקט בדסמי
זה הכל
ובדרך להחלטה הרת הגורל הזאת שתשנה את חייהם של אלפי גברים ונשים הנקראים שולטים - קצת צוחקים.
זה הכל
בלוסום​(לא בעסק)

בלוסום​(לא בעסק) • 28 בספט׳ 2013
the rain song כתב/ה:
קליפסו כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
קליפסו כתב/ה:

שתאונן בבית וזהו

אוי נו באמת, קצת הומור icon_smile.gif

לא מדובר על הגבולות של אף אחת ואחד
מדובר האם נשללת הזכות משולט לרדת לנשלטת שלו מבלי לקחת ממנו את התואר שולט ולהכריחו להפוך לאחר או מקסימום למתחלף
האם שולט יכול לבצע מין אוראלי בנשלטת שלו ועדיין לקרוא לזה אקט בדסמי
זה הכל
ובדרך להחלטה הרת הגורל הזאת שתשנה את חייהם של אלפי גברים ונשים הנקראים שולטים - קצת צוחקים.
זה הכל

אה.. אופס... icon_smile.gif
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 28 בספט׳ 2013
לפי החוק שולט יכול לרדת לנשלטת וגם לנשק אותה
ובלבד שיעשה זאת בסגנון של שולט ,ז"א בדרך אגרסיבית בוטה ומשפילה.
ויותר מזה, החוק מאפשר לשולט לרדת על ארבע כשקולר לצווארו אם זה רצונו,
אבל לאחר מכן חובה עליו להעניש את הנשלטת בצורה קשה.
אפשר הכל בתנאי שיהיה ברור מי השולט ומי הנשלט.
קיטיארה​(נשלטת){זאלוטוסים}
כשמתדיינים פה על הנושא בעצם אנחנו מביטים בירידה לבחורה כאקט יחיד ובודד. זהו.
וכאן טמונה בעיה מהותית, כי ברגע שאנחנו מוציאים אותו מהקשרו ברור שפתאום יהיה ניתן להביע עליו דעה אחידה "מותר-אסור".
הרי כל עניין השליטה הוא תלוי קונטקסט. לדוג'- אם גבר יושב עם בחורה לראות סרט בקולנוע ותוך כדי נשיקה מתחיל לשחק מתחת לחצאית שלה... זה יכול להיות כל זוג חרמן ומאוהב באשר הוא, רק ברגע שמכניסים הקשר בדס"מי והתיאור כולל משהו כמו- שהוא לחש לה באוזן "פתחי רגליים כלבה" או פקד עליה לבוא בלי תחתונים, אז העלילה מסתבכת...
אני חושבת שזאת נקודה שלפחות הרב יסכימו עליה- ההקשר קריטי לשם קיום סיטואציה של שליטה בכלל .
מכאן ואילך זה כבר עניין של העדפות, התאמה מינית-בדס"מית, ובכלל הכרה של הפטיש שלך (לא כל אחד יודע כל מה שהוא אוהב-לא אוהב עד שלא ניסה, או עד שלא ניסה בצורה מסויימת... מניסיון icon_razz.gif).
אם אני רואה בירידה משהו שהוא בכלל עונג של היורד, לא בטוח שהשליטה תעורער בעיני בכלל ברגע שהדום עושה זאת.
יש בחורות שבכלל מאוד נבוכות מזה (הייתי אחת מהן פעם... בעברי התמים וטהור), מן הסתם אפשר להשתמש במבוכה הזאת לשם השפלה.
אם אני רואה בירידה "פינוק", אבל זה רק בסוף סשן מאוד קשה מנטאלי וכולי עם דמעות, יכול להיות אפטר-קייר מצוין.
אם זה בכלל לא חלק מסיטוציה של שליטה וסתם זיון עם הדום-בן זוג שלי, אז זה בכלל לא קשור לשליטה ולכן לא משקף על יכולותיו ה"דומיות".
כמובן שיש גם את הצד השני של המטבע:
אפשר לקחת אקט מיני רגיל לחלוטין, לא בדס"מי, סתם סקס... ולהכניס לו אלמנטים של שליטה, הרי דוגי-סטייל (כידוע לנו) הוא לא מנת חלקם של הבסד"מים, אבל אם מושכים לי בשיער תוך כדי, או מועכים לי את הראש למזרן בכוח, או צובטים לי את הפטמות ממש ממש חזק, או אפילו לוחשים לי איזה חור שימושי אני... הרי, העלילה הסתבכה בשנית. גם בסיטואציה כזאת, יכולה להיות מעורבת ירידה, כאקט מיני רגיל בין אנשים, והפלא ופלא... אם תעשה בצורה מסויימת, תוכל לקבל אספקט של שליטה.
אז לשאלתך, שואלת יקרה- תלוי מה את אוהבת? תלוי מה את מרגישה על זה שירדו לך בכלל (את נהנית מזה? זה משפיל אותך? את רוצה את זה אבל כשאת קשורה?)? איך את מרגישה עם הדום הספציפי שאיתו את "משחקת" (יש לכם גם קשר מיני מעבר לשליטה? יש לכם קשר זוגי? הוא יכול להפוך סיטואציה תמימה לבדס"מית כך פתאום, וזה מגניב לך? את רוצה אותו הכי מרוחק ומעלייך ושלא יהיה כמעט מגע פיזי פרט לשוט או ספנקר?)? עני לעצמך על השאלות ואז דעי אם זה מוריד לך משולט או לא, ואני מקווה שתקחי בחשבון- שזה יכול להשתנות בין שולט לשולט, כמו כל קשר בינאישי שתלוי באנשים שהם חלק בו.
בכל מקרה- כטבעו של פטיש, וסקס בכלל, הרי שזה אינדיבידואלי (!), ואומנם זה כיף לשאול את הקהילה-כקהילה ושיש פה אנשים נהדרים שמוכנים לשתף בעולם הפנימי ובחוויות שלהם, אבל יש לקחת בחשבון שלפעמים נשכח פה הציון שזה לא חוק, שזה לא מרים גבה, שזאת העדפה אישית מהמקומות הכי אינטימיים שיש.
רפאל

Re: רפאל

רפאל • 28 בספט׳ 2013
רפאל כתב/ה:
בשקט כתב/ה:
מה דעתך על מה שכתבתי, בתחתית עמוד 4 - מאד מסקרן אותי.

אני יכול לדמיין סיטואציה שבה זה מגניב ומדליק, קינקי וטיזרי.
אבל כמו שלא הייתי חווה את זה כהיפוך תפקידים שערורייתי, אני לא חושב שהייתי חווה את זה גם כשליטה.

למה שאלת לדעתי? כדי להגיב בעוקצנות?
להגיד שלרדת למישהי ולמנוע ממנה אורגזה זה שיא השליטה - זה סבבה.
אבל להרגיש אחרת - זה ראוי לעג?

הלכה למעשה, מי כאן באמת מנסה לאכוף חקיקה בדס"מית?