סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מין אוראלי בין שולט ונשלטת

בשקט​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 28 בספט׳ 2013

זה לא שיא השליטה

בשקט​(נשלטת) • 28 בספט׳ 2013
אבל זו שליטה, אם כך רוצה בזה השולט.
מונע, לא מונע, אולי מגמיר עד אובדן הכרה, זה ממש לא משנה - זה שלו, בידיו, בלשונו, בדרכו - הוא השולט.
וזה עובד גם לשולטת שבוחרת להשתמש בסאב שלה, בדרך שלה.

זה מה שעושה את זה שליטה.

הבחירה של השולט.
פסיכו לוג​(שולט)

Re: זה לא שיא השליטה

פסיכו לוג​(שולט) • 28 בספט׳ 2013
בשקט כתב/ה:

זה מה שעושה את זה שליטה.

הבחירה של השולט.

לא. זה מוכרח להיות גם בחירה של הנשלטת. אם היא בוחרת לציית, זה מה שעושה את זה שליטה.
אם זו היתה רק בחירה של השולט זה כבר אונס.
בשקט​(נשלטת)

פסיכולוג יקר, הבחירה שלו

בשקט​(נשלטת) • 28 בספט׳ 2013
להשתמש בה אוראלית.
לא עושה אותו פחות שולט.
זו הייתה כוונתי.

אם זה מחוץ לגבולות שעליהם הם הסכימו - עד כמה שזה יהיה משונה בעיני - זו התנהגות לא ראויה, ואולי צריך לקרוא לזה אונס.

אבל לא זה נושא הדיון - השאלה הייתה: האם שולט שיורד לנשלטת מאבד את הילת שליטתו?
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 28 בספט׳ 2013
אני אתייחס לשאלה הראשונה שלך, האם השפחה לא ראויה לקבל בחזרה מין אוראלי?

אם אנחנו הולכים על פי ההגדרה הכי שכלית ליחסי שליטה, אז השפחה ראויה רק
למה שאדונה מחליט שהיא ראויה.

אם לעומת זאת אנחנו בוחנים את הדברים במציאות, אז גם ביחסי שליטה חייבת להתקיים
נתינה וקבלה מצד שניהם, כי הדדיות היא המפתח ליחסים מוצלחים, שליטה או לא, הרי זה עדיין קודם כל יחסים בין שני בני אדם, ולכן עניין ההדדיות הוא מאד חשוב, אחרת זה לא יחזיק.

הרצון לשלוט מביא אותנו לנקודה שבה אנחנו רוצים רק לקבל, כי בנקודה הזו אנחנו מרגישים כוח
ושליטה וכוח חייבים ללכת ביחד, העניין הוא שאנחנו שוכחים מטעמי אגו שיש גם המון כוח בנתינה
וחייב להתקיים איזון בין שניהם.
האתגר אם תרצי, הוא לא בלקבל, כי זה החלק הכי קל, כל מה שצריך זה רק לומר מה אתה רוצה, האתגר הוא בלדעת איך גם לתת לצד השני, מבלי לאבד את השליטה, כלומר לגלות בתוך
עצמך עוצמה אמיתית שמאפשרת לך להשפיע גם על ידי קבלה וגם על ידי נתינה.
Mary Jane
לפני 10 שנים • 29 בספט׳ 2013
Mary Jane • 29 בספט׳ 2013
רפאל כתב/ה:
..............
אם אישה שרועה על המיטה ואני יורד לה ומתמסר לעינוגה - קשה לי לחוות את הסיטואציה כאקט של שליטה............

אולי קשה לך לראות במין אוראלי כאקט של שליטה, בגלל האופן בו אתה מתאר אותו ומדמיין אותו. אבל את התיאור לעיל אפשר להחליף ב:

מה אם אישה עומדת על ארבע, רגליה וידיה כפותות היטב, היא מקובעת למקומה, שערה משוך לאחור, צווארה נתון בסד, בפיה גאג (כמעט חרוז). בו בזמן, דמות אחרת (נשית, לטעמי) עומדת מאחוריה, בידיה שוקר והיא, נגיד, מחשמלת אותה בישבן. עכשיו, הראשונה מנסה לחמוק ולא מצליחה, והיא בוכה, מה זה בוכה, מייבבת, מאדימה, משמיעה קולות מצוקה וכיו"ב. בין לבין כדי לבלבל עליה את דעתה, פעם בשלושה חשמולים, פחות או יותר, הדמות דוחפת לה מאחור אצבעות וגם את הלשון. והחמודה הקטנה, הכפותה המעונה, בוכה וגונחת, בוכה וגונחת (חמודה כזו, למות). ובכן, יש כאן מין אוראלי, ועם זאת, קשה לי לחוות את הסיטואציה שלא כאקט של שליטה.

(לא קראתי את כל השרשור, יתכן שאני חוזרת על טיעון שכבר הובא כאן)
פור גוד
פור גוד • 29 בספט׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
רפאל כתב/ה:
..............
אם אישה שרועה על המיטה ואני יורד לה ומתמסר לעינוגה - קשה לי לחוות את הסיטואציה כאקט של שליטה............

אולי קשה לך לראות במין אוראלי כאקט של שליטה, בגלל האופן בו אתה מתאר אותו ומדמיין אותו. אבל את התיאור לעיל אפשר להחליף ב:

מה אם אישה עומדת על ארבע, רגליה וידיה כפותות היטב, היא מקובעת למקומה, שערה משוך לאחור, צווארה נתון בסד, בפיה גאג (כמעט חרוז). בו בזמן, דמות אחרת (נשית, לטעמי) עומדת מאחוריה, בידיה שוקר והיא, נגיד, מחשמלת אותה בישבן. עכשיו, הראשונה מנסה לחמוק ולא מצליחה, והיא בוכה, מה זה בוכה, מייבבת, מאדימה, משמיעה קולות מצוקה וכיו"ב. בין לבין כדי לבלבל עליה את דעתה, פעם בשלושה חשמולים, פחות או יותר, הדמות דוחפת לה מאחור אצבעות וגם את הלשון. והחמודה הקטנה, הכפותה המעונה, בוכה וגונחת, בוכה וגונחת (חמודה כזו, למות). ובכן, יש כאן מין אוראלי, ועם זאת, קשה לי לחוות את הסיטואציה שלא כאקט של שליטה.

(לא קראתי את כל השרשור, יתכן שאני חוזרת על טיעון שכבר הובא כאן)

בגיל 16 היה לי חבר ( היום הוא אחד החוקרים הבכירים בארץ בתחום הגנטיקה המתמטית ), שמרוב חרמנות לא יכול היה להפסיק לחשוב כל היום רק על כוסים ועל כוסיות .
אז יום אחד התעוררה בו סקרנותו המדעית, והוא יצא מהמיטה באמצע הזיון, הוציא מהמגירה פנס-כיס, ובחן בריכוז את הכוס של הבחורה : "אמרתי לה שתחזיק אותו פתוח, " הוא סיפר לי אח"כ, " וכיוונתי את הפנס פנימה. אתה מוכרח לראות את זה פעם...בחיים שלי לא התבוננתי בכוס בכזאת רצינות. אני לא יודע מה ציפיתי למצוא שם, אבל תחשוב איזה מדליק זה יכול היה להיות אם היינו מוצאים שם לוח-שנה, או מחשב-כיס או סינטיסייזר? אבל לא ! אין שם כלום ! יש רק סדק בין הרגליים, ולך יוצא עשן מהאוזניים כשאתה חושב עליו. כל היום אתה רק רוצה להכניס את הזין שלך לתוכו, לרדת לו...אבל זה הכל אשליה אחת גדולה. כולך נשרף מבפנים על שום דבר - על סדק עם שיער מסביבו, או בלי שיער מסביבו. זה סתם חלל ריק... וכל המסתורין הזה שיש סביבו... זה כל כך חסר משמעות! כמעט שיגע אותי לגמרי לקלוט את זה...

נ.ב - יאללה, מרי , נגמרו החגים. מספיק עם הקוצ'י-מוצ'י ! (:
Mary Jane
Mary Jane • 29 בספט׳ 2013
אבל מה עשיתי?! רק חוויתי את דעתי בשאלה החשובה, המשמעותית, שלא נאמר, חורצת הגורלות, שהניחו כאן לפנינו. כאחד האדם, מתוך משיכה בריאה, טבעית ומתבקשת למין הענוג, האכזר ..

באשר לחברך, אפשר לרדד ולשטח את כל עולם התופעות למרכיביו הפשוטים, התפלים - מפרח ועד סימפוניה. אבל ההכרה שלנו מעניקה משמעות לדברים ומבחינה בקסם, ביופי, הרמוניה, מעשה אמנות, חיבורים מרהיבים. לכן זו לא אשליה, אלא עוד דרך לתפוש את המציאות. ובמקרה של נשים (לא לסביות ; ) זה גם נחוץ להישרדות המין ..
פור גוד
פור גוד • 29 בספט׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
אבל מה עשיתי?! רק חוויתי את דעתי בשאלה החשובה, המשמעותית, שלא נאמר, חורצת הגורלות, שהניחו כאן לפנינו. כאחד האדם, מתוך משיכה בריאה, טבעית ומתבקשת למין הענוג, האכזר ..

באשר לחברך, אפשר לרדד ולשטח את כל עולם התופעות למרכיביו הפשוטים, התפלים - מפרח ועד סימפוניה. אבל ההכרה שלנו מעניקה משמעות לדברים ומבחינה בקסם, ביופי, הרמוניה, מעשה אמנות, חיבורים מרהיבים. לכן זו לא אשליה, אלא עוד דרך לתפוש את המציאות. ובמקרה של נשים (לא לסביות ; ) זה גם נחוץ להישרדות המין ..

את כמובן צודקת, מרי. אני עד היום לא יכול להפסיק לחשוב על כוסים ועל כוסיות. אז ניסיתי רק לעזור לעצמי להפיג קצת מהקסם, מהכישוף הזה, בעזרת המתודה המדעית הבדוקה, שנקט בה כבר נער מחונן וחרמן בן 16, וכך פינה לעצמו אנרגיות להמון דברים אחרים...(:
גולוסקלפר​(נשלט)
גולוסקלפר​(נשלט) • 29 בספט׳ 2013
יום כיפור כתב/ה:

...
סתם חלל ריק... וכל המסתורין הזה שיש סביבו... זה כל כך חסר משמעות! כמעט שיגע אותי לגמרי לקלוט את זה...

גם חורים שחורים נראים כמו סתם חלל ריק, אבל הם מכילים עולם ומלואו.
וגבר שלא חקר איבר מין נשי מקרוב, כן שולט לא שולט, ההפסד כולו שלו : )
פור גוד
פור גוד • 29 בספט׳ 2013
אדון שפחון כתב/ה:
יום כיפור כתב/ה:

...
סתם חלל ריק... וכל המסתורין הזה שיש סביבו... זה כל כך חסר משמעות! כמעט שיגע אותי לגמרי לקלוט את זה...

גם חורים שחורים נראים כמו סתם חלל ריק, אבל הם מכילים עולם ומלואו.
וגבר שלא חקר איבר מין נשי מקרוב, כן שולט לא שולט, ההפסד כולו שלו : )

שפחון, גם אתה כמו מרי, כמובן צודק לחלוטין.
אני רק בספק אם הקדשת בשנים האחרונות יותר מדי מחשבה לחורים-השחורים , לתהליך היוצרותם המרתק, ולחשיבותם הכללית לתאוריה של היקום. אבל לכוסים ולכוסיות - שכח הכבידה שלהן ( הנפשי לפחות ) חזק יותר אפילו מחורים שחורים - להן לעומת זאת, כמוני בדיוק, הקדשת גם הקדשת...

מה שכן, אני זוכר שכתבת לי מתישהו, שאי-אז, בשחר ימיך כגברבר צעיר ואופטימי, ממש בעיצומוו של זיון לוהט, יצא לך לחטוף ת'הארה... וראית לפתע את כל הדברים בבהירות מוחלטת, כפי שהם באמת.
ווחווית ההארה, כנודע, מצדיקה הכל. ממש הכל..(: