בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פינת ההזוי ברשת

Dark halo​(אחרת)
לפני 10 שנים • 7 באוק׳ 2013

פינת ההזוי ברשת

Dark halo​(אחרת) • 7 באוק׳ 2013
    התגובה האהובה בשרשור
Blackbeard​(שולט)
לפני 10 שנים • 8 באוק׳ 2013

פב"פ

Blackbeard​(שולט) • 8 באוק׳ 2013
היא פשוט טועה, פב"פ זה פשוט פות בלי פין
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
1. היא אומרת את זה כאילו שלרצות זין בתוך הכוס שלנו היא תופעה לא טבעית אלא רק תוצר של תרבות פטריאכלית.

2. אני לא יודעת באיזה עולם היא חיה, אבל פגשתי מעט מאד גברים בחיים שלי שלא נהנים ממגע מיני שאינו פב"פ או שאינם מסופקים ממגע שאינו כזה. ולא פגשתי אפילו גבר אחד שנורא חשוב לו להיות למעלה.

3. אין לי שום התנגדות עקרונית לשיח על הנזקים שנגרמו לתודעה הקולקטיבית מאלפי שנות פטריארכיה, אבל לא צריך להגזים. סקס הוא לא המצאה גברית. אני מאמינה בלב שלם שבעולם מושלם, שוויוני לחלוטין, נטול תסביכים לחלוטין, עולם המבוסס על חופש, צדק, אהבה ואחווה - גברים ונשים מאד ירצו להזדיין. קשה לי להתרכז במאמרים שלא מניחים את זה כהנחת יסוד.
broken doll v​(נשלטת){blacksoul}

DA FUQ DID I JUST READ?!

היא נשמעת כמו אחת הפסיכיות האלה שמחרימות בננות, מלפפונים ובורקס משולשים.

זה אחד הדברים הכי פנאטיים ופסיכיים שקראתי. אולי ההכי.

מה לעזאזל...
Ultra​(שולט)

פמיניזם קימוני של שנות ה 60

Ultra​(שולט) • 8 באוק׳ 2013
זה די עצוב לקרא דברים כאלה ובכל זאת יש הרבה פמיניזם מיליתנתי אנטי-מיני שלא משיג כלום וזה בזבוז אנרגיה במקום לטפל בדברים פרקטים.
אם המילה "טבעי" יש בערך כלשהוא הרי שאנחנו קופים מתורבתים וחדירה לצורך סקס
היא חלק בסיסי ב ד.נ.א. שלנו.

היה דיון באתר באנגלית ובו אדם הציג שורה של פירסומים כאלה מלפני שנים.
כמה פנינים:

Catharine MacKinnon:

Compare victims’ reports of rape with women’s reports of sex. They look a lot alike. In this light, the major distinction between intercourse (normal) and rape (abnormal) is that the normal happens so often that one cannot get anyone to see anything wrong with it.

Ti-Grace Atkinson, Amazon Odyssey (p. 86).

The institution of sexual intercourse is anti-feminist

Sheila Jeffrys

When a woman reaches orgasm with a man she is only collaborating with the patriarchal system, eroticizing her own oppression...

Lily Tomlin

To me, "sexual freedom" means freedom from having to have sex.
פור גוד
פור גוד • 8 באוק׳ 2013
אני סבור שבימינו הבעייה כבר החליפה צורה, ונטתה לכיוון השני: לא עוד נשים פריג'ידיות וקרירות-מינית. אלא המוני נשים שרוצות יותר מדי סקס. הן רוצות את הפין בתוך הפות כל הזמן, וכמה שיותר. וכל מי שיצא עם בחורה מעל גיל 35 מכיר היטב את הבעייה. עוד, עוד, עוד... ואשר על כן, הן שרויות באי שקט תמידי, ובהרגשת חסך בלתי פוסקת. וככה קשה לנו, הגברים, להגיע להשגים בהגות ובמתמטיקה. או לכתוב ספרות יפה.
למעשה, תאוות הבשרים של הנשים בארצנו היא כה גדולה, שהיא כבר כמקל בגלגלי הקדמה הטכנולוגית והמדעית. ולא רחוק היום שבו נאלץ להעלות שוב את כולן על חגורות-צניעות. הרי מי לא נאלץ היום במוקדם או במאוחר לומר לזוגתו : "בובה, החיים זה לא סרט פורנו"... (-: