ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהיה קטנה

Lazarus Long​(אחר)
לפני 10 שנים • 14 באוק׳ 2013

תהיה קטנה

Lazarus Long​(אחר) • 14 באוק׳ 2013
אז יצא לי להסתובב בכלוב (וגם בfetlife) לא מעט בשבועיים האחרונים, ובעיקר ראיתי אנשים שמחפשים לנצל אחד את השני למטרות נקיון/בישול/אינסטלציה, למכור שירותים בכסף או סתם לבלבל את המוח (וגם מלא פוליטיקה פנימית שלא הבנתי). ולמרות שאין דבר רע בשום אחד מאלו, זה גרם לי לתהות האם מה שראיתי עד כה הוא יצוג נאמן של הקהילה הבדסמית בארץ? ואם זה לא, איפה מוצאים את האנשים שמחפשים קהילה והתנסויות מבוססות רוך רגשי ואינטימיות, ולא דברים אחרים.

סליחה על השאלה הנובית icon_redface.gif

ע.
קטסטרופה{Adonai}
לפני 10 שנים • 15 באוק׳ 2013

Re: תהיה קטנה

קטסטרופה{Adonai} • 15 באוק׳ 2013
Lazarus Long כתב/ה:
אז יצא לי להסתובב בכלוב (וגם בfetlife) לא מעט בשבועיים האחרונים, ובעיקר ראיתי אנשים שמחפשים לנצל אחד את השני למטרות נקיון/בישול/אינסטלציה, למכור שירותים בכסף או סתם לבלבל את המוח (וגם מלא פוליטיקה פנימית שלא הבנתי). ולמרות שאין דבר רע בשום אחד מאלו, זה גרם לי לתהות האם מה שראיתי עד כה הוא יצוג נאמן של הקהילה הבדסמית בארץ? ואם זה לא, איפה מוצאים את האנשים שמחפשים קהילה והתנסויות מבוססות רוך רגשי ואינטימיות, ולא דברים אחרים.

סליחה על השאלה הנובית icon_redface.gif

ע.

בדנג'ן.
שוטרת*
לפני 10 שנים • 15 באוק׳ 2013
שוטרת* • 15 באוק׳ 2013
יש כאן את 'המגזין'. אני מאוד ממליצה.
דרך סיפורים אתה נכנס למוחם של אנשים, לפנטזיות ולהתנסויות (ולרמת האינטליגנציה-מה שלדעתי הוא הדבר החשוב ביותר לדעת). אם מצאת סיפור שעניין אותך ברמה שגרמה לך לרצות לדעת יותר על הכותב/ת- עשה מחקר קטן וגלה יותר על אותו אדם.
    התגובה האהובה בשרשור