אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דברים שרואים מכאן, לא רואים משם....

broken doll v​(נשלטת){blacksoul}
לפני 10 שנים • 14 באוק׳ 2013

Re: יאללה, גם כן זה...

ליתיום כתב/ה:
מחפש סצינות ולעשות קצת דרמה. הוא מת על זה, אחרת הוא לא היה עושה את זה באמצע הרחוב, לעיניהם של עוברי האורח המשתאים ולעיני אלה שישר מיהרו להוציא פלאפונים ולצלם.

שיקום, יוריד לה סטירה ואז יתנצל. icon_smile.gif

נשים, שולטות או נשלטות, זה לא משנה. כולנו רוצות להרגיש קצת כוח או התנגדות לפעמים, בתור צורך אנושי, במנותק מבדס"מ.

נראה לי שהיא אפילו הייתה מעריכה אותו יותר אם הוא היה מתנצל על הרגליים ולא על הברכיים, אבל זו רק דעתי.

(ושוב, אני אומרת את כל זה בלי קשר לבדס"מ)

אז הוא פומבי? D:
Under The Skin

Re: יאללה, גם כן זה...

Under The Skin • 14 באוק׳ 2013
broken doll v כתב/ה:
ליתיום כתב/ה:
מחפש סצינות ולעשות קצת דרמה. הוא מת על זה, אחרת הוא לא היה עושה את זה באמצע הרחוב, לעיניהם של עוברי האורח המשתאים ולעיני אלה שישר מיהרו להוציא פלאפונים ולצלם.

שיקום, יוריד לה סטירה ואז יתנצל. icon_smile.gif

נשים, שולטות או נשלטות, זה לא משנה. כולנו רוצות להרגיש קצת כוח או התנגדות לפעמים, בתור צורך אנושי, במנותק מבדס"מ.

נראה לי שהיא אפילו הייתה מעריכה אותו יותר אם הוא היה מתנצל על הרגליים ולא על הברכיים, אבל זו רק דעתי.

(ושוב, אני אומרת את כל זה בלי קשר לבדס"מ)

אז הוא פומבי? D:

הכי פומבי שיש. (:
lockedforever
lockedforever • 14 באוק׳ 2013
אני זוכר שלפני הרבה שנים כשהייתי ילד בן 12-13 היה לי שכן [שכבר התחתן ועזב]
לא הכרתי אותו לעומק מעבר ל "שלום שלום" . הוא היה בחור גבוה , שיחק כדורסל (אני לא בטוח
אם מקצועי או חובבן) והייתה לו חברה בלונדינית פצצה. הייתי רואה אותם הרבה ביחד.

יום אחד הלכתי לחבר. בגינה שליד הבניין , במקום הקבוע שהם היו יושבים לפעמים ומתנשקים ,
ראיתי אותה יושבת על ספסל , משלבת רגליים והוא על הברכיים , מחזיק את כפות ידיה.

ככל הנראה רבו ביניהם והוא ניסה לפייס אותה.
הבטתי בהם מרחוק ולא התקרבתי בשביל לא להביך אותם , אבל זה כל כך הדליק אותי לראות את זה.
אם אני זוכר נכון הוא גם נישק את כפות ידיה , ואחרי כמה דקות ארוכות הם קמו והתחבקו.

אני אישית הייתי מוריד את הראש ומתחיל לנשק את כפות רגליה icon_twisted.gif
דוכיפת​(נשלט)
לפני 10 שנים • 15 באוק׳ 2013
דוכיפת​(נשלט) • 15 באוק׳ 2013
עברתי סשנים כאלה בחיי,הרבה יותר חזקים.בבתי קפה,קניונים,לובי של בתי מלון ועוד ועוד.
צודקים אלה שאומרים שזה לא בדסם.
זה לא.
זה FEMDOM במיטבו.
תוהה מהיכן קבע מישהו שהדבר לא נעשה"מאהבה"
ובכלל למנטרה הזו אין שום משמעות.בדיוק כמו חומוס.
הסכמה,זה כן.רק מה זה בדיוק הסכמה?כשהולבשתי בגדי אישה לרבות איפור(וזה בכלל לא הקיק שלי) ואולצתי לצאת ככה לרחוב ואח"כ ללובי של בית מלון,כולי נפחד מהאפשרות שיזהו אותי ולא פחות נפחד מאיומה שאם לא אציית לא אראה אותה יותר,זו כן הסכמה או לא?
Tainted​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 15 באוק׳ 2013
Tainted​(לא בעסק) • 15 באוק׳ 2013
דוכיפת כתב/ה:
עברתי סשנים כאלה בחיי,הרבה יותר חזקים.בבתי קפה,קניונים,לובי של בתי מלון ועוד ועוד.
צודקים אלה שאומרים שזה לא בדסם.
זה לא.
זה FEMDOM במיטבו.
תוהה מהיכן קבע מישהו שהדבר לא נעשה"מאהבה"
ובכלל למנטרה הזו אין שום משמעות.בדיוק כמו חומוס.
הסכמה,זה כן.רק מה זה בדיוק הסכמה?כשהולבשתי בגדי אישה לרבות איפור(וזה בכלל לא הקיק שלי) ואולצתי לצאת ככה לרחוב ואח"כ ללובי של בית מלון,כולי נפחד מהאפשרות שיזהו אותי ולא פחות נפחד מאיומה שאם לא אציית לא אראה אותה יותר,זו כן הסכמה או לא?

כחלק מהבדסמ אנחנו עושים דברים שאנחנו לא בהכרח הכי רוצים או נהנים לעשות.
כי כסאבית, אני לא עושה את הכל בשבילי. אני עושה את הרוב בשבילו. כי זה גם בשבילי.
כי שהוא מאושר אני מאושרת.
ואם אני עשיתי טעות קשה, אני אענש בצורה שלא בהכרח תמצא חן בעיניי (שום עונש לא ימצא חן בעיניי, תכלס. כי רק העובדה שאיכזבתי הייתה קורעת אותי לשניים...)
אז אתה מסכים, כי אתה מבצע, כי תמיד יש לך אופציה אחרת. מילת בטחון למשל, או סירוב.

לפעמים הקווים מטשטשים שמסתכלים על זה מבפנים ולא מהצד.

הוא​(שולט)
לפני 10 שנים • 16 באוק׳ 2013

דוכיפת

הוא​(שולט) • 16 באוק׳ 2013
יש הבדל זעיר וקט בין ללכת "מחופש" בלובי לעומת לחטוף סטירות ולהתפרק מול ילדים ברחוב על ידי בת זוג
אז אולי זה במיטבו אבל לא שיא או מיטב החכמה.
בשביל שלך​(נשלט)
לפני 10 שנים • 16 באוק׳ 2013
בשביל שלך​(נשלט) • 16 באוק׳ 2013
Enigma Q כתב/ה:
מסכן,רואים שהוא מפוחד וחסר אונים.

זה אלימות!!!!!!!!!!!!

לא בדסמ.

צודקת לחלוטין.
רואים שלא מדובר בבדסמ,כי אם זה כן היה קטע השפלה פומבי הוא היה עומד על הברכיים בשקט.
ועצם זה שהוא בכה כמו ילד קטן מעיד על כך שיש משהו מעבר למה שאנחנו רואים בסרטון.
לדעתי הוא אדם עם פיגור שכלי אמיתי שנמשך לבדסמ,והיא ניצלה את הפיגור שלו למען המטרות שלה.
אני אישית לא נמשל לפומבי אבל אם הייתי משתתךף בפומבי אז הייתי משחק את המשחק עד הסוף ולא הייתי בוכה כמו ילד קטן.

יש משהו מלוכלך בנערה הזאת,הסרטון הגעיל אותי.