אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 20 באוק׳ 2013
בלוסום​(לא בעסק) • 20 באוק׳ 2013
חריג כתב/ה:
את כתבת בפורום שנועד לעקוף את הפורום הזה. כלומר שמה שהפריע לך זה מספר הנכנסים לקרוא אותו. לא הפורום מפריע אלא מידת הצלחתו. ואת חזרת להשמיץ פה שוב כי הפורום החילופי זכה בינתיים לשלושה אחוז כניסות מהפורום הזה. את והיצור פשוט מטורפים מקינאה מרושעת.

אם היה לך טיפה של כשרון אולי היתי מקנאה icon_smile.gif
אבל...
חיים נעימים בלה-לה לנד icon_smile.gif
ואתה גם לא כזה חכם... רואים שאתה פשוט לא קולט למה יש לי בעיה עם ה"ספור" שלך...
לא מפריע לי כמה אנשים נכנסים לקרוא אותו
אלא נמאס לי ונשבר לי משני דברים:
האחד - שאתה פשוט לא מרפה ולא נותן לאף אחד אחר לכתוב פה יותר, כל הזמן ר ק השרשור שלך "מככב" בפורום הזה ובכלל.
השני - סתימת הפיות הסיסטמטית שלך כשמישהו מביע דעה שלא נראית לך
מכוון שלא רק אני מעירה לך, אולי הגיע הזמן להתחבר למציאות? אין לאף אחד פה אג'נדה אישית למעט לך, הגיע הזמן להפסיק עם תאורית הקשר הטפשית שלך. לאף אחד ואחת אין פה שום ענין אישי בך. צא מזה כבר.
ועוד משהו: מכיוון שכתבתי כרגע מפורשות מה מפריע לי, אתה מוזמן להפסיק להכניס לי מחשבות לראש ומלים מומצאות לפה, ולהתחיל להתמודד עם המציאות.
לא כל העולם אוהב את הספור שלך ואת ההשתלטות שלך על הפורום, הגיע הזמן להתמודד עם זה ולהפסיק עם הסחות הדעת המומצאות שלך.
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 20 באוק׳ 2013
אם את אומרת שאני לא נותן לאף אחד לכתוב פה ואני סותם פיות, אז את ממש יצאת מדעתך. הרי זה בדיוק מה שאת מנסה לעשות. את מתעקשת למנוע מהפורום הזה להתקיים ואת עושה מאמצים לסתום לי את הפה. ולך מותר להשמיץ אבל את לא מוכנה שיענו לך כי בכך רודפים אותך. טירוף מושלם.
שבי על פני​(אחר)
אם את אומרת שאני לא נותן לאף אחד לכתוב פה ואני סותם פיות, אז את ממש יצאת מדעתך. הרי זה בדיוק מה שאת מנסה לעשות. את מתעקשת למנוע מהפורום הזה להתקיים ואת עושה מאמצים לסתום לי את הפה. ולך מותר להשמיץ אבל את לא מוכנה שיענו לך כי בכך רודפים אותך. טירוף מושלם.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 20 באוק׳ 2013
תנסה להתסכל בעינים של מישהו אחר למה שקורה פה כשמבקשים ממך להפסיק
אחת לא שפויה (הרגע כתבת.. לא תוכל לקחת זאת חזרה)
השניה... גם... ושתינו עם ונדטה אישית נגדך...
אני לא מכירה אותך לא מהפורום ובטח ובטח שלא מחוצה לו
אין לי גם שום רצון להכיר אותך בשום קונסטלציה שהיא, ולראיה אתה חסום לי בהודעות פרטיות.
לענין הפורום, לא משנה מה מבקשים ממך, אתה ממשיך לצפצף ולשים קצוץ וממשיך להלעיט את האנשים פה ב"ספור" שלך שמסתבר שיש לו אג'נדה נגד מישהי ונכתב כדי להכפיש שמה ברבים כי.. אמרה לך לא...
עכשיו כל מה שאני מבקשת (ומסתבר שלא רק אני! יש פה עוד שרואים מה קורה לאנשים שמנסים לבקש ממך בנמוס עילאי ומה שהם מקבלים הוא הכפשות, השמצות ללא בסוס, והמשך השלשול הורבלי שלך בכל שניה אפשרית).
לא ביקשנו ממך להפסיק לכתוב את הספור נקודה - מבקשים ממך (שוב ושוב ושוב ושוב ושוב ושוב)
לכתוב אותו ב ב ל ו ג - שם מקומו! ולהפסיק להכפיש ולהשמיץ את כל מי שמבקש זאת ממך בשמות גנאי כמו פסיכים ולא שפויים וסותמי פיות! ובנוסף פשוט להתנהג *כבן אדם* ולהתחשב במה שמבקשים ממך - פתח בלוג.
ולהפך - יותר ויותר אנשים בדעה פה שברגע שתפסיק להשבית את הפורום הספציפי הזה - הוא יחזור לחיות.
להבין את זה היה כל כך קשה?!
נערגומיבן39
נערגומיבן39 • 20 באוק׳ 2013
הנה שאלה: האם שרשור כזה בפורום כזה או אחר יכול באמת להפריע אם חברי הפורום אוהבים את מה שכתוב בו? לדעתי רוב החברים פה בכלוב, כולל רוב הטרנגנדרים, נהנים לקרוא את מה שחריג כותב והיו מעוניינים שהוא ימשיך ויכתוב. בכל מקרה, חריג, אני אחד מאלה שכן נהנים ואני מאחל לך בהצלחה, בכוונתי, אגב, לפרסם פה בקרוב חידה מתמטית מורכבת על השעון המיוחד של הקוסם הרומני הגדול.
שבי על פני​(אחר)
איך אפשר להפריע למישהו שלא נכנס לפורום הזה? זו טענה אבסורדית ונבזית. מי שלא רוצה לקרוא לא נכנס. אבל לא לאפשר לאחרים לקרוא זו נבזות שאין כדוגמתה.
nomorenomore
nomorenomore • 20 באוק׳ 2013
חריג, אל תתיחס לחלק מהמקטרגים - הם במסע מתמיד של "צמיחה ולבלוב עצמי" - חחחחחחחחחחחחחחחח

ןלנושא אחר - הפורום לא חסום כלל - כל טראנסד'נדר וטראנסג'נדרית יכולים לכתוב כל פוסט - בלי שום הפרעה.

בהצלחה!!!
שבי על פני​(אחר)
ניצן הורוביץ שמבין שהוא הולך להפסיד בחרפה את הבחירות, פנה היום לזקן בהצעה לשלם לו מליון ש"ח אם הוא יצליח בקסמיו להביא להטיית הבחירות לטובתו. אז הזקן ענה לו שהוא שייך לרשימה של חולדאי ולא יכול לעשות דברים כאלה. אז ניצן פנה למטורפת, והיא דווקא גילתה התענינות. אולם, הבעייה היא שאין בכוחה לבצע קסם כזה - אבל, היא יכולה לבקש את זה מהקוסם הרומני הגדול. אז ניצן קפץ מעורו מרוב שמחה ובקש ממנה לדבר בשיא המהירות עם הקוסם הרומני הגדול. המטורפת הבטיחה לו זאת וגם גבתה 10.000 ש"ח על החשבון.
שבי על פני​(אחר)
המטורפת הודיעה עכשיו לניצן שיכין את כל המיליון כי הקוסם הרומני הגדול הביע את הסכמתו לעיסקה. איזו התרגשות.