בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

amy​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 23 באוק׳ 2013
amy​(נשלטת) • 23 באוק׳ 2013
קבל אנלייק. אבל רציני. ניצן הורוביץ הוא אחד האנשים הכי נאורים ואנושיים שקיימים. קיוויתי שגם העיר הזאת תזכה לאדם כזה בשלטון, אבל קשרי ההון-שלטון ניצחו. ככזה זה כשרק 16% טורחים להגיע לקלפי.
nomorenomore
nomorenomore • 23 באוק׳ 2013
amy כתב/ה:
קבל אנלייק. אבל רציני. ניצן הורוביץ הוא אחד האנשים הכי נאורים ואנושיים שקיימים. קיוויתי שגם העיר הזאת תזכה לאדם כזה בשלטון, אבל קשרי ההון-שלטון ניצחו. ככזה זה כשרק 16% טורחים להגיע לקלפי.

אני לא רוצה נאורים בשלטון. אני רוצים אנשים שיודעים לעבוד.

חולדאי בונה מגדלים, דואג להשאיר את המרכז והדרום איפה שצריך ולפתח את העיר כמו עיר מערבית ומודרנית עם מגדלי יוקרה.

ניצן הורוביץ דוגל בסגנון ישן של מזרח אירופה והקומוניזם, הוא רוצה עיר עם שכונות קטנות, בלי גורדי שחקים.... הוא יכול להיות הכי נאור בעולם אבל כשאדם מצהיר שמגיע לו להבחר כי הוא הומו והוא יהיה הראש עיר ההומו הראשון במזה"ת, זה יותר נראה כמו ריצה לספר גינס ולא ריצה לראשות העיר הפעילה במדינה.

אני שמח שרון חולדאי נבחר, אני מאד אוהב את תל אביב תחת שלטונו במיוחד שהיא עיר שוויונית (כי אם ניצן היינו עיר שרק לקהילה הגאה יש זכויות ורק לפליטים השחורים... אבוי למזרחים ודתיים... מרץ מתעבים אותם הרי)
nomorenomore
מי שמאמין לא מפחד...
פייה{O}
פייה{O} • 23 באוק׳ 2013
Sparafucile כתב/ה:
יששששששששששששששששששששששששששששש מרץ הנגועים לא בשלטון של תל אביב!!!!!

איזה יופי שחולדאי ניצח, כ"כ קיוויתי!

לפחות יש בתל אביב ראש עיר אמיתי ולא ראש עיר שכל המטרה שלו זה "להיות ראש עיר הומו ראשון במזה"ת"

קדימה רון, תמשיך להפוך את העיר היפה לעיר מודרנית ותהרוס את השכונות הדוחות של דרום העיר כבר!

אין ספק,
אזרח לתפארת כמוך הוא תוצר הולם של מערכות החינוך והבטחון הנפלאות שלנו.

האח הגדול אוהב אותך.
nomorenomore
פייה כתב/ה:
Sparafucile כתב/ה:
יששששששששששששששששששששששששששששש מרץ הנגועים לא בשלטון של תל אביב!!!!!

איזה יופי שחולדאי ניצח, כ"כ קיוויתי!

לפחות יש בתל אביב ראש עיר אמיתי ולא ראש עיר שכל המטרה שלו זה "להיות ראש עיר הומו ראשון במזה"ת"

קדימה רון, תמשיך להפוך את העיר היפה לעיר מודרנית ותהרוס את השכונות הדוחות של דרום העיר כבר!

אין ספק,
אזרח לתפארת כמוך הוא תוצר הולם של מערכות החינוך והבטחון הנפלאות שלנו.

האח הגדול אוהב אותך.

אוי, את מאלו שמצביעים ארץ חדשה? מאמינה לדן אלון ואלדד יניב וחיה בפחד?

איזה מתוקה.

האח הגדול זה האזרחים השמאלנים - שמצלמים כל דבר ומדווחים למשטרה. לא השלטון.
שבי על פני​(אחר)
שבי על פני​(אחר) • 23 באוק׳ 2013
חולדאי לא הצליח לכבוש את יצרו והתגנב למסיבה. משנכנס לקה בהלם מאחר שראה את כל המשתתפים חבוקים בכוח ומתנשקים, לפתע גילתה אותו המטורפת, שכמו היתר היתה מבוסמת לגמרי, הנה אתה רוני, היא קראה לעברו, בא צטרף. ובטרם יכול הוא לעשות משהו הוקף הוא בידי המון חוגגים שהחלו לנשקו ולחבקו. לא עזרו כל הצווחות, כי הוא הרי הגיע בסתר לבדו ללא ליווי. רק אחרי שעה ארוכה הוא שוחרר ונמלט כל עוד נפשו בו.
רשת
רשת • 23 באוק׳ 2013
חריג כתב/ה:
חולדאי לא הצליח לכבוש את יצרו והתגנב למסיבה. משנכנס לקה בהלם מאחר שראה את כל המשתתפים חבוקים בכוח ומתנשקים, לפתע גילתה אותו המטורפת, שכמו היתר היתה מבוסמת לגמרי, הנה אתה רוני, היא קראה לעברו, בא צטרף. ובטרם יכול הוא לעשות משהו הוקף הוא בידי המון חוגגים שהחלו לנשקו ולחבקו. לא עזרו כל הצווחות, כי הוא הרי הגיע בסתר לבדו ללא ליווי. רק אחרי שעה ארוכה הוא שוחרר ונמלט כל עוד נפשו בו.

ככה יעשה לאיש שכובש את העיר בפעם החמישית (אם אני לא טועה)
וכדי לייעל את לישכתו הייתי ממליצה לו לקחת את המטורפת בתור מנהלת לישכה. icon_lol.gif
רשת
רשת • 23 באוק׳ 2013
חריג כתב/ה:
למרות ניצחונו הגדול, חולדאי יושב עצבני בלשכתו וצורח על כולם. הוא גם מאיים לנפץ את הרהיטים. מה הוא חוגג חולדאי צורח, מישהו יכול להסביר לי? על מה המסיבה הענקית הזאת? אנשיו של ראש העיר מנסים למנוע ממנו לגשת בעצמו למסיבה ולדבר עם ניצן ולכן הם מציעים לו להתעלם. אלה משוגעים, עזוב אותם, אבל הוא לא נרגע. תשמח, זכית, אומרים לו, אבל הוא יושב רותח עם פנים אדומות לגמרי.

חחחח
חולדאי תמיד עם פנים אדומות
קשה לדעת מתי הוא כועס
מתי מתבייש
ומתי סתם עייף.
מה עם הקוסם ? הסיפור לא יכול להמשיך בלעדיו........................
nomorenomore
הלו רשת, תני לו לנוח

ניצן זיין לו את השכל כ"כ הרבה שהקוסם טס לחופה 5 לילות בבוקרשט...

עוד מעט יחזור לעולל קסמים!
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 24 באוק׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 24 באוק׳ 2013
היום קרא חולדאי למטורפת להכנס למשרדו. את הולכת לחגוג עם היריב שלי, הוא שאל, ובכלל, על מה יש לחגוג, שהוא הפסיד? אתה לא מבין על מה החגיגה, היא אמרה לו, זה לא קשור לתוצאות הבחירות. בגלל זה גם השתתפתי במסיבה הזאת.

אז לשם מה מה חגגתם.

ניצן פשוט הרויח מיליון דולר.

מה לעשות, המטורפת לא הסבירה את המצב כל כך טוב, וגם התבלבלה בין דולר לש"ח, אבל זה הספיק לחולדאי כדי לחטוף עצבים בצורה לא נורמלית. הוא בקושי התאפק ורק אחרי שהיא הלכה הוא התחיל לגדף בקול. בכל 15 שנותי כראש עיר לא עשיתי מכל הקבלנים ביחד מיליון דולר, והעלוב הזה שלא נבחר כבר עשה סכום כזה? אני הולך למצוא מי נתן לו את הכסף, ואז אני מפסיק את כל ההתקשרויות של העירייה איתו. לשלם שוחד ענקי כזה למועמד חסר סיכויים זה טירוף אמיתי, ואני אלמד אותו לקח שלא ישכח. איך זה אפשרי, אני ממש לא מבין. אבל החגיגה הייתה אמיתית, ולכן, הסיפור כנראה נכון.