בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים והאבקות

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 24 באוק׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 24 באוק׳ 2013
חולדאי שכר את הבלש הכי גדול בארץ כדי שיברר לו מי הקבלן ששילם מיליון ש"ח לניצן הורוביץ. במקום שכר הוא הבטיח לו פטור מארנונה מכאן והלאה.
רשת
לפני 10 שנים • 25 באוק׳ 2013
רשת • 25 באוק׳ 2013
כשהבלש יסיים עם חולדאי אפשר להפנות אותו אלי
גם לי יש פרוייקט או שניים בשבילו.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 26 באוק׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 26 באוק׳ 2013
מפקד המחוז התקשר אלי. שוב מסבכים אותי עם המטורפת הוא התלונן. מה קרה, שאלתיו. חולדאי היה אצלי ומסר לי שיש חשדות מוצקים לשוחד ענקי לניצן הורוביץ, וכששאלתיו מהיכן המידע הוא ספר לי על מה שאמרה לו המטורפת. שאלתי אותו איך היא מאמין לדברים כאלו ואז הוא אמר שזה ההסבר היחיד למסיבה הענקית שניצן ערך. אמרתי לו שאלו שטויות אבל אני לא יכול לגלות לו מה באמת קרה, רק שניצן הסתבך בחוב ונחלץ ממנו. אז מפקד המחוז אמר שבא לו למתוח את חולדאי ולומר לו שהם התחילו בחקירה ואולי מדובר בשוחד של שלדון אדלסון שטעה ונתן את הכסף לניצן במקום ללחיאני. וכל זה יגרום לחולדאי לקנא. רק בעוד שבוע יגיד מפקד המחוז שמדובר בטעות.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 27 באוק׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 27 באוק׳ 2013
הבלש התקשר לחולדאי ומסר לו שיש רשימת חשודים נכבדה. חולדאי קטע אותו ואמר לו שהוא הצליח בכוחות עצמו לגלות שמדובר בשלדון אדלסון. אז הבלש ענה שהוא אכן החשוד הרציני ביותר ברשימה שלו. אז סוכם שהבלש יתקשר לשלדון זה ויאיים עליו לתת גם לחולדאי אותו סכום אחרת הבלש ילשין עליו למשטרה.
שבי על פני​(אחר)
המשטרה עצרה את הבלש בעקבות תלונה שהגיש בטלפון למפקח הכללי מר שלדון אדלסון על סחיטה באיומים. בחקירתו הפליל הבלש את חולדאי, אך זה הכחיש בזעם כל קשר לסחיטה ואף טען שאינו מכיר כלל את הבלש. בשעה זו מובא הבלש לבית המשפט להארכת מעצר.
שבי על פני​(אחר)
רגע לפני הדיון הגיעה הוראה של מפקד המחוז לשחרר את הבלש. אף אחד לא הבין למה אבל הוראה זו הוראה וכך הוא שוחרר. מפקד המחוז עשה את זה כי הוא הבין שבאמת חולדאי שלח אותו בעקבות המידע הבדוי שקבל ממנו עצמו. על התיק הוא רשם שמודבר במתיחה של הבלש ויש לסגור את כל ההליכים נגדו. ואת זה גם צריך למסור לשלדון אדלסון שבסך הכל ניסו למתוח אותו.
רשת
לפני 10 שנים • 28 באוק׳ 2013
רשת • 28 באוק׳ 2013
read.gif
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 28 באוק׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 28 באוק׳ 2013
מועצת העיר קבלה את הצעת חולדאי לארגן מירוץ מסוג חדש, מירוץ עגלות במדרכות. כאן לא הכושר הגופני קובע אלא היכולת להשתחל בין מכוניות חונות על המדרכה לאופניים שטסים גם הם שמה. כל משתתף יצטרך לסחוב איתו עגלת מצרכים או עגלת תינוק, והמנצח ייקבע בשקלול הזמן ומספר החבטות שספג בדרך.
שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 29 באוק׳ 2013
שבי על פני​(אחר) • 29 באוק׳ 2013
הלילה חתמתי ערבות במשטרה כדי לשחרר את המטורפת. מתברר שהיא הכירה באיזה בר חתיכת כושי ענק והם הלכו לשרותים. שם הוא דרש ממנה למצוץ לו את הזין הענקי שלו ואילו היא אמרה לו שרק בתנאי שימצוץ את שלה. אז הוא התרגז שיש לה זין והתחיל להרביץ לה. היא לא רצתה להחזיר לו בהתחלה אבל אחרי כמה בעיטות חטפה עליו עצבים והכניסה אותו לבית חולים עם ידיים ורגליים שבורות ובלי שיניים כמעט. הייתה נעצרת אבל המצלמות הראו חלק מהתיגרה שארעה מחוץ לשירותים בה הוא מכה אותה לפני שחטף מכות.
nomorenomore
לפני 10 שנים • 29 באוק׳ 2013
nomorenomore • 29 באוק׳ 2013
יש למטורפת בעיות... ממש אבל... עם או בלי זין, היא לא יכולה להכות אנשים!!!!! בסדר, הכושי הכה אותה ראשון אבל שנינו יודעים שהיא אלימה!

אולי תציע לה איזה פסיכולוג או אפילו פסיכיאטר שירשום לה משהו מרגיע? אחרת היא עוד תנסה להכות את הקוסם הרומני הגדול ואז בכלל... הלך עליה ולא בא לי שהיא תמות..