לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סקס "מלא"

Snitch
לפני 10 שנים • 30 באוק׳ 2013
Snitch • 30 באוק׳ 2013
לא חושב שיש כלל גורף, לפחות מבחינתי.
היו סשנים שבהם סקס נראה היה כמשהו משלים והכרחי וזה לא גרם לי לראות את מולי כ"פחות מלכותית"
והיו גם שלא. שכל מה שרציתי זה שהיא תשפיל לי את הצורה וסתם תתעלל בי בחינניות, אבל היא פשוט לא עשתה לי את זה במובן של סקס.

בקיצ, הכל תלוי ברמת החרמנות והפרטנרית.
hrgiger
לפני 10 שנים • 30 באוק׳ 2013
hrgiger • 30 באוק׳ 2013
אני לא נשלט, אני יודעת, בקושי נשלטת כבר תקופה אבל...
מחוויות עם נשלטים שונים אני יכולה לומר שבדרך כלל זה תלוי באיך החדירה מוצגת. כאקט של "טוב נו, תזיין אותי" או כ"בוא, תלמד לענג אותי".

אני חושבת שאניגמטית והאמסטף שלה מדגימים את זה יפה. בכתובים (:
אניגמטית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 31 באוק׳ 2013
אניגמטית​(שולטת) • 31 באוק׳ 2013
העובדה שאני שולטת וסדיסטית לא גורמת לי להפסיק להיות אשה וכזו שאוהבת גברים ואת הגוף שלהם. יחסי שליטה נועדו לענג אותי ואת העבד שלי, בצורה מנטלית ופיזית וסקס מלא הוא בהחלט אחת מאופציות ההנאה הגדולות ביותר שיש לגבר ואישה יחד. בעיניי זה לא רק משתלב בשליטה, כי הוא שם לענג אותי כויברטור, צעצוע וכו', אלא גם מתחייב. ותודה גייגריתicon_smile.gif
    התגובה האהובה בשרשור
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 31 באוק׳ 2013
כן, אבל אם אני הכי אוהבת שמזיינים אותי במיסיונרית, חזק, ואם אפשר לתפוס לי את הידיים למעלה, קצת נראה לי מוזר לבקש דבר כזה מנשלט
גולוסקלפרה​(נשלט)
גולוסקלפרה​(נשלט) • 31 באוק׳ 2013
כחולית כתב/ה:
כן, אבל אם אני הכי אוהבת שמזיינים אותי במיסיונרית, חזק, ואם אפשר לתפוס לי את הידיים למעלה, קצת נראה לי מוזר לבקש דבר כזה מנשלט

למה?
אניגמטית​(שולטת)

באופן אישי לא כ"כ מעניין אותי מה כתוב בספר הדומיות

אניגמטית​(שולטת) • 31 באוק׳ 2013
אני יכולה לבקש מהנשלט שלי לענג אותי בכל דרך שמענגת אותי.
אם בא לי מיסיונרית, תאמיני או לא- אני אשתמש בו לענג אותי בדיוק כךicon_smile.gif
מה-יש דברים שאסור לי להתענג עליהם ממנו ולא ידעתי?
the rain song
the rain song • 31 באוק׳ 2013
קצת מזכיר את הדיון האם שולט יכול לרדת לנשלטת שלו
I'm God
לפני 10 שנים • 1 בנוב׳ 2013

Re: סקס "מלא"

I'm God • 1 בנוב׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
היי...

הייתי שמחה לשמוע מנשלטים (וגם משולטות) מהי עמדתכם בנוגע לסקס "מלא" עם "השולטת". ב"סקס מלא", אשר מונח במרכאות בכוונה תחילה, אני מתכוונת למשגל וגינלי (איבר המין שלה, שלך, חדירה/החדרה).

האם האקט מעורר ומגרה בעיניכם? או שמא הייתם מעדיפים לעשות דברים אחרים עם האישה, להימנע מסקס "מלא" ולבטא את המיניות שלכם איתה בצורה אחרת?

השאלה הזו שלך ישר גרמה לי לחשוב אם הייתי מקיימת סקס מלא עם שולחן או כיסא ,אז זהו שלא !
סשן הרבה פעמים מגרה ומעורר אבל בשביל זה תמיד צריך להחזיק אישה בצד
icon_smile.gif
Mary Jane
לפני 10 שנים • 1 בנוב׳ 2013
Mary Jane • 1 בנוב׳ 2013
the rain song כתב/ה:
קצת מזכיר את הדיון האם שולט יכול לרדת לנשלטת שלו

השאלה בכלל לא הייתה מה אפשר או אי אפשר לעשות. כי ברור שאפשר לעשות כל מה שרוצים, לרקוד על שולחנות ולטפס על העצים ולחוות כל מה שמענג וכן ברור שאין ספר חוקים (מעייף כבר לקרוא אנשים כותבים את זה) ובלה בלה ידה ידה..

שאלתי מה מושך, מגרה ומעורר בעיניי אנשים שחובבים פמדום, ששליטה נשית מהווה חלק אינטגראלי מהמיניות שלהם. זאת מתוך מחשבה כי בפמדום, לעומת מיילדום, יש נטייה גדולה יותר להשהות את המפגש המיני המלא או להחליפו בתאוות אחרות. בייחוד ככל שהנטיות קיצוניות.

אני גם לא חושבת שיש מקום להשוות בין פמדום למיילדום בעניין הזה. נראה לי שבמיילדום חלק מאוד מרכזי בעניין - עליו יקום ויפול דבר - הוא הסקס המלא, שיש בשליטה גברית אלמנט גופני-גשמי משמעותי, ושסקס מלא תופס אצלם נפח גדול יותר, נאמר זאת כך. אני חושבת שלמרות שגם פמדום הוא בעל דגשים פזיים, מן הסתם, ולמרות שגם במסגרתו עושים סקס מלא (מן הסתם 2), הוא מאופיין באופן שונה לחלוטין, והוא בעל פרקטיקות שונות ומגוונות במסגרתן סקס מלא הוא ממש לא האישיו, לא הסיפור המרכזי, אלא נדבך מישני. ולפני שמתנפלים עליי - לא אצל כולם, לא אצל כולם. אבל אצלי כן, למשל.