סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אזהרה - קבוצות סגורות בפייסבוק

אניגמטית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 6 בנוב׳ 2013

אזהרה - קבוצות סגורות בפייסבוק

אניגמטית​(שולטת) • 6 בנוב׳ 2013
אני חברה בכמה קבוצות בדס"מ סגורות בפייסבוק ועד כמה שידעתי, מדובר בחברות חסויה וסודית, כטבען של קבוצות סגורות.

היום כמה מחבריי וקרובי משפחתי קיבלו מידע מהפייסבוק עצמו על כך שאני חברה בקבוצות אלה והצעה להצטרף לקבוצה.

למזלי אני לא בארונות ובכל זאת, אני מעדיפה לשלוט במי יודע ומי לא. כל כמה זמן פייסבוק משנה את הגדרות הפרטיות ואנחנו מאשרים בלי באמת לבדוק מה. חבל שזה כך. אפילו לי זה הרגיש חשוף מדי ואני מתארת לעצמי מה ירגיש מי שנמצא בארון.
walking dead
walking dead • 6 בנוב׳ 2013
בדיוק מסיבה זו מומלץ שקבוצות העוסקות בבדס"מ בפייסבוק יהיו בהגדרתן "סודיות" ולא "סגורות". הפרטיות של קבוצה סודית נשמרת לחלוטין ואין כל אפשרות להיכנס לקבוצה או לראות בכלל שהיא קיימת אלא אם מנהל הקבוצה עצמו מזמין אותך.
walking dead
walking dead • 6 בנוב׳ 2013
היא כתבה סגורה. יש הבדל בין סגורה לסודית. אם הקבוצה סודית - אין מצב שמישהו שלא הוזמן על ידי מנהל הקבוצה יכול לראות שהיא קיימת בכלל. אני חברה בכמה וכמה קבוצות כאלו.
מיתוסית​(שולטת)

Re: אזהרה - קבוצות סגורות בפייסבוק

מיתוסית​(שולטת) • 6 בנוב׳ 2013
אניגמטית כתב/ה:
אני חברה בכמה קבוצות בדס"מ סגורות בפייסבוק ועד כמה שידעתי, מדובר בחברות חסויה וסודית, כטבען של קבוצות סגורות.
[B]
walking dead
לפני 10 שנים • 7 בנוב׳ 2013
walking dead • 7 בנוב׳ 2013
מה את מדגישה לי? שפעמיים היא כותבת שזו קבוצה סגורה? אני הבנתי את זה מהקריאה הראשונה בערך. חברות בקבוצה סגורה היא לא סודית כמו חברות בקבוצה סודית - זו בדיוק הנקודה שמבדילה קבוצה סגורה וקבוצה סודית.
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 7 בנוב׳ 2013
כל מי שפוחד מאאוטינג, שיקים פרופיל אלטרנטיבי לפייסבוק (ושיהיה מוכן לזה שפייסבוק יסגרו לו אותו, כי "תנאי השימוש" באתר דורשים לתת פרטי אמת). כנל לגבי גוגל+ וכל רשת חברתית אחרת.

רק שיהיה לכם ברור: בפייסבוק, האתר קיים כדי למכור את הפרטים שלכם למפרסמים, ו*אתם* המוצר שהאתר מוכר. פעם בחצי שנה בערך הם עושים רוויזיה ודברים שחשבתם שהיו חסויים מפסיקים להיות חסויים.

כמו כן, אם כבר בפייסבוק עסקינן: כל עמוד שיש בו כפתור "לייק", בין אם לחצתם עליו ובין אם לא, מופיע אצל פייסבוק בתור עמוד שביקרתם בו. סתם, שתדעו.
    התגובה האהובה בשרשור
Ultra​(שולט)

Re: אזהרה - קבוצות סגורות בפייסבוק

Ultra​(שולט) • 7 בנוב׳ 2013
אניגמטית כתב/ה:

היום כמה מחבריי וקרובי משפחתי קיבלו מידע מהפייסבוק עצמו על כך שאני חברה בקבוצות אלה והצעה להצטרף לקבוצה.

למזלי אני לא בארונות ובכל זאת, אני מעדיפה לשלוט במי יודע ומי לא. כל כמה זמן פייסבוק משנה את הגדרות הפרטיות ואנחנו מאשרים בלי באמת לבדוק מה. חבל שזה כך. אפילו לי זה הרגיש חשוף מדי ואני מתארת לעצמי מה ירגיש מי שנמצא בארון.

סודי וסגורה לא אותו דבר.
ופרופיל רק לצורכי בדסמ פותר חלק מהשאלות של המשפחה, חברים וחברים מהעבודה.
lockedforever
לפני 10 שנים • 26 בנוב׳ 2013
lockedforever • 26 בנוב׳ 2013
אני ממש שמח לקרוא את זה. עד לא מזמן הייתי חבר בקבוצת בדסמ בפייסבוק בעצמי.
האמת היא שניסיתי ליצור קשר עם כמה שולטות , לא הלך ומחקתי את עצמי. עכשיו אני מבין
שהצלתי את עצמי מפאדיחה שהייתה נשלחת לבני דודים , לאחים ואפילו להורים.
firefury
לפני 10 שנים • 1 בדצמ׳ 2013
firefury • 1 בדצמ׳ 2013
בעקבות השירשור חיפשתי בהגדרות לפני שנכנסתי לקבוצה הסגורה
privacy settings-ads-ads and friends
שם האפשרות אם לשלוח לחברים עם "זה וזה אוהב את העמוד הזה" עם השם שלך.
בהצלחה לכולם, תישארו דיסקרטיים icon_smile.gif