לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה שאלתית

אלימלך
לפני 10 שנים • 17 בנוב׳ 2013
אלימלך • 17 בנוב׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
עצובה התמונה שמצטיירת מהפוסטים האלו לגבי הפמדום.
את הנשים הוא בכלל לא מעניין והן תספקנה אותו בכייף לכל מי שישלם עליו.
והגברים הם בכלל השולטים פה, ועל פי הם ועל פי כיסייהם יישק דבר.
בכלל אני לא מבין למה הדיון הזה נערך בפורום שליטה נשית, הרי הקשר ביניהם מקרי בהחלט.
כנראה עדיף שאני אשאר בבועה הפמדומית שלי הקטנה לבד בחושך..

זה לא לגבי הפמדום, אלימלך. בין זה ובין פמדום אין ולא כלום.
אבל כשגבר רוצה לממש את הפנטזיות שלו, ולא מוצא פרטנרית, כנראה שהוא צריך להתבונן שוב על מה שהוא דורש מול מה שהוא מציע, ואולי ללמוד מכך משהו.
יש פמדום, ויש שליטה נשית, והיא יכולה להיות גם מאוד עמוקה ועוצמתית.

בכח, מה? את צוחקת עלי? female domination = femdom = שליטה נשית icon_biggrin.gif
ועל מה שאת מדברת את יכולה לקרוא איך שאת רוצה אבל זה לא שליטה נשית ולא פמדום שהם בעצם אותו הדבר.
לא הבנתי מה הגבר צריך ללמוד.
האם הוא צריך ללמוד שהוא צריך לשלם על הפנטזיות שלו?
בכוח המוח{Aion}

Re: איזה יום איזה יום!!

בכוח המוח{Aion} • 17 בנוב׳ 2013
Gia X כתב/ה:
תעצרו הכל!
תסבירו לי מה ההבדל בין פמדום לבין שליטה נשית.
אני אפילו אכתיר את השאלה שלי תחת הסיווג "צריכה עזרה דחוף, כנסו-כנסו!"

את פשוט נוצצת היום. (:
אין הבדל, מדובר באותו מונח בשתי שפות. ממש כמו בשירת ימי הביניים מילים נרדפות אלה באו אך כדי להדגיש כי יש גם יש חיה כזו.

אני תמיד שמחה לעזור, ע"ע אמא תרזה. (:
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 17 בנוב׳ 2013
אלימלך כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
בכלל אני לא מבין למה הדיון הזה נערך בפורום שליטה נשית, הרי הקשר ביניהם מקרי בהחלט.

אבל כשגבר רוצה לממש את הפנטזיות שלו, ולא מוצא פרטנרית, כנראה שהוא צריך להתבונן שוב על מה שהוא דורש מול מה שהוא מציע, ואולי ללמוד מכך משהו.

ועל מה שאת מדברת את יכולה לקרוא איך שאת רוצה אבל זה לא שליטה נשית ולא פמדום שהם בעצם אותו הדבר.

אלימלך, פשוט לך לקרוא אותי שוב. ברור לי שעל מה שדיברתי זה מילוי פנטזיות ולא מערכת יחסים פמדומית...
אתם פשוט מושכים לי בצמה מרוב געגועים, או שיש לכם יום-הבנת-הנקרא-רע-רע?
Gia X

רוח שטות נפלה עלי היום

Gia X • 17 בנוב׳ 2013
ואני עצלנית מדי בכדי להשקיע מאמצים במציאת נשלט להסתלבט עליו.
אז אני עושה לכם קצת טרולינג icon_smile.gif
אני לא מזיקה... (ההילה עוד זוהרת מעלי)
Gia X

Re: איזה יום איזה יום!!

Gia X • 17 בנוב׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:
Gia X כתב/ה:
תעצרו הכל!
תסבירו לי מה ההבדל בין פמדום לבין שליטה נשית.
אני אפילו אכתיר את השאלה שלי תחת הסיווג "צריכה עזרה דחוף, כנסו-כנסו!"

את פשוט נוצצת היום. (:
אין הבדל, מדובר באותו מונח בשתי שפות. ממש כמו בשירת ימי הביניים מילים נרדפות אלה באו אך כדי להדגיש כי יש גם יש חיה כזו.

אני תמיד שמחה לעזור, ע"ע אמא תרזה. (:

"יש לי-יש לי-יש לי"

ואני לא אגיד לך "אני מבריקה, לא רק נוצצצצצצצת"
הנה, לא אמרתי icon_smile.gif
Gia X
Gia X • 17 בנוב׳ 2013
אלימלך כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:

אני מציעה לך להסכים. יעלה לך יותר זול.
אלימלך
אלימלך • 17 בנוב׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
אלימלך כתב/ה:

אלימלך, פשוט לך לקרוא אותי שוב. ברור לי שעל מה שדיברתי זה מילוי פנטזיות ולא מערכת יחסים פמדומית...
אתם פשוט מושכים לי בצמה מרוב געגועים, או שיש לכם יום-הבנת-הנקרא-רע-רע?

בכוח, אני קראתי אותך טוב מאד, וזה מה שטענתי שכל הדיון הזה לא קשור לפמדום.
אגב, בכוח, אולי בעולם הפנטזיות שלך, גבר יכול לדרוש, בעולם הפנטזיות שלי אין מושג כזה icon_smile.gif
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 17 בנוב׳ 2013
קודם כל אני מסכים עם בכוח לגבי ה..עטיפה, בואו נאמר. כי בסופו של דבר, זה לא שליטה נשית, מה שהגברים האלו מחפשים. זאת הסיבה למה קשה להם למצוא, ולמה הנשים נרתעות מנסיון הכתבה שכזה.

אבל לדעתי זאת רק העטיפה. כלומר - רק איך שהנשים תופסות את הגברים האלו. הבעייה יכולה להיות אחרת. ובשביל להבין אותה ואותם צריך, לדעתי, להסתכל על זה דווקא ממבט של גבר נשלט.

למשל: הכרתי מישהו שאמר פעם: אני נכנס תכל"ס רק בשביל למצוא רגליים של אשה ללקק אותם. אני בטוח שיש נשים זרות שרוצות רק שיעריצו וילקקו להם את כפות הרגליים. לא יותר ולא פחות. אני גם לא רוצה לשקר ולהגיד שאני מעוניין בשיחה, או יחסים. אני רוצה להיות אמיתי וישיר, עם הנשים. אז מי רוצה שאלקק לה?!

כמובן שאף אחת. עכשיו, למה, בעצם? הרי הוא, מבחינתו, *חשב* על הנשים. הוא הציג את עצמו, היה הוגן, אמר להן מייד מה שהוא רוצה (כמו שהוא היה רוצה שיגידו לו, למשל, את האמת). הוא היה ישיר איתן.

אז אני לא מאשים נשים, שלא רצו אותו. באינטואיציה, אני מבין למה הן לא רצו. תקראו את ההודעה של בכוח, שכתבה יפה, וחבל להוסיף ולגרוע ממנה. אבל אני חושב שהתיוג של "הנשלט חושב רק על עצמו" הוא שיפוטי מדי, אולי, לא תמיד נכון כאן...
אלימלך
אלימלך • 17 בנוב׳ 2013
fog כתב/ה:
קודם כל אני מסכים עם בכוח לגבי ה..עטיפה, בואו נאמר. כי בסופו של דבר, זה לא שליטה נשית, מה שהגברים האלו מחפשים. זאת הסיבה למה קשה להם למצוא, ולמה הנשים נרתעות מנסיון הכתבה שכזה.

אבל לדעתי זאת רק העטיפה. כלומר - רק איך שהנשים תופסות את הגברים האלו. הבעייה יכולה להיות אחרת. ובשביל להבין אותה ואותם צריך, לדעתי, להסתכל על זה דווקא ממבט של גבר נשלט.

למשל: הכרתי מישהו שאמר פעם: אני נכנס תכל"ס רק בשביל למצוא רגליים של אשה ללקק אותם. אני בטוח שיש נשים זרות שרוצות רק שיעריצו וילקקו להם את כפות הרגליים. לא יותר ולא פחות. אני גם לא רוצה לשקר ולהגיד שאני מעוניין בשיחה, או יחסים. אני רוצה להיות אמיתי וישיר, עם הנשים. אז מי רוצה שאלקק לה?!

כמובן שאף אחת. עכשיו, למה, בעצם? הרי הוא, מבחינתו, *חשב* על הנשים. הוא הציג את עצמו, היה הוגן, אמר להן מייד מה שהוא רוצה (כמו שהוא היה רוצה שיגידו לו, למשל, את האמת). הוא היה ישיר איתן.

אז אני לא מאשים נשים, שלא רצו אותו. באינטואיציה, אני מבין למה הן לא רצו. תקראו את ההודעה של בכוח, שכתבה יפה, וחבל להוסיף ולגרוע ממנה. אבל אני חושב שהתיוג של "הנשלט חושב רק על עצמו" הוא שיפוטי מדי, אולי, לא תמיד נכון כאן...

פוג, אין שום קשר בין הגבר שכתבת עליו לגבר נשלט,
זהו גבר פטישסט שיש לו פטיש לרגליים, יש הרבה גברים וניליים וגם שולטים שיש להם פטיש לרגליים,
כמובן שיש גם גברים נשלטים שיש להם פטיש לרגליים.
אבל גבר שבא לספק את צרכיו ולא את צרכי האשה הוא לא גבר נשלט.
ולהבנתי הנשים לא רצו אותו מאחר והוא בא למלא אחר צרכיו, והן ראו שהן עצמן לא כל כך עניינו אותו.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 17 בנוב׳ 2013
זה בדיוק העניין, שאני לא מת על ההפרדה הגורפת הזאת. שהיא בעיניי שיפוטית מדי, ומובילה מהר מדי לחוסר קשב.

שהרי גם גבר נשלט לגמרי, יש לו צרכים שהוא רוצה למלא. והגבר הנ"ל שהזכרתי, גם הוא בא להעריץ נשים, וגם הוא, שים לב, היה לו חשוב לפנות לנשים שרוצות את זה, שהוא מתאים להן.
מה ההבדל, לבסוף?