בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לראשונה בארץ, אחת שמבינה.

רותם תות מטפלת
לפני 10 שנים • 20 בנוב׳ 2013

פור גוד הינך צודק חלקית.

רותם תות מטפלת • 20 בנוב׳ 2013
מסכימה אם אמירת בנושא השמרנות המקפידה של מקצועות הטיפול.
בנושא הטיפול בבדסמ, גם פה הסכמתי נתונה לאמירתך..אין צורך בטיפול.
החברה מתפתחת ומשתנה, וכן, הסטינג הטיפולי כפי שאנו מכירים בו, התכנים, ההתיחסות אליהם, וכמובן הסטינג.
לא אחת אני נתקלת בשיטה חדשנית לטיפול כזה או אחר (מטפל אשר מעניק שיחות ווירטואליות עם מטופליו, כרטיסי פייסבוק של מטפלים/ מורים אשר מאשרים חברויות עם מקבלי השירות מהם וכו..).
אני בעד להקשיב לתכנים המשתנים של התפתחות האדם ולהתאים את השירותים הניתנים
להם.
גנטלמן יקר, הכללת את כל משתמשי האתר בדרמות ופסכיות, מעניין מה אתה עושה פה..זכור לי כי אתה בעצמך מפתח דרמות כאלו ואחרות שלא לצורך...נקודה למחשבה. ..
יום טוב אנשים.
פור גוד

Re: פור גוד הינך צודק חלקית.

פור גוד • 20 בנוב׳ 2013
רותם, כל עוד אני נהנה באופן מלא, לא איכפת לי להיות צודק חלקית (:
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 20 בנוב׳ 2013
דבריי נאמרו בהתייחסות המוריסטית למונח המקצועי.
לא לדיון שיש בשירשור.

ולא כתבתי על כל באי האתר אלא על אנשים מסויימים.
נוגע לא נוגע
לפני 10 שנים • 23 בנוב׳ 2013

בידיס״מ = נכות????

נוגע לא נוגע • 23 בנוב׳ 2013
נוריתE כתב/ה:
הוא ידע? שאת בקטע?
ואם כן, איך?
כי זה מאוד,לא אתי.
אני לא יודעת כמה תארים בפסיכולוגיה ועבודה סוציאלית יש לך.
מעבר לזה
גם אם רק במיקרה הוא נפל לחיקך בלי ידיעה מוקדמת שאת עצמך בס''אם-
מטפלים לא אמורים לתת עיצות ולהדריך,בצורה כזאת בטח שלא את שאת בבידיס''מ גם לא פסיכודרמה/לייף קואץ' או שכאלו.

זה לא כמו שמטפל שיש לו נכות פיזית יעוזר למטופל בעל אותה הנכות וגם זה גולש לתחום האתי האפור.

בהשאלה "נכה לא ידריך את הנכה" ,בהשאלה. כי שניהם,עלולים ליפול לבור.

ולמי שיעיר גם לי בעדינות "איפה הפירגון"?
אני אגיד לו שלא במיקרה הזה.לא לבעלת הפוסט,בכל אופן.

למרות שאם האיש וזוגתו היו מגיעים לזה ,ז''א לסאדו בזכות עצמם בצורה אחרת ,שלא בעזרתך
הם היו זוכים ממני לפירגון מירבי. שילוב כזה ותובנות כאלו בזוגיות הם נדירים מאוד.

את באה פה בגאוה ואולי גם לעשות נפשות לקליניקה שלך
זה עוד יותר פסול בעיני.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

אני שאין לי שום הכשרה טיפולית מכל סוג, או ידע מתאים, גם אחרי כמעט 30 שנה של נסיון מעשי בשטח
לא אעשה כזה דבר או קרוב אליו,גם אם יבקשו ממני.ויש לי מספיק פניות כאלו בפרטי.
אם הייתי עוסקת בתחום כזה כמוך או של ייעוץ כל שהוא
הייתי מפנה אותם למטפל אחר.
[align=right]

נטיה בדס״מית אינה נכות! (גם לא ב״השאלה״), זהו דחף טבעי הקיים בחלק גדול מהאוכלוסיה, חוסר היכולת לשלב דחף זה בשגרת החיים ובזוגיות, לאומת זאת, יכולה לפגוע באיכות החיים. פסיכודרמה היא שיטה המוכרת בענף הפסיכולוגיה והשימוש בשיטה זאת כדי לשפר את איכות החיים של אנשים בעלי נטייה בדס״מית, היא הברקה בעיני. מי יותר מתאים לכך ממישהי שגם מוסמכת לטיפול בסיכודרמה וגם מנוסה בתחום הבדס״ם? אז מספיק עם הביקורת הקנאית וצרות האופקים! בואו נעשה שיהיה לנו טוב!
א-דום​(שולט)

מה זה השטויות האלה טיפול בידיאסאמי

א-דום​(שולט) • 23 בנוב׳ 2013
לעניות דעתי, הקובעת. זה הגיוני כמו לעשות טיפול הומוסקסואלי או טיפול בפטיש לגרביים. מי שנזקק לטיפול נפשי לא צריך לעשות את זה על רק פראפילי כזה או אחר. כל מטפל מיומן יכול לעשות את זה. נכון שלא כל מטפל מתאים לכל מטופל אבל זה לא קשור לפראפיליה כזו או אחרת. בעיה של בני זוג על רקע מיני צ"ל מטופלת ע"י סקסולוג\ית. לפי עמדה שבה יש טיפול בידיאסאמי צריכים להיות אינסוף מטפלים לכל תחומי הפראפיליה. אין צורך בדיוק כמו שאין פסיכולוג לענייני חרדה מסוסים ופסיכולוג לענייני חרדה ממפתחות. מה זו הפרסומת הגלויה הזו ללא שום סיבה?!
נוגע לא נוגע

זאת תפיסה מקובעת

נוגע לא נוגע • 23 בנוב׳ 2013
תחום הbdsm הוא מספיק כולל ומקיף בשביל ליצור התמחות בפניי עצמה. אם היה לי פטיש לגרביים והיה מישהו שמתמחה בתחום זה הייתי הולך אליו. תסתכל כמה רופאים מומחים יש. ותצא מהסרט, עניות דעתך לא קובעת בשיט! תקרא לעצמך דום עד מחר...
א-דום​(שולט)
לפני 10 שנים • 26 בנוב׳ 2013

לעניות דעתי הקובעת

א-דום​(שולט) • 26 בנוב׳ 2013
לא רק שאת שרלטנית. גם אין לך חוש הומור. ואני לא יודע מי משניהם חמור יותר icon_biggrin.gif
נוגע לא נוגע
לפני 10 שנים • 9 בינו׳ 2014

רותם היא אישה מדהימה ומטפלת מדהימה!!!!!!!!!!!!!!!!

נוגע לא נוגע • 9 בינו׳ 2014
מי שקורא לה שרטלנית כנראה לא באמת מכיר אותה, לאחר מספר פגישות איתה, החיים שלי השתפרו באופן משמעותי. למדתי על עצמי דברים שלא ידעתי ומצאתי, יחד איתה כלים להיות יותר שלם עם עצמי ולשלב את הנטיות שלי בחיים באופן שיעשה לי הרבה יותר טוב. ממליץ לכל אחד/ת.