סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חיות בסרט !!

Ddoctor
לפני 10 שנים • 13 בנוב׳ 2013
Ddoctor • 13 בנוב׳ 2013
אני לא איתכם חבר'ה icon_rolleyes.gif
אוהב​(נשלט)
לפני 10 שנים • 26 בנוב׳ 2013

לא פלא שהדיון הזה בדף הראשון.

אוהב​(נשלט) • 26 בנוב׳ 2013
אני יחסית חדש בתחום ומחפש קשר עם אלמנט של שליטה נשית.
בזמן הקצר שאני פונה לשולטות אחת כבר ביקשה שאזמין אותה ואת חברתה "הסטודנטיות" לארוחה לפני שהחלפנו שתי מילים בטלפון[!!! ואחת ממש אבל ממש כעסה על כך שלא שלחתי לה תמונת פנים לפני שוידאתי מי היא ומה היא.

קשה מאוד לברור את המוץ מן הטבן.
עודף הביקוש...
אלי מרבה רגליים{#רקביבי}
לפני 10 שנים • 28 בנוב׳ 2013
שורה תחתונה:
נשלטים,תגדלו ביצים.
אני יכול לכתוב ספר שלם על הצעות הזויות או נשים שרוטות שפנו אליי בפרטי,
עם הצעות ודרישות שונות ומשונות.
אני אוהב נשים,מכבד נשים,וסוגד לנשים.
כן בתשלום לא בתשלום,זה לא האישו פה.גם בדייט ונילי רגיל אנחנו שופכים כסף,ולא מעט.
אבל אותן נשים הזויות ונצלניות,קיבלו ממני כזאת תגובה שאני בטוח שתשסתום להן את הפה לשנתיים.
אין מה לקטר,ככה זה תמיד היה וככה זה תמיד יהיה.חבל על העצבים.תנפנו ותדפדפו הלאה.
אם לא היו נשלטים שניצול מדליק אותם,התופעה לא היתה נפוצה.אבל מסתבר שיש כאלה נשלטים , והרבה.
אני לא שופט אותם,אם זה מה שעושה להם את זה,לבריאות.כל אחד ושריטתו הוא..
lockedforever
לפני 10 שנים • 28 בנוב׳ 2013
lockedforever • 28 בנוב׳ 2013
מעצם היותנו "נשלטים" , הרבה אנשים מפרשים את זה בכך שאנחנו חסרי עמוד שדרה ושאפשר לנצל
אותנו ולסחוט מאיתנו מאות שקלים ושירותים שונים.
לא נעים להודות אבל האתר הזה , שאמור להפגיש בין "חובבי" בדסמ הוא המקום הכי גרוע שיש להיכרות
בין גברים - נשים. וזה באשמת שני הצדדים.
Bagel
לפני 10 שנים • 29 בנוב׳ 2013
Bagel • 29 בנוב׳ 2013
חיות בסרט שהגברים מביימים.

אם אלוהים יכול לברוא אבן שהוא לא יכול להרים אז הוא לא כל יכול, זה בעצם מה שקורה בין הנשלטים (שהם בעצם שולטים אגרסיביים מאוד כמעט ברוב המקרים, פאסיב-אגרסיב) לבין השולטות (שהן שחקניות המשנה בסרט הזה, אבל הכוכבות הראשיות, בכאילו)

ככל שמרבים לחשוב על הנושא הזה של שליטה כך מגלים עד כמה מדובר בעצם בעולם רדוד אינפנטילי וילדותי. עדיף לאונן ולא לחשוב, להתמסר לפנטזיה.
Mary Jane
Mary Jane • 29 בנוב׳ 2013
Bagel כתב/ה:
..................

ככל שמרבים לחשוב על הנושא הזה של שליטה כך מגלים עד כמה מדובר בעצם בעולם רדוד אינפנטילי וילדותי. עדיף לאונן ולא לחשוב, להתמסר לפנטזיה.

המשפט שלך הזכיר לי גישה של אנשים שאף פעם לא היו מאוהבים ולכן לא מאמינים באהבה ולועגים לה.
מאחלת לך להתאהב, יום אחד (;
Snitch
Snitch • 29 בנוב׳ 2013
גאד! כמה אפשר לקדוח על על זה?!
אם בא לכם אז תלכו למלכות בתשלום ואם לא בא לכם אז תלכו,
אבל פאק! כמה אפשר לטחון את הנושא?

אתם כמו פאקינג פרסומת סמויה לאדוויל
Ddoctor
Ddoctor • 29 בנוב׳ 2013
פורום הזייה icon_eek.gif .
Bagel
Bagel • 29 בנוב׳ 2013
Mary Jane כתב/ה:
Bagel כתב/ה:
..................

המשפט שלך הזכיר לי גישה של אנשים שאף פעם לא היו מאוהבים ולכן לא מאמינים באהבה ולועגים לה.
מאחלת לך להתאהב, יום אחד (;

האהבה היא רגש עמוק ומורכב ולשמחתי הנשיקה הראשונה שלי בחיים היתה גם האהבה הראשונה שלי. מנסיוני האישי והגדול עם עולם השליטה אני מסוגל להצביע על הבדלים מהותיים. עולם השליטה הוא עולם בלי עומק, הוא מקום חד ממדי שבו החרמנות היא המלך וברגע שהיא נעלמת נעלמת גם הרומנטיקה הכנועה ופתאום הכל נמצא בין מרכאות וגרשיים וכאילו.

יכול להיות שיש אנשים שמצליחים לפתח אינטימיות בעולם השליטה אבל קצת כמו עם סמים, אחוז קטן מאוד מסוגל לקחת הרואין ולקיים אורח חיים נורמלי ובריא, רוב מי שייקח הרואין ייפול. כך גם בשליטה, אנשים נופלים לתוך הבור של עצמם, מעוכלים על ידי התשוקות שלהם, מפתחים אובססביות רגשיות וגחמות נפשיות שרק הולכות ומחמירות ומחפשים אחרי ריגושים. הרבה אהבה אין, עומק בטח שאין. אני לא לועג אני מרחם.

מאחל לך להסתפק באהבה יום אחד. בלי להרגיש רעבה לעוד ריגושים.
Mary Jane
Mary Jane • 29 בנוב׳ 2013
[quote="Bagel"][quote="]
Bagel כתב/ה:
..................

הרבה אהבה אין, עומק בטח שאין. אני לא לועג אני מרחם.

.............

אין לי אלא לחזור על מה שכבר כתבתי: העובדה שלא חווית דבר מה או עצם היותו של הדבר לא שכיח, לא הופכים אותו ללא-קיים. נסה להפריד בין נסיונך האישי לבין נסיונם וחוויותיהם של אחרים. קשה, אני יודעת (:

ותודה על האיחולים (: