לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה אן הרבה מלכות שמחפות?

פעם פרח​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 4 בנוב׳ 2006

למה אין הרבה מלכות שמחפשות?

פעם פרח​(נשלטת) • 4 בנוב׳ 2006
a_l כתב/ה:
למה כמות המלכות שלא בתשלום היא קטנה
נכון שיש את המועדון אבל אל כולם רוצים חשפיה
אנחנו זוג שמחפש כברה הרבה זמן מלכה ולא מוצה
אנחנו יודעים שצריך לרשום ולהגיב
מה עוד צריך לעשות?

הסיבה שקשה לכם למצוא היא פשוטה למדי,
זה היחסים המספריים הקיימים בעולם הזה.

יש הרבה יותר נשלטים משולטות, ויש יותר שולטים מנשלטות.
לכן נשלטים, וגם שולטים הם לרוב אלה שפונים לבנות הזוג הפוטנציאליות.

מה עוד אפשר לעשות ?
לפתוח בלוג ולכתוב על עצמכם ועל ההתנסויות שלכם, לכתוב בפורום.
תאפשרו לאנשים (בייחוד לשולטות) להכיר אתכם.

ויכול להיות שגם חוסר הניסיון שלכם משחק תפקיד.
Lady Mod​(אחרת)
לפני 17 שנים • 5 בנוב׳ 2006

Re: למה

Lady Mod​(אחרת) • 5 בנוב׳ 2006
fotlover כתב/ה:
אחי אתה שואל למה אין מלכות בלי תשלום? ואני שואל למה לעזאזל רב המלכות שנמצאות כאן כותבות את האמירה הפלצנית "לא מעוניינת בפניות" אז... למה את כאן?

כדי לחפש אדון icon_eek.gif

rffl.gif rffl.gif rffl.gif
fotlover​(נשלט)
לפני 10 שנים • 30 בנוב׳ 2013

באותו נושא

fotlover​(נשלט) • 30 בנוב׳ 2013
נהייה מאוד מסובך, קשה ומורכב לקבל תגובה נורמלית, אנושית, מנומסת כאן.
מה לדעתכם/ן הבעיה? גיל? נוסח / ניסוח הכרטיסים? רמת ה-IQ של הפונים?
נערגומיבן39
נערגומיבן39 • 30 בנוב׳ 2013
אין מלכה ואין אפילו זין ואין כאן אף אחת שתתחוב לך לפה את הגרביים. חבל. אין אף פלאג ואין אפילו גאג ואין כאן אף אחת שתשתין עליך מהצד לכבוד החג. אהה. (בית ראשון ע"פ שירו של גרי אקשטיין 'אני הולך לבית שאן')
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)

אוננות\התאוננות המלכות בתשלום...

ואוו, הדיון הזה עולה נראה לי לפחות איזה פעמיים שלוש בחודש, נושא "המלכות בתשלום".

שמע , חבוב, ההסבר לזה הוא מאוד פשוט. זה עניין של היצע וביקוש , ובמקום שיש ביקוש רב ומעט נותני שירות , פיתוי לעשות "מהצורך" הזה כסף והרבה כסף הוא מאוד גדול.

אז הצעה קטנה לי אלייך: שחק עם אישתך\בת זוגתך קצת "משחקי תפקידים", במקום לחפש להכניס "צלע שלישית". בסופו של דבר זאת בהרבה מובנים מיומנות משחק, והיא מיומנות נרכשת.

ויסלחו לי כל "השולטות" שמצהירות על עצמם שזה "מלידה", שכבר מגיל שלוש כשהיא צווחה בלול , היא הפגינה כישורי שליטה.
בקיצור, גם אל תיקח את זה ברצינות רבה מידי , כך גם לא תיפגע או תתעצבן לשווא. icon_smile.gif.

עד כאן הרהורי לשעת לילה מאוחרת.

icon_cool.gif
דוכיפת​(נשלט)
לפני 10 שנים • 1 בדצמ׳ 2013
דוכיפת​(נשלט) • 1 בדצמ׳ 2013
במדינת הגמדים רעש מהומה..
כי קשה לכמה מהנשלטים פה,או לדייק-מהפסאדו נשלטים פה- לקבל שיש שולטות שעבורן הגבר הוא רק פונקציה לניצול אם כלכלי ואם מיני.אהההה הזדקפתם.ניצול מיני,זה כבר לגיטימי פסאדו נשלטים,לא??
כל עוד השולטת מצהירה על כוונותיה,לא מרמה לא מסתירה ולא מטעה, אין כל פסול במה שהיא רוצה ומצהירה.ואם היא רוצה את הזכר כנהג,שמש,גנן,מנגב ישבנה,כלבון,סוסון וכן כן אפילו כספומט ,פונקציה לניצול מכל סוג-השבח לאלה,כן תרבנה.אמן
fotlover​(נשלט)
לפני 10 שנים • 1 בדצמ׳ 2013

נהייה מאוד מסובך, קשה ומורכב לקבל תגובה נורמלית כאן

fotlover​(נשלט) • 1 בדצמ׳ 2013
חייב לומר לכם, דיירי המקום המקסים הזה, הופתעתי מרמת ה- IQ של המגיבים.
וכדי שלא להותיר ספקות בליבכם שהרי עוד רגע כל הכלבים כאן מתחילים לנבוח עלי,
יש היגיון במה שכתבתי, הן לגבי הכותרת והן לגבי ערכי ה- IQ שבכוונה לא ציינתי
את ערכם, בתקווה שכל מי מוצא את עצמו נעלב, יביט למטה אל נעליו, מבט מבויש.
עמיתי הכנועים, חשבתם פעם ש"המלכות" מתנהגות כך בגלל מה שאנחנו מאפשרים?
ותחשבו על זה - אמר ז'וז'ו.
וכל המור לעיל אינו לפגוע חלילה וחס בכבודה של אף מלכה כי בלעדיהן לא היינו קיימים.
רק שאפשר לבטח גם אחרת וטוב נעשה אם נותיר מעט מקום ביננו גם לשפיעות.
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)
לפני 10 שנים • 2 בדצמ׳ 2013
האמת, שאני בעצמי לא מבין למה אני נגרר להגיב בדיון הזה, אבל אולי זה כי אני באמת לא כלכך מבין אותו. מה בדיוק הציפייה כאן? יש כאן איזה סוג של פראדוקס : מצד אחד כל נשלט רוצה שולטת, מצד שני הוא בעצם מתרעם על השולטות שהן לא עומדות בציפיות הפנטזמטיות שלו.

זו סתירה פנימית. "האדון" מעצם היותו אדון אינו מתחשב בגחמותיו של "העבד". וזה מה שמגדיר אותו "כאדון" ואם זה היה אחרת הוא לא היה "אדון".

אני יכול להגיד שאני לא מת על התופעה הזאת של "מלכות בתשלום", אבל בתכל'ס הן עונות על איזשהו צורך מסוים של מי שאינו מצליח למצוא קשר שיש בו גם יסוד של שליטה - ב.ד.ס.מ או מה שלא יהיה...
ואם ידידנו מעוניין בהגשמת פנטזיה כזאת או אחרת עם אישתו אז מה הבעיה בעצם "לשלם" כדי "לרכוש נסיון".? הרי אתה לא מצפה כאן ליחסי אהבה א(או שאולי אני טועה).

בקיצור, יש כאן חיפצון הדדי - היא רוצה כסף, והוא רוצה להגשים פנטזיה. והרי החיפצון הזה הוא חלק מהפנטזיה לא? icon_smile.gif וכנראה שיחסי האינטרסים האלה הם חלק מהעניין בהרבה תחומים "שבינו לבינה" גם אם אנו לא מעיזים להודות בכך.

עד כאן הרהורי לשעת לילה מאוחרת.