ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תחרות הפרופיל הכי מושקע וארוך בכלוב :)

חברשלנערגומי
לפני 10 שנים • 2 בדצמ׳ 2013
חברשלנערגומי • 2 בדצמ׳ 2013
באמת מה זה השטויות האלה! זה הרי ברור לגמרי שהפרופיל של נערגומי זה ה-פרופיל. בטוחני, וכל מי שמבין קצת בפרופילים ודאי יסכים איתי מיד, שזה הפרופיל הכי איכותי, רציני ומושקע באתר הזה והנה כי כן כל מילה הכתובה שם מלאכת מחשבת. נראה על פניו שהשקיע לא מעט שאר רוח, הגות ומחשבה עמוקה בכתיבת הפרופיל הזה, בלהוציא מתחת ידיו את היצירה הגאונית הזו, יצירת מופת, רבים ודאי יאמרו, הפרוזה במיטבה, ודאי עוד יוסיפו ויאמרו. ממש כמו שירת המלאכים לאוזניים ושמחה, ולא שמחת עניים היא, לעיניים שכך רואות.
DanaDomme​(שולטת)
לפני 10 שנים • 3 בדצמ׳ 2013

שכחת משהו

DanaDomme​(שולטת) • 3 בדצמ׳ 2013
ארוך ומושקע, לא משנה כמה מושקע לעולם יהיה מתיש.
walking dead
walking dead • 3 בדצמ׳ 2013
פרופיל ארוך, מושקע וססגוני לא אומר כלום - פשוט כלום.
לפחות לדעתי, המטרה היא לא לשבור שיאי חפרנות בפרופיל אלא לתמצת בנקודות עיקריות ובמה שחשוב, מה שהיה חשוב לך שהצד השני ידע וזהו. צריך להשאיר קצת מסתורין לפגישה הראשונה, לא...?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 3 בדצמ׳ 2013
הבעיה היא שרוב האנשים הם תמציתיים יותר מידי ולא רושמים כלום או רושמים מעט מאוד, וגם מה שהם רושמים זה רק על בדסמ, אז אין לך אפשרות להעריך מי הבנאדם.... במיוחד שנשלחות הודעות כמו: "היי" ו"מחפשת עבד ניקיון?"
walking dead
walking dead • 3 בדצמ׳ 2013
אני חושבת שמי ששולח הודעות כמו "היי" או "מחפשת עבד נקיון?" לא באמת צריך פרופיל מלא בחפירות כדי שתביני אם זה רציני או לא.

אין תחליף להתכתבות, לשיחת טלפון או לפגישה בארבע עיניים (או לכל שלושת הדברים) כדי להעריך מי מולך והאם הוא מתאים באמת
davy jones​(אחר){אהבת חינם}
פרופיל מעניין מאוד

אבל כמה זמן לקח לך לכתוב אותו? icon_rolleyes.gif

אני גם חושב שהרבה אנשים לפעמים כותבים על עצמם דברים מה שהם היו רוצים להיות ולא מה שהם באמת , ובסוף ההבדל בין מה שקוראים על מישהי בפרופיל לבין הבחורה שמכירים בחוץ הוא שמים וארץ.
Gia X
Gia X • 3 בדצמ׳ 2013
כחולית כתב/ה:
הבעיה היא שרוב האנשים הם תמציתיים יותר מידי ולא רושמים כלום או רושמים מעט מאוד, וגם מה שהם רושמים זה רק על בדסמ, אז אין לך אפשרות להעריך מי הבנאדם.... במיוחד שנשלחות הודעות כמו: "היי" ו"מחפשת עבד ניקיון?"

אם זה שפונה אליך בפעם הראשונה בצמד מילים "מחפשת עבד נקיון" או "בא לך להרביץ לי?" או "הי, אני אסלה מעולה" יחפור ארוכות בפרופיל שלו, זה ישנה את עליבות הפניה הסתומה?
דוב הקוטב​(שולט)
דוב הקוטב​(שולט) • 3 בדצמ׳ 2013
Gia X כתב/ה:
כחולית כתב/ה:

אם זה שפונה אליך בפעם הראשונה בצמד מילים "מחפשת עבד נקיון" או "בא לך להרביץ לי?" או "הי, אני אסלה מעולה" יחפור ארוכות בפרופיל שלו, זה ישנה את עליבות הפניה הסתומה?

לא יודע לגבי משפטים כאלו, אבל "היי, מה שלומך" לא מעיד על המשך השיחה. לפעמים הודעות שמתחילות כך יכולות להמשיך טוב מאוד. לא תמיד חייבים לכתוב מגילה כדי להתחיל בשיחה...