צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ישיבה על הפנים

שבי על פני​(אחר)
לפני 10 שנים • 4 בדצמ׳ 2013

ישיבה על הפנים

שבי על פני​(אחר) • 4 בדצמ׳ 2013
הרבה נשים שהצעתי להן לא רצו. מי שבכל זאת הסכימה לנסות אחרי הרבה נדנודים התאהבה בזה. כולן פרצו בצחוק משוחרר איך שהתחלתי לנשק להן את הישבן ואחרי זה התמכרו לזה.
lockedforever
לפני 10 שנים • 6 בדצמ׳ 2013
lockedforever • 6 בדצמ׳ 2013
הצעתי פעם למישהי והיא אמרה שזה מביך מדי בשבילה.
Masterpiece1​(נשלט)

:)

Masterpiece1​(נשלט) • 6 בדצמ׳ 2013
לא כולן מתחברות לזה, כן גם הבדסמיות. ותאמת בתור נשלט זה לא הכי כיף. זה רק בשביל לגוון כזה יותר בבדסם. אוראלי רגיל זה יותר נחמד icon_smile.gif
meazzz

לשבת על הפנים

meazzz • 6 בדצמ׳ 2013
אני זוכר שסקס אורלי הייה מגעיל והיו מלא בדיחות עליו, היום אי אפשר בלי זה= אנחנו 40-50 שנה מאחורי מדינות מפותחות. לפני 20 שנה ביקשה ממני ילדת תיכון אם אני מסכים שתשב לי על הפנים , מצחיקים ונילים שכמוכם, מה אתם עושים בכלל בפורום ואתר כמו הכלוב, חיים בסרט וירטואלי|?
נראה לי שהמזרח עוד שולט בארץ והמזרחים יודעים לדחוף אותו לגמור ואז הם גיבורי המין.
חברה יש הנאה במין זה לא כן או לא =זה כן ותהנו בלי שטויות, עוד לא פגשתי אשה בארץ שלא התמכרה לאחר שישבה על הפנים. זה ממש סוכרייה לכל אישה סקסית

מישהיא רוצה לנסות? וללמוד |? צרי קשר ואז תספרי פה לכולם
meazzz

לשבת על הפנים

meazzz • 6 בדצמ׳ 2013
אני זוכר שסקס אורלי הייה מגעיל והיו מלא בדיחות עליו, היום אי אפשר בלי זה= אנחנו 40-50 שנה מאחורי מדינות מפותחות. לפני 20 שנה ביקשה ממני ילדת תיכון אם אני מסכים שתשב לי על הפנים , מצחיקים ונילים שכמוכם, מה אתם עושים בכלל בפורום ואתר כמו הכלוב, חיים בסרט וירטואלי|?
נראה לי שהמזרח עוד שולט בארץ והמזרחים יודעים לדחוף אותו לגמור ואז הם גיבורי המין.
חברה יש הנאה במין זה לא כן או לא =זה כן ותהנו בלי שטויות, עוד לא פגשתי אשה בארץ שלא התמכרה לאחר שישבה על הפנים. זה ממש סוכרייה לכל אישה סקסית

מישהיא רוצה לנסות\? וללמוד |? צרי קשר ואז תספרי פה לכולם
כנוע לחלוטין

מה זה השטויות האלה???

כנוע לחלוטין • 6 בדצמ׳ 2013
אני לא מתחיל ערב של שכרון חושים\סשן\סקס\ערב "רומנטי" בלי חצי שעה לפחות של פייסיטינג עם אהובתי icon_razz.gif איזו אישה לא יכולה להתחבר ולהנות מפייסטיניג משובח ? אני ממש מכור לזה,ואישתי לא מוותרת לי (לא שיש לי ברירה) ...
meazzz
לפני 10 שנים • 7 בדצמ׳ 2013

Re: מה זה השטויות האלה??? מזכיר לי את ההגדה של פסח

meazzz • 7 בדצמ׳ 2013
לא כולם צריכים להבין... ואלה שלא מבינים קוראים לזה שטויות...
פלא שלא נכתב באותיות אדומות...

זוג לסשן כתב/ה:
אני לא מתחיל ערב של שכרון חושים\סשן\סקס\ערב "רומנטי" בלי חצי שעה לפחות של פייסיטינג עם אהובתי icon_razz.gif איזו אישה לא יכולה להתחבר ולהנות מפייסטיניג משובח ? אני ממש מכור לזה,ואישתי לא מוותרת לי (לא שיש לי ברירה) ...
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 10 שנים • 7 בדצמ׳ 2013

Re: מה זה השטויות האלה??? מזכיר לי את ההגדה של פסח

בלוסום​(לא בעסק) • 7 בדצמ׳ 2013
meazzz כתב/ה:
לא כולם צריכים להבין... ואלה שלא מבינים קוראים לזה שטויות...
פלא שלא נכתב באותיות אדומות...

זוג לסשן כתב/ה:

לא, לא כולם צריכים להתחבר להכל
אחרת הינו רובוטים ועשויים משטנץ.
לכל אחד דברים שהוא אוהב ודברים שלא
וגם זה בסדר
תנשמו