סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים "זהירות מיני מגפה!!!

Patient dom​(שולט)
לפני 10 שנים • 9 בדצמ׳ 2013
Patient dom​(שולט) • 9 בדצמ׳ 2013
נשלט וג'נטלמן,זה אותם תגובות מאותן "פצועות" שעסוקות רוב הזמן כאן בלהשמיץ במקום לומר משהו חכם או לפחות מצחיק,אבל אסור לצחוק עליהם ואמרתי זאת בפוסט אתמול,זה אלו שלא הגיעו לכאן ממקום טוב אלא "נזרקו"לכאן מחוסר ברירה ,לא בגללם אני כאן הכלוב מקום נפלא כפי שאמרתי שם..
the rain song
the rain song • 9 בדצמ׳ 2013
תראה, זה שלא מתאים לך עוד זין בחיי הסקס שלך זה לגיטימי ואף נפוץ מאוד אבל ה"נשים האלה עם הזין" הן בני אדם. וגם אם המגדר שלהן לא ברור לך זה לא סותר את העובדה שרגשות יש להן עדיין.
בדיוק כמו לך.
לקרוא ל"תופעה" איכס זה איכס בפני עצמו.
גם קוקסינלים זו לא בדיוק המילה הכי מגניבה בעולם (טראנסג'נדרים) ולמה בדיוק אתה צריך להתריע עליהן?
מעבר לעובדה הפשוטה שכולם יודעים שהן קיימות, יש אנשים שזה בדיוק מה שמדליק אותם.
אתה צריך לינק לשרשור בעל מאות הדפים שרץ בפורום שנקרא, הפלא ופלא, טראנסג'נדרים?

גם אם הן משקרות לך ולא מספרות על הנתון הזה הרי ברור שהעניין יתגלה בסופו של דבר ותמיד אפשר לסרב בנימוס ובכבוד מינימלי
מדובר על בני אדם ראבאק!

אני בספק אם יש אשה אחת בכלוב שלא קיבלה הודעות מגברים עם זין שהיו הרבה יותר איכס.
בקיצור, קצת נימוס ודרך ארץ מעולם לא הזיקו לאיש ולא חייבים לפגוע בכוח באנשים.
Uranus

באמת לא יפה להשמיץ...

Uranus • 9 בדצמ׳ 2013
נשלט וג'נטלמן​(אחר)
נשלט וג'נטלמן​(אחר) • 9 בדצמ׳ 2013
אדון סבלני כתב/ה:
נשלט וג'נטלמן,זה אותם תגובות מאותן "פצועות" שעסוקות רוב הזמן כאן בלהשמיץ במקום לומר משהו חכם או לפחות מצחיק,אבל אסור לצחוק עליהם ואמרתי זאת בפוסט אתמול,זה אלו שלא הגיעו לכאן ממקום טוב אלא "נזרקו"לכאן מחוסר ברירה ,לא בגללם אני כאן הכלוב מקום נפלא כפי שאמרתי שם..

אחת השיטות בריטוריקה היא להביא את דברי היריב לכדי אבסורד
לא על מנת להלבין את פניו אלא להציף את הפגמים בטיעוניו.
יכולתי להאשים אותו בהומופוביה או לצלוב אותו על טרנסופוביה
העדפתי בשיטתי אני
Patient dom​(שולט)
Patient dom​(שולט) • 9 בדצמ׳ 2013
חברתי דה ריין סונג יפת המראה וגם הנפש את נותנת פה השוואה לא נכונה על אותם מכוערי הזין שאתן נתקלות בהן,גם אנו נתקלים במכוערות ה... זה לא העניין חשבת פעם שאת פוגשת גבר שעיר גבוהה שרירי עם משולש ,קוביות בבטן והמשולש שאתן אוהבות מעל המפשעה שמתפשט ואת רואה כוס? די די די להתייפות. מה גם וזה החשוב מכל קוקסינל זו לא גזרה משמיים שיש לרחם עליה ממש לא.אבל עד כאן זה בסדר ףאבל לשקר? זה קרדינאלי זה לא להגיד לבחורה שיש לך כסף ואין לך, זה להגיד לה שאני גבר שמחכה לך, ובעצם הגבר לא קיים.
the rain song
the rain song • 9 בדצמ׳ 2013
אדון סבלני כתב/ה:
חברתי דה ריין סונג יפת המראה וגם הנפש את נותנת פה השוואה לא נכונה על אותם מכוערי הזין שאתן נתקלות בהן,גם אנו נתקלים במכוערות ה... זה לא העניין חשבת פעם שאת פוגשת גבר שעיר גבוהה שרירי עם משולש ,קוביות בבטן והמשולש שאתן אוהבות מעל המפשעה שמתפשט ואת רואה כוס? די די די להתייפות. מה גם וזה החשוב מכל קוקסינל זו לא גזרה משמיים שיש לרחם עליה ממש לא.אבל עד כאן זה בסדר ףאבל לשקר? זה קרדינאלי זה לא להגיד לבחורה שיש לך כסף ואין לך, זה להגיד לה שאני גבר שמחכה לך, ובעצם הגבר לא קיים.

אתה רוצה להגיד ששקרים זה איכס? סבבה, אני איתך
אבל להגיד על אנשים איכס? צר לי אבל אין סיכוי שזה יהיה סבבה מצידי.

*לא הבנתי מה כן או לא גזירה משמיים.
גבר
גבר • 9 בדצמ׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:
גבר כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
שנים אני מחכה שהמגפה הזו תדביק אותי ויצמח לי זין, אבל איפה... כלום.

לא יודע לגבי אדון סבלני אבל אני בטח רוצה להיות הראשון בתור לראות את הפרצוף של איון כשהוא מגלה שנדבקת.

icon_eek.gif וואט דה פאק אני אמור לעשות עם הדבר הזה ?!

יותר זין, פחות זין, איון אוהב אותי בגלל הפנימיות שלי בכלל..
מה, לא?

בטח שבגלל הפנימיות שלך, אבל תחשבי כמה מורכב זה יהיה לו לחדור לפנימיות שלך אם פתאום יהיה לך זין.
Gia X

מנסיוני

Gia X • 9 בדצמ׳ 2013
גבר כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
גבר כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

לא יודע לגבי אדון סבלני אבל אני בטח רוצה להיות הראשון בתור לראות את הפרצוף של איון כשהוא מגלה שנדבקת.

מה, לא?

בטח שבגלל הפנימיות שלך, אבל תחשבי כמה מורכב זה יהיה לו לחדור לפנימיות שלך אם פתאום יהיה לך זין.

ובלי קשר לבכח, חדירה לפנימיותם של בעלי הזין, כלל ועיקר אינה מסובכת. icon_razz.gif
MasterKey​(שולט)

סטטיסטיקה

MasterKey​(שולט) • 9 בדצמ׳ 2013
וזאת את אומרת על סמך חדירה לפנימיותם של כל בעלי זין עלי אדמות...?
גברים​(שולט)

Re: מנסיוני

גברים​(שולט) • 9 בדצמ׳ 2013
Gia X כתב/ה:
גבר כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
גבר כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

מה, לא?

ובלי קשר לבכח, חדירה לפנימיותם של בעלי הזין, כלל ועיקר אינה מסובכת. icon_razz.gif

בא לקלל ויצא מברך (;