לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קבוצה חדשה בפייבוק!

4X4​(אחר)
לפני 10 שנים • 28 בדצמ׳ 2013

Re: הייתי מעוניין להצטרף..

4X4​(אחר) • 28 בדצמ׳ 2013
Masterpiece1 כתב/ה:
אבל אני מסכים עם כחולית הלינק לא עובד! והאמת שלא הבנתי כ''כ את הקונספט של הקבוצה..

הקונספט פשוט,
הכרויות אמיתיות, בין נשים שמעונינות /מתענינות לאמץ כלב אנושי לעבד, הכל רציני, אין מלכות בתשלום.

פנה בבקשה למנהת הקבוצה, שכבר עובדת...היא תסדר לך את הפרופיל,
בבלוג שלי תמצא בהרחבה חלק מהתקנון, שהוא די נוקשה, אך עוזר לסנן ,
בהצלחה
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 28 בדצמ׳ 2013
לא ראיתי את התקנון בבלוג שלך. הלינק לקבוצה לא זמין בכלל.
זו קבוצה סגורה וסודית?
לא ברור כל הקונספט. אנשים לא רוצים להיחשף בפייסבוק גם אם הקבוצה סגורה, אלא מעדיפים להיחשף בפני מי שהם רוצים. רובינו בעלי פרופיל אמיתי עם שם אמיתי, תמונות שלנו ושל המשפחה וכו'. כתבת בבלוג שהתמונה מטושטשת אבל אם מתחברת מישהי עם הפרופיל שלה בשם ריקי כהן (ממציאה), אז מה זה משנה שהתמונה מטושטשת?

בקיצור, נסו להסביר קצת יותר לעומק מה קורה בקבוצה הזו, מה התקנון, מה הסינון, איך הקבוצה בנויה, האם רק רואים את הנשלטים או גם את השולטות, איך נוצר קשר ביניהם וכו'.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 28 בדצמ׳ 2013
כחולית כתב/ה:
זו קבוצה סגורה וסודית?
לא ברור כל הקונספט. אנשים לא רוצים להיחשף בפייסבוק גם אם הקבוצה סגורה, אלא מעדיפים להיחשף בפני מי שהם רוצים. רובינו בעלי פרופיל אמיתי עם שם אמיתי, תמונות שלנו ושל המשפחה וכו'. כתבת בבלוג שהתמונה מטושטשת אבל אם מתחברת מישהי עם הפרופיל שלה בשם ריקי כהן (ממציאה), אז מה זה משנה שהתמונה מטושטשת?

בקיצור, נסו להסביר קצת יותר לעומק מה קורה בקבוצה הזו, מה התקנון, מה הסינון, איך הקבוצה בנויה, האם רק רואים את הנשלטים או גם את השולטות, איך נוצר קשר ביניהם וכו'.

מצטרפת לדברייך, כחולית, וגם ממליצה לקרוא את השרשור הזה, שהעלתה אניגמטית: (לתשומת ליבכם, אם רוצים לשמור על סודיות מירבית על הקבוצה להיות *סודית* ולא רק *סגורה*.)

http://thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=34388&start=0
    התגובה האהובה בשרשור
Masterpiece1​(נשלט)

יצרתי קשר עם מנהלת הקבוצה..

Masterpiece1​(נשלט) • 28 בדצמ׳ 2013
תודה 414 , יצרתי קשר עם שירן ברשת החברתית, ואני מחכה שיצרפו אותי לקבוצה icon_smile.gif
4X4​(אחר)
לפני 10 שנים • 29 בדצמ׳ 2013

הקבוצה הנה סודית

4X4​(אחר) • 29 בדצמ׳ 2013
Madame T כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
זו קבוצה סגורה וסודית?

מצטרפת לדברייך, כחולית, וגם ממליצה לקרוא את השרשור הזה, שהעלתה אניגמטית: (לתשומת ליבכם, אם רוצים לשמור על סודיות מירבית על הקבוצה להיות *סודית* ולא רק *סגורה*.)

צור קבוצה
חיפוש
אימוץ כלבים - קבוצה סגורה
חבריםאירועיםתמונותקבצים

‏שם הקבוצה‏:

‏פרטיות‏:

פתוח
כולם יכולים לראות את הקבוצה, את החברים בה ואת הפרסומים של החברים.

סגור
כולם יכולים לראות את הקבוצה ואת החברים בה. רק החברים רואים את הפרסומים.

סודי
רק חברים יכולים לראות את הקבוצה, את החברים בה ואת הפרסומים של החברים.
‏אישור חברות‏:

כל חבר יכול להוסיף חברים, אך מנהל חייב לאשר אותם.
[U]
4X4​(אחר)

Re: הקבוצה הנה סודית

414 כתב/ה:
Madame T כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
זו קבוצה סגורה וסודית?

/ כאמור הקבוצה סודית ורק מנהל הקבוצה (מנהלת במקרה שלנו ) - מאשרת או לא את הפרסומים
תקנון הקבוצה - בבלוג שלי

צור קבוצה
חיפוש
אימוץ כלבים - קבוצה סגורה
חבריםאירועיםתמונותקבצים

‏שם הקבוצה‏:

‏פרטיות‏:

פתוח
כולם יכולים לראות את הקבוצה, את החברים בה ואת הפרסומים של החברים.

סגור
כולם יכולים לראות את הקבוצה ואת החברים בה. רק החברים רואים את הפרסומים.

סודי
רק חברים יכולים לראות את הקבוצה, את החברים בה ואת הפרסומים של החברים.
‏אישור חברות‏:

כל חבר יכול להוסיף חברים, אך מנהל חייב לאשר אותם.
[U]
aladin
aladin • 29 בדצמ׳ 2013
קראתי את הצקנון והוא אומר בלי פרופילים מזוייפים אני חטשב שזה קצת בעיה כי לא כל אחד רוצה לשלב את חיוו הםרטיים אם עולם הסאדו ועוד שאלה קטנה המלכות שם גם מעלות מעט פרטים על עצמן?
4X4​(אחר)
aladin כתב/ה:
קראתי את הצקנון והוא אומר בלי פרופילים מזוייפים אני חטשב שזה קצת בעיה כי לא כל אחד רוצה לשלב את חיוו הםרטיים אם עולם הסאדו ועוד שאלה קטנה המלכות שם גם מעלות מעט פרטים על עצמן?

ראשית, תודה שטרחת לקרוא,
שנית: הכלבים/עבדים הם בחלון הראווה המציגים תנונה/ מטושטשת, באים בנקי, כך אנו מקווים, וקישור לפרופיל שלהם, ובמידה ומישהי מעונינת היא פונה אליהם
המלכות שבקבוצה אינן מעלות פרטים על עצמן, אם כי יש קישור לפרופיל שלהן,
באם מי מהן תפנה לכלב/עבד המציע את עצמו - הרי שמשם יתםתח מה שיתפתח...
מי שפונה על דעת עצמו ואנו יודעים על כך מתלונה של המלכה, הוא מוצא במיידי מן הקבוצה.
רבותי, החלום בפתח - מי ששלם עצמו - הנה נפתחה החנות,
יש מבחר כלבים לאימוץ, אז מלכות יקרות ולא אלו שמתפרנסות מכך - אתן מוזמנות,

כדי להצטרף לקבוצה,
אנא פנו למנהלת הקבוצה לבקשת חברות

שתרשום אתכם ותקבלו הודעה אישית ממנה !

מנהלת הקבוצה:

Shiran Greenfield
https://www.facebook.com/shiran.greenfield

זכרו זו קבוצה בשבילנו אם לא תבואו, לחנות ל Sale... הטייקונים ישתלטו icon_smile.gif
בהצלחה..
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 29 בדצמ׳ 2013
שאלת תמה: מה הפואנטה בתמונה מטושטשת אם יש לינק לפרופיל האישי שלהם?

אני חושבת שהרעיון יפה, אבל למרות שזו קבוצה סודית, לא הייתי רוצה לחשוף את עצמי כך שכל מי ששם יראה. צריך שתהיה כמו באתר היכרויות האפשרות להחליט בעצמנו בפני מי להיחשף ומי לא.