ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הבדל בין ההתנהגות הבדסמית המצופה מגברים לבין זו המצופה מנשים

Madame T​(שולטת)
לפני 10 שנים • 29 בדצמ׳ 2013

לשאלתך

Madame T​(שולטת) • 29 בדצמ׳ 2013
אין סוף לואריאציות, שיכולות להיות בקשר 'רגיל' כמו בקשר בדס"מי - הכל תלוי בזוג עצמו (ו/או בנספחים לו).

זו תפיסתי באופן כללי: מה שמתאים לצמד אחד לא בהכרח מתאים לצמד אחר, לכן תמצא מגוון של קשרי שליטה, שניתן למצוא להם מכנים משותפים אבל בגדול כל כל צמד - בכל הרכב שהוא -
בונה לו את הקשר שמתאים לו. אין כאן איזו התנהגות 'מצופה' אלא מה שנקבע ע"י האנשים השותפים לקשר ומה שמתאים להם (או לא).
GOLESH​(נשלט)
GOLESH​(נשלט) • 29 בדצמ׳ 2013
אדון שפחון כתב/ה:
השאלה שלך לא כל כך ממוקדת, אבל בגדול התשובה היא: כן.
גם בין סאב לסאב, לא רק בין סאב לסאבית, צפוי שיהיו הבדלים.
גם בין סאב של דומית וסאב אחר של אותה הדומית, צפוי שיהיו הבדלים.

לגבי מה "מצופה"... שאלה לא טובה לכלוב. שמע לי.

נכון שיש הבדל אפילו בין סאב לסאב וכו' (למשל אחד יעדיף פוט פטיש ושני יעדיף פייס סיטינג, וכו'), אבל לדעתי Addy לא שאל על דברים שבהם יש שוני פנים-מיגדרי, אלא רק על דברים שלגביהם מצופה (או צפוי) שיהיה הבדל בין גברים לנשים. אז לשאלתו עניתי, שיתכן עצם הנטייה לפטישיזם היא מה שהוא מחפש, כי (לדעתי) היא צפויה יותר אצל סאבים מאשר אצל סאביות. מצד שני, הדרישה לסגידה פטישיסטית - צפויה (לדעתי) יותר אצל דומיות מאשר אצל דומים.
GOLESH​(נשלט)

Re: לשאלתך

GOLESH​(נשלט) • 29 בדצמ׳ 2013
Madame T כתב/ה:
אין סוף לואריאציות, שיכולות להיות בקשר 'רגיל' כמו בקשר בדס"מי - הכל תלוי בזוג עצמו (ו/או בנספחים לו).

זו תפיסתי באופן כללי: מה שמתאים לצמד אחד לא בהכרח מתאים לצמד אחר, לכן תמצא מגוון של קשרי שליטה, שניתן למצוא להם מכנים משותפים אבל בגדול כל כל צמד - בכל הרכב שהוא -
בונה לו את הקשר שמתאים לו. אין כאן איזו התנהגות 'מצופה' אלא מה שנקבע ע"י האנשים השותפים לקשר ומה שמתאים להם (או לא).

כמו שהגבתי לאדון שפחון, נכון שמה שמתאים לצמד אחד לא בהכרח מתאים לצמד אחר, ושלכן נמצא מגוון של קשרי שליטה ככה שכל צמד בונה לו את הקשר שמתאים לו (למשל בצמד אחד עלולה להיות העדפה של פוט פטיש, ובצמד שני עלולה להיות העדפה של פייס סטיינג, וכדומה), אבל בהחלט יש דברים שלגביהם מצופה/צפוי הבדל - דווקא בין גברים לנשים - הרבה יותר מאשר בין גבר לגבר או בין אשה לאשה. למשל, לדעתי, עצם הסגידה הפטישיסטית צפויה (סטטיסטית) יותר אצל סאבים מאשר אצל סאביות; מצד שני, הדרישה מהפרטנר לסגידה פטישיסטית - צפויה (סטטיסטית) יותר אצל דומיות מאשר אצל דומים.
נערגומיבן39
לפני 10 שנים • 30 בדצמ׳ 2013

חרבה ירושלים

נערגומיבן39 • 30 בדצמ׳ 2013
איזה שרשור משעמם, אני ממש מפהק פה. אני ציפיתי לתומי שאחרי חמש שרשורים משוכפלים בחמישה פורומים שונים הולך לצמוח פה שרשור לתפארת. לא סתם שרשור - מגה שרשור, שרשור מארץ השרשורים. שרשור ענק, שוצף ומתקצף כנהר אדירים שסופו לא נראה באופק, גדול ורחב כנהר הנילוס כנהר הפרת והחידקל, ואולי, אף כנהר הסמבטיון, אותו נהר אגדי שמעבר להררי החושך שם נמצאים עשרת השבטים האבודים. טוב, כמובן לא ציפיתי שכל זה יקרה ביום אחד, אבל כשמעיין מתפרץ ובוקע ומימיו עולים וגואים בקול שצף קצף מרעים למרחקים, האם יש מחזה כה רב הוד ואצילי, והאם אין בו די כדי להעיד על העתיד לבוא? והנה, הסתכלתי אתמול בשרשור וראיתי עשר תגובות, ואז הלכתי לזיין בחורות, כי ככה זה כשיש לך זין גדול, והנה עכשיו חזרתי אחרי 24 שעות ומה אני רואה? ציפיתי לאיזו גדילה אקספוננציאלית, או לפחות לאיזה יחס גדילה טוב, שטומן בחובו הבטחה גדולה, ומה אני רואה? תגידו לי אתם מה אני רואה. כן. הייתי פה כשהכל התחיל. ראיתי גנן וראיתי גינה קטנה, ראיתי כי טוב וגם אני שתלתי שם שתיל קטן. אבל הלך הגנן ומת השתיל ואין מי שישתול ואין מי שיעדור ואין מי שישקה ואין מי שיטפח. ובמקום ההוא נתבלעה האדמה שממה ומובקה. ואין פרח כי יפרח ואין זרע אדמה כי ינץ ואין נביא ואין מלך ועבד כי ימלוך. נפלה עטרת ראשינו, חרבה ירושלים ובאו פלישתים. שלום שלום ואין שלום.
GOLESH​(נשלט)
לפני 10 שנים • 30 בדצמ׳ 2013

Re: חרבה ירושלים

GOLESH​(נשלט) • 30 בדצמ׳ 2013
נערגומיבן39 כתב/ה:
ראיתי כי טוב וגם אני שתלתי שם שתיל קטן. אבל הלך הגנן ומת השתיל ואין מי שישתול

איזה שתיל שתלת? במה הוא תרם לגינת השואל (כלומר לשאלתו)? לפחות אני כן שתלתי משהו יפה, שעדין נותר יציב ויצוק כמו סלע איתן.

אז הנה, כמי שחושב שעדיף לתרום במקום לקטר, אתרום עוד שתיל יפה: בויקיפדיה האנגלית (ראה את הלינק למטה) מצויין, שמחקר משנת 1995 שנעשה על הטרוסקסואלים בדסמיים הראה - כי שמונים ותשעה אחוזים מהנשים העדיפו להיות נשלטות - וכי שבעים ואחד אחוזים מהגברים העדיפו להיות שולטים (אגב, מזה אין להסיק שעשרים ותשעה אחוזים מהגברים העדיפו להיות נשלטים, אלא רק שאחוז כזה לא ציין העדפה לשליטה אלא למשל להתחלפות או להישלטות).

http://en.wikipedia.org/wiki/Dominance_and_submission#Overview
opiate​(שולט)
לפני 10 שנים • 5 בינו׳ 2014
opiate​(שולט) • 5 בינו׳ 2014
This is a very good question
The quality of answers given here are pathetic at best

I am too high to bother and write something but i like your effort
Addy​(נשלט)
לפני 10 שנים • 6 בינו׳ 2014

Response

Addy​(נשלט) • 6 בינו׳ 2014
Opiate כתב/ה:
This is a very good question
The quality of answers given here are pathetic at best

I am too high to bother and write something but i like your effort

Thanks a lot, but why in English? As far as I'm concerned, I really don't care, but please note that not everybody here speaks English

Anyways, thank you again, I wish you all the best, take care