לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש נשים שאוהבות לאנוס?

כפוף
לפני 10 שנים • 30 בדצמ׳ 2013
כפוף • 30 בדצמ׳ 2013
לילית חדשה כתב/ה:
כפוף, אני לא אצטט
אני מהאייפון וזה מכשיר מטומטם
שכחת 2 דברים חשובים

D&s- Domination & submission

ואלו הם מושגים שיכולים להיות רחבים ביותר

זה כבר שיחלוף מכובס ומאוחר יותר של הקיצור המקורי. אם תבחני מה מייצגים ראשי התיבות החדשים תגלי (לאכזבתך אני מקווה) שהסדיזם נמחק לטובת ציות רק משום ששניהם מתחילים באותה אות, המזוכיזם דווקא הצליח לשרוד את הרפורמה הזו. העולם מלא בדוגמאות של שליטה וציות וניליים לחלוטין בהקשר הזוגי ולמעשה כמעט בכל תחום של החיים.
השאלה את מי זה מעניין?
יכול להיות שמתברר שיש כאן לא מעט נשים שמעוניינות דווקא בקשר של שליטה ונילית?
כפוף
כפוף • 30 בדצמ׳ 2013
בטי בום כתב/ה:
כפוף, להחמיא לאדם לא נקרא ללקק, בטח לא לחברה של שנים
שנית מאיפה החלטת מה הרפרטואר שלי?

בואי נתפשר על חנופה.
באשר לרפרטואר, לא התכוונתי ספציפית להופעת היחיד שלך (או של כל מישהי אחרת) אלא לזה של הקונצרט באופן כללי בקהילה הזו.
אניגמטית​(שולטת)

אני קוראת

אניגמטית​(שולטת) • 30 בדצמ׳ 2013
את השירשור הזה מתחילתו ותוהה מתי להתחיל להקיא. איכשהו, הצלחתי להתגבר על הרפלקס, אבל לא נראה לי שזה יחזיק מעמד.

בכל מקרה, כמה דברים שיש לי לומר בנושא:

א. כן, יש נשים שיש להן פנטזיה לאנוס גבר או לכלוא אותו או כל פנטזיה קשה אחרת. בינה לבין הביצוע המילה המקשרת היא "בהסכמה".

ב. אין כזה דבר "מלכה אמיתית", למעט אליזבת ועוד כמה יחידות סגולה בעולם. יש אישה שאוהבת לשלוט ומגדירה את עצמה כשולטת/מלכה/דומית וגו'. בעיקר וגו'

ג. מה שהופך אישה ל"שולטת אמיתית", זה אהבתה לשלוט, התנסותה בכך והגדרתה העצמית ככזו. ההגדרה היא עצמית ולא ניתנת על ידי עבד/גבר. זה שאני לא אוהבת משהו שאתה כן אוהב לא הופך אותי לפחות שולטת מזאת שתרצה להגשים לך את הפנטזיה (למשל, עם מחוך עור שחונק אותה ועקבי סיכה שגורמים לה לרצות לבכות מכאבים).

ד. העובדה שאישה היא "שולטת אמיתית", לא מונעת ממנה להיות אדם אמיתי ושלם בעל צרכים נוספים לצורך המיני/רגשי לשלוט. אנחנו (אני מכלילה את עצמי בהגדרה, בהחלט), רוצות תנאים טובים מאלה של הוניליות ולא פחותים משלהן. מה שאומר: נימוס, חיזור, הכלה, אהבה וכד'. השליטה האמיתית היא פן בחיינו ואנו לא הופכות לפלקט של owk רק בגלל חיבתנו לקיין ולתחת גברי מסוקס ונחדר.

ה. להגיד שפמדום זו המצאה גברית ושאנו משתפות איתה פעולה כדי להשיג דברים מגברים זה חילול הקודש מבחינתי וזה הזמן להביא את קערת ההקאה. יש גבול לשוביניזם. מי שרב כאן אם זה קיים או לא, אני חושבת שיכול למחוק מההגדרה העצמית שלו את הכינוי "נשלט".

ולסיום, מדי כמה זמן מתפרסמות כאן תלונות על זה שאין שולטות/מלכות אמיתיות. אני מציעה
שהמתלוננים יבדקו קודם לכן, עד כמה הם נשלטים אמתיים והאם הם באמת מעוניינים להישלט או שמא הם מחפשים בובת מין נושמת, שתגשים להם את הפנטזיה שלהם בדיוק, מאד בדיוק ואם לא- היא תקבל עונש בדמות שירשור של קורבנות.
כפוף

Re: אני קוראת

כפוף • 30 בדצמ׳ 2013
אניגמטית כתב/ה:

ג. מה שהופך אישה ל"שולטת אמיתית", זה אהבתה לשלוט, התנסותה בכך והגדרתה העצמית ככזו. ההגדרה היא עצמית ולא ניתנת על ידי עבד/גבר. זה שאני לא אוהבת משהו שאתה כן אוהב לא הופך אותי לפחות שולטת מזאת שתרצה להגשים לך את הפנטזיה (למשל, עם מחוך עור שחונק אותה ועקבי סיכה שגורמים לה לרצות לבכות מכאבים).

.

מה את קופצת?
את מגדירה את עצמך כסדיסטית, הבלוג שלך מתאר פעילות בדס"מית מוהקת כך שאת דווקא עונה להגדרה הגברית של מלכה אמתית.
אל תהדקי כל כך את המחוך אז לא יכאב לך.
Gia X

Gia X • 30 בדצמ׳ 2013
כפוף כתב/ה:
אניגמטית כתב/ה:

.

מה את קופצת?
את מגדירה את עצמך כסדיסטית, הבלוג שלך מתאר פעילות בדס"מית מוהקת כך שאת דווקא עונה להגדרה הגברית של מלכה אמתית.

מעט בעייתי כשהחרמנות חוסמת את היכולות הבסיסיות של הבנת הנקרא והגיון.
ולצד חוסר כבוד מינימלי לחברה בקהילה,התוצאה שמתקבלת - היא תגובתך.
ולגברים באתר הזה שתוהים למה אנחנו פוסלות אתכם עפ"י מה שנראה לכם כחסר משמעות -
תגובתו של זה שמעלי הינה סיבה מספקת כדי לא לרצות להתקרב אליו.
ועכשיו תקראו לזה "אינטואיציה נשית".
אלימלך

אלימלך • 30 בדצמ׳ 2013
כפוף כתב/ה:
אניגמטית כתב/ה:

.

מה את קופצת?

חריג, אתה לא יכול לדבר כך לנשים, בחייך, תן טיפה כבוד גם אם הם לא שולטות כראות עיניך.
אניגמטית​(שולטת)

יופי, כפוף

עכשיו בטוח תמצא שולטת שתרצה בך, בגלל נימוסיך הטובים.
ולו היית קצת יותר כפוף, היית שם לב שאני דורכת ולא קופצתicon_smile.gif
מעבר לכך, חן-חן לך על האישור על כך שאני מלכה אמיתית (שנייה אחרי שכתבתי שאין דבר כזה).
מה הייתי עושה בלעדיך? אפשר בשלושה עותקים, למקרה שארצה להשוויץ בפני בנות ציר הרשע?
בכל זאת, לא כל אחת זוכה שגבר יגדיר אותה כך.

והרופאה ממליצה:

א. שיעורים בהבנת הנקרא
ב. שיעורי נימוסים והליכות בחסות חברה ידועה לייצור קיינים.
ג. תה של חמש אחה"צ עם אליזבת, כשאתה על רגל אחת ואומר אלף פעמיים: "אין עוד מלכה אמיתית מלבדך, ליזי".
כפוף

Re: יופי, כפוף

כפוף • 30 בדצמ׳ 2013
אניגמטית כתב/ה:
עכשיו בטוח תמצא שולטת שתרצה בך, בגלל נימוסיך הטובים.
ולו היית קצת יותר כפוף, היית שם לב שאני דורכת ולא קופצתicon_smile.gif
מעבר לכך, חן-חן לך על האישור על כך שאני מלכה אמיתית (שנייה אחרי שכתבתי שאין דבר כזה).
מה הייתי עושה בלעדיך? אפשר בשלושה עותקים, למקרה שארצה להשוויץ בפני בנות ציר הרשע?
בכל זאת, לא כל אחת זוכה שגבר יגדיר אותה כך.

והרופאה ממליצה:

א. שיעורים בהבנת הנקרא
ב. שיעורי נימוסים והליכות בחסות חברה ידועה לייצור קיינים.
ג. תה של חמש אחה"צ עם אליזבת, כשאתה על רגל אחת ואומר אלף פעמיים: "אין עוד מלכה אמיתית מלבדך, ליזי".

אבל יקירתי!
מלכה אמתית לא נבהלת מקצת חוצפה של עבד. הנה שלפת לך רעיונות להסדיר את העניין ואני בטוח שיש לך באמתחתך עוד שיטות חינוך יצירתיות נוספות למקרה שאלה לא יניבו תוצאה שתשביע את רצונך. אם תרצי, אוכל לתרום כמה משלי במידת הצורך (ואל תתחילי איתי עם הסיפור הזה של שליטה למטה, מלכה אמתית יודעת שאין דבר כזה באמת).
תקבלי תעודת כשרות אחת מקורית ממוסגרת לתלות על קיר התהילה ועוד 2 העתקים להשוויץ בפני הבנות.
את בהחלט יכולה להיות גאה בעצמך, לא כל אחת זוכה לכבוד הזה כאן.
אניגמטית​(שולטת)

אני עוד עלולה

לחשוב שאתה עושה לי טיזינג.
מזל שיש לי תעודת מלכה אמיתית בהכשר הבד"צ המכפיף,
מה שמאפשר לי להירגע ולחזור להצליף באכזריות וברוע לב,
בתקיפות ובנחישות, בבגדי ויניל מבהיקים ונעליים מעור תנין- ששחטתי במו ידיי
ולתפארת מלכות ישראל.

(איך עברנו מ "מה את קופצת" ל"יקירתי"? - הכל בגלל שאיימתי להקיא? הנה גיליתי עוד פטיש שאני,
כמלכה אמיתית, אמורה לספק לחבר נשלטיי, יהיו אשר יהיו).
כפוף
לפני 10 שנים • 31 בדצמ׳ 2013

לאט לאט דרלינג.

כפוף • 31 בדצמ׳ 2013
אניגמטית כתב/ה:
לחשוב שאתה עושה לי טיזינג.
מזל שיש לי תעודת מלכה אמיתית בהכשר הבד"צ המכפיף,
מה שמאפשר לי להירגע ולחזור להצליף באכזריות וברוע לב,
בתקיפות ובנחישות, בבגדי ויניל מבהיקים ונעליים מעור תנין- ששחטתי במו ידיי
ולתפארת מלכות ישראל.

(איך עברנו מ "מה את קופצת" ל"יקירתי"? - הכל בגלל שאיימתי להקיא? הנה גיליתי עוד פטיש שאני,
כמלכה אמיתית, אמורה לספק לחבר נשלטיי, יהיו אשר יהיו).

בפעם הבאה זה יהיה "מה את קופצת יקירתי" או "יקירתי מה את קופצת" איך שנוח לך. בהמשך אני אעזור לך לרכוס את המחוך הזה כך שיהיה לך נוח והוא לא יחנוק אותך.
ויש לנו עוד איזה עניין עם עקבי הסיכה המכאיבים ההם, אני חושב שאצטרך לבדוק מקרוב מאוד אם הן מתאימות למידת רגלייך.

עם הויניל את מסתדרת בעצמך ?