צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם עינוי (כמו הצלפה או ענישה) יכול להביא את המענה לאורגזמה?

GOLESH​(נשלט)
לפני 10 שנים • 30 בדצמ׳ 2013

GOLESH​(נשלט) • 30 בדצמ׳ 2013
???
GOLESH​(נשלט)

למען הסק ספק: ב"מענה" אין הכוונה למילה נרדפת של "תשובה", אלא הכוונה לאדם המענה.
המלט

Re: האם עינוי (כמו הצלפה או ענישה) יכול להביא את המענה לאורג

המלט • 30 בדצמ׳ 2013
GOLESH כתב/ה:
למען הסק ספק: ב"מענה" אין הכוונה למילה נרדפת של "תשובה", אלא הכוונה לאדם המענה.

האם במילה ״הסק״ הכוונה היא להטיית הציווי של הפועל ה.ס.ק, והאם ״תשובה״ במובן של response או במובן של repent ? חשוב לסלק כל ספק.
Bent

ואני חושב

Bent • 30 בדצמ׳ 2013
למען ההברה, וזו רק דעתי, אומר כי מענה לשאלה הזו יכול להביא אותי לידי עינוי עצמי.
    התגובה האהובה בשרשור
GOLESH​(נשלט)

Re: ואני חושב

bent_wordsmith כתב/ה:
למען ההברה, וזו רק דעתי, אומר כי מענה לשאלה הזו יכול להביא אותי לידי עינוי עצמי.

ועדין השאלה מחכה לתשובה
נערגומיבן39
לפני 10 שנים • 1 בינו׳ 2014
נערגומיבן39 • 1 בינו׳ 2014
אפשר להניח לצורך העניין שהמענה הסדיסט מפיק הנאה מנטלית גדולה מסבלו של המזוכיסט או לפחות מעצם פעולת העינוי. הנאה מנטלית גדולה זו לא חייבת בהכרח להיות בהקשר המיני, אבל אפשר לצורך העניין להניח שפעולת סדיזם כזו או אחרת מביאה את המענה הסדיסט למצב של ריגוש מיני גדול, לעוררות מינית גדולה, ובוא נומר שהוא מקבל זיקפה טובה מאוד מהעניין הזה. ועכשיו אנחנו מגיעים לשאלה: האם אדם יכול לגמור רק ממצב של ריגוש מיני - בלי מגע פיזי? והאמת שאפשר היה לשאול את השאלה הזו ישירות מלכתחילה, אבל אני יכול להבין מאיפה הרעיון מגיע, שהרי העניין הזה של הסדיזם יכול להגיע עד למקומות הכי זוועתיים והעוצמתיים שהמוח האנושי מסוגל בכלל לקלוט, ולכן אולי באמת רק משם יכול להגיע ריגוש אולטימטיבי שכזה. והתשובה לדעתי היא כן, ולדעתי זה כן רק אם יש איזושהי זליגה של המנגנון המוחי התת הכרתי המסתורי הזה, שגורם לנו לעשות בדיוק את זה - לגמור בלי מגע פיזי, מה שקורה לנו לפעמים בזמן שאנו ישנים, מתוך התת מודע - לתוך המודע.
GOLESH​(נשלט)
GOLESH​(נשלט) • 1 בינו׳ 2014
נערגומיבן39 כתב/ה:
אפשר לצורך העניין להניח שפעולת סדיזם כזו או אחרת מביאה את המענה הסדיסט למצב של ריגוש מיני גדול, לעוררות מינית גדולה, ובוא נומר שהוא מקבל זיקפה טובה מאוד מהעניין הזה.

תודה. זה בדיוק מה שאני מנסה לברר: האם ה"אפשר" הזה, שאותו ציינת בתחילת דבריך, הוא רק תיאורטי, על הנייר בלבד, או שלעיתים זה גם מה שקורה בפועל. לדעתי, רק אדם שמענה יכול לתת "מענה" לשאלתי, אחרת הכל עדין ישאר בגדר של ספקולציה אפשרית בלבד.

אגב, המילה "מענה" שבנוסח שאלתי רלוונטית למעשה גם כשהאדם המענה הוא אשה, אם כי לכאורה גם נסיונו של מענה-איש (שרק אליו התיחסת) יכול להיות רלוונטי לקבלת תשובה על מענה-אשה, כי אם יש אורגזמה למענה-איש אז למה שלא תהיה אורגזמה למענה-אשה.
Platinum​(שולט)
Platinum​(שולט) • 1 בינו׳ 2014
למען הסר ספק, אני בספק